• centras |

2 Spalvų ilgalaikį Antakių Milteliai Paletė antakių Stipriklis Su Teptuku 2.5 g Akių Makiažas Markės HengFang #H6519

Žymos: antakius stipriklis, prekės antakiai milteliai, antakių milteliai, Pigūs antakius stipriklis, Aukštos Kokybės prekės antakiai milteliai, Kinija antakių milteliai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 11cm x 13cm x 3cm (4.33in x 5.12in x 1.18in)

Produkto Aprašymas

F pastaba: visiškai Naujas ir Aukštos kokybės. Nešiojamų dydžio, lengva nešiotis. Tinka profesionaliam naudojimui arba naudoti namuose. Produkto pristatymas: Produkto Tipas: Antakių Spalva: 3 Spalvų Poveikis: ilgalaikis Neto Svoris: 2.5 g Norite būti padaryti iki talentą? Jei jūs turite jį, jis išsipildys. Jis yra visiškai saugus jums, kad juos naudoti.

Atkreipkite Dėmesį: kad dėl apšvietimo poveikį ir kompiuterinės spalvos, tikrosios spalvos gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos. Pakuotės Turinys:

Antakių * 1 Vnt

1.Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių, nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą. Mes užtikrintas stilius-tai tas pats, kaip parodyta paveikslėliuose, bet ne pačią veikimą įvairiomis įstaigomis, kaip ant modelio. Ačiū!

2. Prašome leisti 1-2cm skiriasi dėl vadovo matavimo, ačiū!

1. Geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo,jūs galite pasirinkti patys. Jei norite, kad kiti mokėjimo terminai, prašome leiskite mums žinoti prieš jums užsisakyti.

2. Visą mokėjimo turi būti pateiktas per 7 dienas po to pateikti savo užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

3. Įsitikinkite, kad atlikote visus išsamios informacijos, pvz., kontaktinis asmuo), adresą,pašto kodą ir telefono numerį pildant savo pirkėjo informaciją.

1. Mes nemokamas pristatymas Kinija Paštu, Oro Paštu ,pasiekti daugumą šalių 35----60 darbo dienų.

2. Laivybos išlaidos neapima visų importo mokesčių, ir pirkėjai yra atsakingas už muitus.

3. Mes išsiųsti prekes per 7 darbo dienas, po visą mokėjimas buvo patvirtinta. Jei mokėjimo nėra, jūsų užsakymas bus uždarytas automatiškai.

4. Pirkėjas atsako už bet kokius draudimo problemos ir žala, kurią sukelia laivybos paslaugų tokių eismo įvykių, vėlavimų ar kitų problemų. Be to, pirkėjas turėtų būti atsakingi už bet kokius mokesčio ir/ar akcizų apmokestinti savo šalyje. Ir prekes bus Pažymėtas kaip "dovana" ar "pavyzdys" jūsų lengva muitinės klirensas, ir mažiau apmokestinti. (jei norite deklaruoti prekes kitos prekės pavadinimą, arba nurodyti vertė pagal užsakymą, prašome mums pranešti kai priėmimo tvarka)

1. Visos prekės yra tikrinamos prieš vežimą, todėl, jei esate nepatenkinti su pirkimu, galite pasikeisti elementus vieną savaitę, ir jūs turite susisiekti su mumis per 24 valandas nuo gavimo jūsų pirkti .

2. Laivybos ir tvarkymo mokestis nėra grąžinamas ir klientas turėtų būti atsakinga už visas mokesčių grąžinimo ir reshipping.

3. Visos grąžinimo daiktai turi būti savo pradinę būklę, įskaitant dėžutė ir priedai. Vyrai defektų nėra garantuotas , pvz., skaldytų, subraižytas ir t.t.

4. Bet straipsniai,prašome siųsti EMS, arba savo vietos po, kai atsiųsti atgal.

1. Pirkėjo išankstinio patvirtinimo, bus labai dėkingi gavęs elementus.

2. Kadangi jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mūsų verslo vystymosi, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą mums jei esate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų. Ji bus tik jums 1 minutę,bet tai 1 minutę turi labai gyvybiškai svarbią reikšmę mums.

3. Prašome susisiekti su mumis prieš ginčus ar palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes dirbame su jumis, kad išspręsti visas problemas.Dėkojame už jūsų supratimą

Pastaba:

Jei jums reikia kitų kitu mano parduotuvė,

prašome spausti šias nuotraukas ją rasti.

Ačiū.

• Šalis/Regionas Gamyba: Kinija
  • Modelio Numeris: H6519
  • NET WT: 2.5 g
  • Komponentas: saugus
  • Formulės: milteliai
  • sertifikavimo: GZZZ
  • Prekės Pavadinimas: hengfang
  • Kiekis: 1 vnt
  • Pažymėjimo Numeris: 20178021054
  • Naudos: Ilgalaikis,Lengva Dėvėti,Kiti,Gamtos
  • GZZZ: YGZWBZ
  • Atsparus Vandeniui / Atsparus Vandeniui: Taip
  • Tipas: Antakių Stipriklis
  • Dydis: Full Size

Dianochka 23
2018-03-09
Product never arrived. Communication stopped. I’m very sad.
Nmd 1996
2018-02-20
like. convenient to enjoy. more than like pencil

2017 Naujas Vasaros Kostiumas Mergaitėms mados Suknelė Vaikų Vakaro Drabužiai Vaikams Šifono gėlių Suknelės Baby Girl Šalis Suknelė 2017 Naujas Vasaros Kostiumas Mergaitėms mados Suknelė Vaikų Vakaro Drabužiai Vaikams Šifono gėlių Suknelės Baby Girl Šalis Suknelė PASTABA:Gerbiami klientai, nes dydis turi skirtingas apibrėžimas iš šalies, apskrities, prašome apsvarstyti ne tik dydis,bet matavimo duomenis. dėl to yra Rankinis matavimas, dydis gal turi 2-3