• Optiniai Prietaisai |

#IATZ-20 Aukštos kokybės LED Optinis Objektyvas, Dydis: 20x11.3mm, Laipsnis: 120, Šlifavimo paviršius, 4 Pagrindo kojų, PMMA, Medžiagos

Žymos: led optinis objektyvas, pmma medžiaga, optinis objektyvas, Pigūs led optinis objektyvas, Aukštos Kokybės medžiagos pmma, Kinija optinis objektyvas Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (50 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 8cm x 5cm (3.94in x 3.15in x 1.97in)

Ypatybė:

Led objektyvas

Temperatūra:-30 iki +90 laipsnių

Paviršius: Šlifavimo & išilginio drožimo, 4 pagrindo kojų

Kampas: 120

Skersmuo: 20mm

Aukštis: 11.3 mm

Pralaidumas: 93.%

Medžiagos: PMMA

Spalva: Skaidrus

Gamyklos nuotraukos, kaip nurodyta toliau:

================================================================

Mes suteiksime pirmos klasės produktas pirmos klasės aptarnavimas patenkinti klientai,

jūsų pasitenkinimas yra mūsų didžiausia siekimas.

Mes galime padaryti produkciją pagal pirkėjo projektą, kad modelių arba gaminti LED objektyvas.

Klientų aptarnavimas:

1. Visi daiktai, parduodame geros kokybės ir pagal griežtą tyrimą, kol jie yra siunčiami. Mes stengiamės vengti bet kokios kokybės problema.

2. Jei elementas, kurį gavau, buvo su trūkumais, prašome pranešti mums per 3 dienas nuo gavimo.

3. Pirkėjas gali grąžinti sugedusį elementą biržoje, tačiau turi grąžinti prekę per 7 dienas nuo gavimo originalioje pakuotėje ir geros sąlyginis.

Vyrai defektų nėra garantuotas, pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping patirtos.

5. Jei Pirkėjas nori, daug daug objektyvas, mes galime pateikti imties tyrimus nemokamai, tačiau pirkėjas neprivalo perimti kurjerį, kaina, vieta, birių kad po bandymo yra GERAI.

Tvarka:

Prašome susisiekti su mumis užtikrinti prekės yra sandėlyje prieš jums vieta užsakymas on-line, labai ačiū.

Drop laivyba:

mes galime priimti dropshipping, jūs galite pateikti savo kliento išsamiai adresas ir kontaktinis asmuo ,telefono nr.

Siuntimo informacija:

Mes paprastai stengiamės laivu per tris darbo dienas po gavimo, mokėjimo.

Apmokėjimas:

1. Visą mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienas pateikti jūsų užsakymą.

2. Pirkėjas atsako už bet kokius mokesčio ir/ar akcizų apmokestinti savo šalyje.

Draudimas :

Pirkėjai yra atsakinga už bet kokio draudimo, jie jaučiasi reikalingas.

Atsiliepimai:

1. Jeigu esate patenkinti itmes, prašome palikti teigiamą atsiliepimą, kas teigiamų atsiliepimų iš jūsų yra svarbu padidinti savo kredito rezultatas.

2. Prašome susisiekti su mumis prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą, mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.

• Modelio Numeris: #IATZ-20
  • Formos: Išilginio drožimo
  • Medžiaga: Plastikiniai
  • Prekės Pavadinimas: Jarmay