Liislee Dinaminis Orientavimo Galinio vaizdo Kamera Už MB, Mercedes-Benz CLK Klasė W209 A209 / HD 860 Pikselių Stovėjimo Intelligentized

Žymos: mb fotoaparatas, mercedes galinio vaizdo kamera, fotoaparatas, automobilių stovėjimo aikštelė, Pigūs mb vaizdo kamera, Aukštos Kokybės galinio vaizdo kamera mercedes, Kinija fotoaparatą, automobilių stovėjimo aikštelė Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)

Mercedes Benz CLK Klasė W209 A209 C209 2002-2009 m.

NTSC (Numatytasis), PAL / RCA, AUX / HD CCD 580 TV Linijų / Night Vision / atsparus Vandeniui / Plataus Kampo

Pastatytas Jutiklis Giroskopas !

Montavimo Vieta: Arba Automobilio Licencijos numerio ženklo Žibintai (nereikia pakitimų)

Pastaba: Jei jums reikia Fotoaparato PAL sistema, kai užsakymą, tiesiog palikite pranešimą, kad Reikia "PAL".

Mercedes Benz CLK Klasė W209 A209 C209 2002-2009 m.

Kištuko pakeisti tiesiogiai, visi reikalingi priedai laidai ir žvakės ateis.

Nėra jokių stebėti, ar ekranas. Įsitikinkite, kad monitorius, jūs turite su RCA ar AUX jungtis.

Ypatybė:

HD Aukštos Kokybės 50% Plastinė ir 50% Akinių Lęšių

3089 CCD Aukštos Kokybės Chip, Aišku Naktį

Rezoliucijos 580 TV Linijų, 860 * 576 Efektyvių vaizdo Taškų skaičius

Numatytasis NTSC TV sistemos, Neprivaloma PAL sistema.

Visiškai Neprivaloma Jungtys Skirtingus Ekranus!

Pastaba: naudoti Kaiščių jungtis, gali susisiekti su automobilių originalus gamyklos ekranu, kuris yra be RCA arba AUX jungtis, bet reikia profesinės Elektrikas, kuris žino kuris laidas yra vaizdo pasirašyti laidas, video žemės viela ir aptikimo viela.

Geriausia Maitinimo Relės Apsaugos!

Visiškai Rinkiniai, Visi Reikalingi Priedai Laidai Ateina!

Aukštos Kokybės Specifikacijų!

Įrenginio Principinėje elektrinėje Schemoje, Lengva Įdiegti !

Užsakymo Procesas:

Apie Mokėjimą:

Mes priimame dauguma populiariausi mokėjimo būdai per Smokykla.lt sąlyginio DEPONAVIMO.

Apie Laivybos Siunta bus paruošta per 3~7 darbo dienas, po mokėjimo ištrinamas, kaip ilgai, kaip pirkėjo informaciją ir pristatymo adresą patvirtino. Prašome suteikti teisę post code ir galiojantį telefono numerį, siekiant išvengti vėlavimo pristatymas. Mes paprastai laivas Nemokamas Pristatymas / Post Registruotu Oro Paštu , DHL, "FEDEX", EMS, ARAMEX --- Tai Pirkėjų.. Grąžinimo ir Garantija Mes specialiai pažadėjo visi pirkėjų užsakymai 1 metų "besąlygiškai grąžinti" politika visiems mūsų galinio vaizdo kamera. Jei prekės buvo gedimo ar sugadintas, siųsti atgal į mus, mes grąžinti visą sumą, arba pakeisti kitu nauju jums! Pirkėjas Mokesčių grąžinimas prekių kaina. Atsiliepimų Kliento patenkinamas yra mūsų galutinis tikslas. Jei esate patenkintas savo produktus ir paslaugas, prašome palikti mums 5 žvaigždžių atsiliepimų. Jei turite klausimų ar problemų, prašome susisiekti su mumis prieš atvirą ginčą, arba paliekant bet kokį grįžtamąjį ryšį. Visi pranešimai ar el. laiškai bus atsakyti per vieną darbo dieną. Jei nenorite gauti mūsų atsakymą, prašome pakartotinai atsiųsti savo elektroninio pašto adresą arba skundas, mūsų valdyti. Ji yra žinoma, kad, jei jūs suteikiate mums gerų atsiliepimų. Mes ne pateikti paslaugas po pardavimo pirkėjui, kuris pateikti bet kokius ginčus ar mums davė blogų atsiliepimų nepasitarę su mumis pirmą kartą.

• Lęšių Medžiaga: Plastikiniai + Stiklas
  • Prekės Pavadinimas: Liislee
  • Pagalbinė Linija: Taip
  • Korpuso Medžiaga: Plastikiniai