• Įvykis & Party |

Žymos: kostiumas kaukė, v for vendetta, kaukė v for vendetta, Pigus kostiumas kaukė, Aukštos Kokybės v for vendetta, Kinija kaukė " v for vendetta Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 5cm x 3cm (3.94in x 1.97in x 1.18in)

Naujas Halloween Cosplay Cool V For Vendetta Anoniminiai Kino Suaugusiųjų Vaikinas, Kostiumas Kaukė BS Aprašymas 100% Brand new ir aukštos kokybės

Sunkiųjų vėžės PVC, labai tvirtas

Storas elastiniais dirželiais ant nugaros kaukė

Kiekis: 1

Dydis: Apie 195 * 180 mm

Spalva: Balta

Pakuotė 1 x Vendetta Anonimas Vaikinas Kaukė

Pristatymas Mes Laivas visame Pasaulyje (Išskyrus atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO). Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo. Mes atsiųsime paketą iš Kinijos per oro paštu. Pristatymo laikas priklauso nuo Krovinio Vežėjas, Muitinės ir Po Išsiuntimo, paskirties ir kitų veiksnių.Dauguma pakuočių galėtų būti gauta 20 darbo dienų (4 sav.). Grąžinimo Politika Mes sutikti, elektroninio Pašto prašymų dėl grąžos per 7 darbo dienas nuo gavimo tvarka. Jei prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, yra laikoma, naudojama ir mes ne problema jums grąžinti pinigus ar pakeisti. Jei nesate patenkintas, kai gausite prekę, prašome grąžinti per 7 dienas nuo pakeitimo, arba pinigų grąžinimo. Prašome susisiekti su mumis grįžti vadovas, prieš jums grąžinti. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų užsakymo ID. Jei prekė yra su defektais, 3 mėnesių, Mes atsiųsime jums pakeisti be papildomo mokesčio, arba siūlome grąžinti po to, kai mes gauti brokuotą prekę. Jei prekė yra su trūkumais po 3 mėnesių, vis dar galite siųsti jį atgal į mus. Mes atsiųsime jums naują gavus brokuotą prekę. Tačiau reikia sumokėti papildomą pristatymo mokestį. Jūs sutinkate, kad visus pirmiau išvardytus politikos po užsakymo dėl Smokykla.lt! Atsiliepimus, Jei jūs patenkinti mūsų produktų ir paslaugų, prašome pateikti mums teigiamą grįžtamąjį ryšį su 5 žvaigždučių apžvalga, kuri mums labai svarbi. Būsime labai dėkingi, jei jūs galite palikti savo nekilnojamojo jausmas čia. Jei nesate patenkintas su prekės arba mūsų paslaugas, prašome susisiekti su mumis prieš paliekant jokių atsiliepimų, mes išspręsti problemą iš karto, ačiū! Susisiekti su MUMIS, Prašome mums Pranešimą nuo 8:30. iki 18:00 val. (GMT+8), pirmadienio iki šeštadienio . Jei turite kokių nors klausimų, prašome mums pranešimą ir suteikti mums galimybę jums padėti. Visus laiškus bus atsakyta per 1 darbo dieną (išskyrus valstybines šventes Kinijoje). Jei nenorite gauti mūsų atsakymą, prašome pakartotinai išsiųsti savo pranešimą ir mes pasistengsime atsakyti jums kuo greičiau. Atsiprašome už pavėluotą atsakymą per šventes (pridedama sekmadieniais).

• Modelio Numeris: hh
  • Kaukė Medžiaga: EVA
  • Prekės Pavadinimas: DKSHETOY
  • Amžiaus Grupė: Suaugusieji