Anniyo Turas Etiopijos Papuošalų rinkinys Vėrinys Su keičiamo dydžio Virvės/Kaktos Grandinės/Auskarai Moterims, Aukso Spalvos Arabų/Egiptas #015123

Žymos: nustatyti karoliai, papuošalų rinkinys vėrinys, etiopijos papuošalų rinkinys, Pigūs nustatyti karoliai, Aukštos Kokybės papuošalų rinkinys vėrinys, Kinija etiopijos papuošalai nustatyti Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)

Medžiagos: Varis / Alloy / Nerūdijančio Plieno Su Aukso Spalvos/Sidabro Spalvos Danga NE REALI GRYNO AUKSO/SIDABRO Įpakavimas: 1pc/opp maišelį, arba 12pcs/opp maišelį PASTABA: prekės dydis ar spalvos, Prašome žiūrėti nuotraukas ar produktų aprašymas, jei jūs nesuprantate, dydžio ar spalvos, prašome susisiekti su mumis, ačiū! Kliento OEM prieinama & Individualų dizainą, yra sveikintinas.Birių Užsakymo,rašykite man! Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes pasistengsime atsakyti per 24 valandas PAPUOŠALŲ PRIEŽIŪRA: * Jei alergija yra,nustoti nešioti.Tai yra bižuterijos, ne reali gryno aukso/sidabro * šį gaminį Laikykite vaikams nepasiekiamoje mažiems vaikams. * Sumažinti liesti prakaito. * Nusiimti papuošalus,o maudytis, skalbti. * Venkite maišyti su kitais papuošalai ar nemalonių dalykų. * Dažnai valyti. * Pavyzdžiui, daugiau prakaito ar maudymosi ....ir t.t., turės įtakos spalvų kaita. Vežimas: Mes atsiųsime produktų 2-4 dienų po mokėjimas patvirtino Smokykla.lt Standartinis Pristatymas 15-60 dienų, kad dauguma šalių Urmu užsakymus,galime nemokamai tvarką, FedEx, DHL ar UPS Atsiliepimai: Prašome nepalikite neigiamas(1-2 žvaigždučių) arba netural atsiliepimai(3 žvaigždučių), prieš susisiekdami su mumis, Jūsų pasitenkinimas yra mūsų tikslas! Duoti neigiamą arba neutralų atsiliepimą, labai rimto požiūrio ir mes įsitikinkite, kad mes galime išspręsti jūsų problemą, prieš palikdami neigiamą atsiliepimą. Mes tikimės, kad jums patinka mūsų daiktų ir mėgautis pirkinių ir taip pat tikiuosi, kad jūs galite palikti mums teigiamų atsiliepimų. Ačiū! Importo muitas: Mokesčiai ir kainos nėra įtrauktos į prekės kainą ir siuntimo išlaidas.Jei jūsų šalyje reikia sumokėti muitą,tai savo garbę ir atsakomybę. Spalvų Neatitikimas: Skirtumai spalva gali būti dėl kai kurių kitų priežasčių, pvz., spalvos atspindys ekrane,apšvietimo,fono ir t.t. Grąžinimas: Mes darome viską, kad tarnauti mūsų, kiekvieno, kliento, geriausias, kad mes galime. Mes grąžinsime jums už prekes grąžinti per 7 dienas nuo jums jų gavimo,dėl Kokybės problemų. Visa grąžinamoji išmoka bus suteikta, jei prekės yra grąžinami jų originalus būklės. Prekes, kurios yra sugadintas komponentai nėra grąžinami. Pirkėjai yra atsakingi už grąžinti laivyba tinkamą pakuotę. Gavęs elementus mes grąžinsime jums nedelsiant. Prieš grįžtant elementus,įsitikinkite, kad jums gauti mūsų(pardavėjo)grąžinimo adresas,ir rašyti "dovana" dėl pristatymo išsamiai lapas.

• Bauda ar Mados: Mados
  • Prekės Pavadinimas: anniyo
  • Proga: Vestuvės
  • Papuošalų Rinkiniai Tipas: Karoliai/Auskarai