• centras |

Plus size 3XXXL apatinis trikotažas saldus mokyklos mergina erotika cosplay seksualus kostiumai seksualus studentų vienodas didelis dydis seksualus lenceria moterims

Žymos: seksualus lenceria, lenceria moterims, apatinis trikotažas plius, Pigūs seksualus lenceria, Aukštos Kokybės lenceria moterims, Kinija lingerie plius Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 3cm (7.87in x 5.91in x 1.18in)

Sveiki atvykę į Anastasija Parduotuvė!!!

PIRMYN!PIRMYN! Flirtavimas su savo žmogumi!

Kaip Matuoti

KRŪTINĖ

Priemonė, pagal savo rankose, aplink galo dalis jūsų biustas.

JUOSMENS

Matuoti aplink savo gamtos juosmens, yra mažiausia dalis.

MAŽAS JUOSMENS

Priemonė, Maždaug 2" po gamtos talėja arba 2 pirštus žemiau bambos. Šis matavimo taikoma visiems mūsų kelnės ir šortai. Jis taip pat naudojamas, bet sijonas, kad sėdi žemiau bambos.

KLUBAI

Matuoti aplink galo dalį klubo.

Aukštis: tinka geriausiai tinka tiems, kurių aukštis (nuo galvos iki grindų) 158 cm iki 175 cm

1. VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO)

2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą.

4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

6. Jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

7. Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas.

1. Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo tos dienos, kai ji buvo gauta. Jei ši prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, yra laikoma, naudojama ir MES NE PROBLEMA JUMS GRĄŽINTI pinigus AR PAKEISTI. IŠIMČIŲ NĖRA! Laivybos išlaidos yra padengti abu pardavėjo ir pirkėjo pusėje.

2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#.

3. Mes grąžinsime VISĄ SAVO LAIMĖJUSIO PASIŪLYMO SUMĄ, gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, PO TIEK Pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Smokykla.lt. ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti.

4. Mes padengti visas siuntimo išlaidas, jei prekė (- s) (yra) ne taip, kaip reklamuojama.

1. 12 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi). Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija.

2. Sugedę daiktai TURI BŪTI nurodyti ir grąžintos per garantijos terminą (ir originalioje pakuotėje, jei įmanoma). Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio. MES NE REMONTUOTI ARBA PAKEISTI ELEMENTUS, KURIŲ GARANTINIS LAIKAS PASIBAIGĘS,.

Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl Smokykla.lt!

Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus, Mes reikalaujame, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums neutralus ar neigiamas grįžtamasis ryšys, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas.

Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos!

• Lytis: Moteris
  • Audinio Tipas: Nėriniai
  • Dydis: S, M, L, XL, XXL, XXXL
  • Modelio Numeris: 00004
  • Specialios Paskirties: Egzotiškas Drabužiai
  • Medžiaga: Spandex
  • Elemento Tipas: Kūdikių Lėlės
  • Modelio Tipas: Gėlių
  • Apdaila: Nėriniai

Lotushexe
2017-11-01
Size was too small. Bust was suppose to fit 106cm but it cannot even button up.
Vintat 87
2017-12-15
The size does not match the table. Too small!
Pattigrice
2018-03-11
I recommend! honest and attentive seller good seller / buyer communication
Gam1 Liel