• centras |

3pcs/daug Longming Namų PP Kiaušinio Trynys Balta Tarpine Kiaušinių Dozatoriumi, Virtuvė Kiaušinių Įrankiai, Maisto Klasės Filtras Sietą Dozatoriaus Laikiklį KX 323

Žymos: kiaušinio trynys balta tarpine, kiaušinių dozatoriumi, kiaušinio trynys, Pigūs kiaušinio trynys balta tarpine, Aukštos Kokybės kiaušinių dozatoriumi, Kinijos kiaušinių trynių Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (3 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 5cm (7.87in x 3.94in x 1.97in)

Prekės Aprašymas:

100% brand new ir aukštos kokybės

Lengva valyti

Plauti indaplovėje

Straipsnio pavadinimas : Kiaušinių Dozatoriais

Medžiaga : FDA PP

Spalva : balta

Dydis :10x4cm

Vieneto svoris : apie 20g/vnt

Pastaba: 1.Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių, nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą. Ačiū!

2.Mes tik laivas patvirtino, kad adresai, savo užsakymą adresas turi sutapti laivybos savo adresą;jei jūs galite pakeisti savo adresą,pls pasakykite mums, kai jūs jį užsisakyti.Dėkojame už jūsų remia.

3.Rusijos svečiai turi standartizuoti adreso informacija pls pridėti jūsų vardas, pavardė, kuris yra įtrauktas mano vardą,pavardę.,tėvo vardas. Dėkojame už jūsų remia.

4.PLS BŪTI DĖMESĮ, KAD, JEI SUMA YRA NE DAUGIAU KAIP USD5,MES VISI NAUDOTI KINIJA PO EILINIO MAŽAS PAKELIS PLIUS

Atsiliepimai:

1) Kaip jūsų atsiliepimai yra tikrai svarbu mums, prašome užtrukti keletą minučių palikti teigiamą atsiliepimą, jei jūs patenkinti mūsų produktus ir paslaugas. Taip pat mes tą patį padarys jums artimiausiu metu. Ačiū!

2) Prašome nedvejodami kreipkitės į mus, prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes stengiamės, kad jūsų problemą galima išspręsti ir patenkinti savo poreikį.

Grąžinimas:

1) Mes garantuojame, kad visas prekes mes parduodame. Mes siūlome pilną grąžinti ar išsiųsti prekes, jei mes išsiuntėme jums elektroniniu klaida, ar negavau jūsų prekių ar sugadintas tranzito metu.

2) Kas grąžinimas turėtų būti pagrįstas įrodymais.

Susisiekite su mumis:

1) Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus TradeManager (nario ID: cn1510725323) arba paliekant pranešimus.

2) Mes nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite rasti, kas jums patinka čia ir susidraugauti su jumis. Dėkojame už jūsų paramą! Have a nice day!

Pristatymas:

1) Mes laivas visus mūsų daiktus visame pasaulyje Kinija paštu, oro paštu , EMS,arba DHL.

2) Laivybos Kinija paštu, oro paštu(svoris yra iki 2 KG )yra nemokamai, dažniausiai trunka 10-30 dienų atvykti. Pristatymas per EMS ,DHL (didelis užsakymą arba svoris yra daugiau kaip 2 kg), bus imamas laivybos mokestis. Tai trunka 5-7days atvykti. Tai gali užtrukti ilgiau dėl vėlavimo muitinės formalumų ar švenčių dienomis, arba oras problema.

3) Jūsų prekės bus siunčiamos iš po svetainė patikrinti mokėjimo per 24 valandas. Į rankas data yra 5-7 darbo dienas.

4) Mes bus išsiųsta jums sekimo numerį, kai mes po savo daiktą, Prašome patikrinti jį ir išlaikyti ryšį su savo vietos biure.

Apmokėjimas:

1) Visi mokėjimo yra apsaugotas sąlyginio Deponavimo, ir visą savo apmokėjimas turi būti gautas per 3 dienas.

2) Mokėjimo yra išleista tik po to, kai jūs patvirtinti pristatymas.

• Plastiko Tipas: PP
  • Medžiaga: Plastikiniai
  • Eggbeater Klojimo Būdas: Ranka
  • Tipas: Kiaušinių Įrankiai