• Papuošalų Rinkiniai Ir Daugiau |

Žymos: pagrindiniai grandinės žiedas, geriausia keychain, pagrindiniai grandinės, Pigūs klavišą grandinės žiedas, Aukštos Kokybės geriausia keychain, Kinija key chain Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 12cm x 10cm x 5cm (4.72in x 3.94in x 1.97in)

Geriausias Vyras Kada nors keychain geriausias tėtis kada nors paketų prižiūrėtojų raktinę Pirmakursis Tėvas naujas tėtis vestuvių jaunikis dovana mėnulis pakabukas raktų grandinės žiedas T531 Produkto nuotraukos:

• Bauda ar Mados: Mados
  • Metalo spalvos: Rodis Padengtą
  • Stilius: Madinga
  • Pakabukas: Mėnulis, Stiklo Cabochon Dome Paveiksl
  • Elemento Tipas: Raktų Pakabukai
  • Prekės Pavadinimas: TAFREE
  • Modelio Numeris: t531
  • Formos\modelis: Mėnulis
  • Svoris: About 20 g
  • Stiklo Cabochon Dydis: 20 mm
  • Lytis: Vyrai
  • Grandinės ilgis: Apie 25 mm
  • Žiedo Dydis: 28 mm Dia.
  • Metalų Tipas: Cinko Lydinys
  • Pagrindinė Medžiaga: geležies ir jos lydinių
  • Pavadinimas: Geriausias Vyras Kada Nors Mėnulis Pakabukas Keychains
  • Medžiaga: Stiklas