• Priedai |

Aishidis Moterų Aikštėje Šilko Skara Bandana Hijab Aliejaus Tapybai Saulėgrąžų Van Gogho Darbus "Saulučių & Plukių Mėlynos Vaza"

Žymos: šalikas bandana, šilko skara bandana, bandana hijab, Pigūs šalikas bandana, Aukštos Kokybės šilko skara bandana, Kinija bandana hijab Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 30cm x 5cm (11.81in x 11.81in x 1.97in)

PREKĖS INFORMACIJA

Produkto pavadinimas: Moterų Aikštėje Šilko Skara Bandana Hijab Aliejaus Tapybai Saulėgrąžų Van Gogho Darbus "Saulučių & Plukių Mėlynos Vaza"

Gamybos vieta: Hangzhou, Kinija

Medžiaga: 100% prabangus 12-momme Nekilnojamojo Šilko

Matmenys: 88cm M x88cm L / 34" x 34"

Suite: Dekoratyvinis, bandana, šalikas, шарф, skara, šalikai,kepurės,,apykaklės,lankelis,hijab,suknelę,apsiaustą,Платки ...

Dizaino stilius: mėlyna, gėlių dizainas

Valymo būdai: šaltu vandeniu arba šiltu vandeniu plauti rankomis švelniai, plytelių išdžiūti.

DYDIS NUORODA

SKALBIMO PATARIMAI

SDSilkRoad

Hangzhou, Kinija turi "namų šilko" yra žinoma, kurie užima svarbią poziciją tradicinę Kinų Šilko pramonė, SDSilkroad iš Hangzhou, Kinija.

Hangzhou šilko turi šiuos privalumus

• Sudarytas iš baltymų, skaidulų, šilko, turi puikų implantų su žmogaus kūno, kartu su lygaus paviršiaus, jos trinties koeficientas ir stimuliavimas visų rūšių skaidulų yra mažiausia geriausias komfortą.

• Esant normaliai temperatūrai, ji gali padėti odos šiokią vandens, neleidžia odai pernelyg išdžiūti per vasarą ir bus platinama pylimas, iš prakaito ir karščio greitai, ir verčia žmones jaustis labai kietas.

• Šilko audiniai turi didelį poringumą, todėl yra gera garso sugerties ir kvėpavimas, taigi be gaminti drabužių, ir taip pat gali būti naudojami interjero apdailai, kilimų ir t.t.

• Šilko ornamentais puošti kambarį, ne tik kad Namas švarus, ir nuolat tyli.

• Dėl drėgno šilko drėgmės ir drėgmės, siurbimo ir akytas, taip pat galite reguliuoti patalpų vidaus temperatūros ir drėgmės, ir gali sugerti kenksmingas dujos, dulkės, mikroorganizmai.

PRISTATYMAS

Mes tai lašas laivybos, prašome pridėti jūsų kliento adresą į sandorį, kai jūs užsakymus. Neutralus pakuotės yra. Mes taip pat gali būti ir jūsų pavadinimas/logotipas ant laivybos dokumentus su jūsų leidimu.

• Apdorojimo Laikas - apdorojimo laikas konkretų objektą skiriasi, produkto tipas ir išteklių būklę. Daugiausia, apdorojimo laikas gyvūnų laikymo elementai gali būti nuo 1 iki 3 darbo dienas, po mokėjimo išvalytas. Individualų užsakymai gali būti nuo 7 iki 30 darbo dienų.

• Laivybos Laikas - žemiau duomenys yra apskaičiuoti pagal įprastą laivybos sąlygos. Tai gali būti ir ilgesnis dėl unexpectable priežasčių, pavyzdžiui, muitinės nedelsdama, typhoon, pūgą, strike, šventė, atostogos, artimųjų šalys/valstybės/miestai ir pan. Prašome suprasti, kai pakuotės išsiųstos pardavėjai neturi jokių kontrolės pašto pristatymo laiką ir muitinio įforminimo metu. Prašome apskaičiuoti jūsų galutinis terminas ir pristatymo laiką kruopščiai, siekiant išvengti nusivylimų. Jei turite tam tikrų terminų, reikia patenkinti, o ne tikri, jei pristatymo bus sugauti jį. Prašome susisiekti su mumis pataria prieš darbo užmokesčio.

• Medžiaga: 100% prabangus 12-momme Nekilnojamojo Šilko
  • Darbai: Van Gogho "Saulučių & Plukių Mėlynos Vaza"
  • Elemento Tipas: Šalikai
  • Lytis: Moteris