• Įvykis & Party |

200pcs/daug Klasikiniu Kūrybos Vestuvės Džiaugtis Šalies Atgal Dovanos Svečiams Sidabro Antikvariniai Vario Skeletas Pagrindinių Alaus Butelio Atidarytuvas

Žymos: dovanos svečiams, vestuvių nori, dovana, dovanos, Pigūs dovanos svečių, Aukštos Kokybės vestuvių nori, Kinija dovana, dovanos Tiekėjai.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 20cm (7.87in x 7.87in x 7.87in)
  • Įrenginio Tipas: daug (200 vnt/lot)

200pcs/daug Klasikiniu Kūrybos Vestuvės Džiaugtis Šalies Atgal Dovanos Svečių Antikvariniai Vario Skeletas Pagrindinių Alaus Butelio Atidarytuvas

Aprašymas

Pavadinimas: rose dizaino butelio atidarytuvas

Medžiagos: Metalas

Pakuotė: pvc + popierinė kortelė

Dydis: apytiksl. 8cm*2.8 cm

1) Vokietija klientams , jei u wanna, kad laivas " FedEx arba TNT , prašome pranešti mums savo EORI kodas . Be jų, mes galime tik DHL, Honkongas paštu arba Kinija Paštu !

Rusijos klientams , prašome pranešti mums savo vardą ir pavardę (ne mažiau kaip 3 žodžiai) , įskaitant vardas, antras vardas ir pavardė, kitaip rusijos Post nebus spaudai sklypo ir grįžti į Kiniją !

Už Brazilijos/Argentina/Čilė klientams , jei norite, kad laivas "FedEx", DHL, TNT, UPS, pasakykite man savo mokesčių numeris ( CUIT, CPF ar CNPJ ). Be jos, Muitinė grąžinti prekes į Kiniją .

2) laivybos visame Pasaulyje (Išskyrus atvejus, kai nuotolinio šalyse); Pirkėjas yra atsakingas už atokioje Vietovėje už papildomą Mokestį, bet muito ar Importo mokestis, jei išėjo.

3) Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

4) Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

5) Paslaugų tranzito laikas teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, nedelsdama, ypač per atostogų sezoną.

6) Jei negavote kad po 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes jums sekti savo užsakymą ir susisieksime su jumis artimiausiu metu. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

1) Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo gavimo datos. Jei prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, laikoma, naudojama ir mes nebus grąžinti jums.

2) Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite pateikti mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų užsakymo ID.

3) Mes grąžinsime jūsų visą išmoką gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, po to, kai pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Smokykla.lt. ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti.

4) Mes padengti visas siuntimo išlaidas, jei prekė (- s) (yra) ne taip, kaip reklamuojama.

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo. Atsiliepimai yra labai svarbus. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto prieš, jūs suteikiate mums neutralų ar neigiamą atsiliepimą, taip, kad mes galime atlikti iki jūsų pasitenkinimą.

• Skaičius, Vnt: 200pcs
  • Modelio Numeris: 8cm
  • Modelis: Širdies,Vientisos Spalvos,Crown
  • spalva: Sidabras, Bronza
  • Proga: Helovinas,Gimtadienio,Šalis,grandiozinis Renginys,Baigimo,Vestuvių,Valentino Diena,Vestuvės,Vestuvių & Sužadėtuvių,Padėkos,Kalėdų
  • Medžiaga: Metalo

Alex68bond
2017-12-08
5/5
these are so awesome they will make nice keepsakes at our wedding for our guests, thank you so much, the price was right as well.

Suaugusiųjų Vaiskiai Balta Didelis Angelas plunksnų sparnus fotografijos Podiumo šou Šalis dėvėti serija Rodo fotografavimo rekvizitai COS Kostiumas Prašome Atkreipti Dėmesį: 1. Dėl pikselių skiriasi tarp skirtingų monitorių, nuotraukos gali neatitikti faktinių spalva elementą. Prašome leisti 1-3 cm skiriasi dėl rankinis matavimas. 2. Pls saugoti VANDENS atstumu nuo visų Plunksnų gaminių ir SPARNAI ! 3. Visi mūsų plunksnos buvo fumigated ir atitikti
Už Vestuvių Ačiū Už krepšiai žymas, Vestuvių Dovana asmeninį žymeklį, Rustykalnym Dekoro medžio Pakabinti Žymės Dėmesio: Medinio Medžiagos*1 Magent * Dydis: Maždaug.: Tegus Dydis 2.6 x 1.4 ( 6,5 / 3,5 cm), aprox. Storis: Apytiksl. 3mm,1/8 cm;Būklė: nauja Spalva mediena gali būti šiek tiek skiriasi, nes stebėti , ačiū už jūsų supratimą Produkto Išsamiai Vestuvių Tags
Velnias Mūšio Scena, Castlevania spausdinti Sunkiųjų audimo anti-slip gumos padas biuras pelės padelį, Miestelyje Šalies naudai 220x180x3mm modname=ckeditor Kilimėlis Dydis: 9*7 colių, apie 220mm*180mm*3mm Reversas: Anti-slip gumos pagrindo Priekis Veidas: Labai tekstūra audinio pynimo Funkcija: Gyvinti savo darbo srities populiarus dizainas -- Naujų Produktų, Įvežamų >> FQA: Q: aš noriu sužinoti, kaip pirkti ir mokėti užsakymą ? A: