• centras |

F Medvilnės Vilkas Apatiniai Vyrams Boksininkas Animacinių filmų 3D Kelnaitės Varpos Dėklas Vyriškos apatinės Kelnės Vien Vyrų trumpikes Juokinga Boxershorts

Žymos: kelnaites juokinga, vyrai kelnaites, Kelnaites, Pigūs trumpikes juokinga, Aukštos Kokybės mens kelnaites, Kinija trumpikes Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Pranešimo: Prašome įsitikinkite, kad jūs turite palikti teisingą pašto kodą ir adresą, ar pakuotėje gali būti grąžintos paštu biure! Ačiū už supratimą!

Aprašymas

Kiekis:1PC

Tipas:Boksininkai

Spalva:Pilka,Mėlyna,Violetinė,Juoda

Dydis:L, XL, XXL, XXXL

Medžiaga:Poliesteris,Medvilnė

Modelis:3D Spausdinti

Stilius:Mados

Lytis:Vyrai

Dėmesio: Nr. Min. Kad čia . Galite pirkti 1pcs ar maišyti elementus . Nuskaityti šį kodą, pirkti app, gausite didesnę nuolaidą ! Linkiu jums mėgautis pirkinių! :)

Pristatymas

Numatytasis pristatymas metodas yra oro paštu (nuolatinių būdu), kuri užtruks apie 2-3 savaites perduoti. Prašome susisiekti su mumis, jei norėtumėte išreikšti būdu, kuris užtruks apie 1 savaites perduoti, mes pasakyti, kiek papildomą mokestį reikia mokėti.

prašome naudoti šią nuorodą sekti savo sklypo

"http://ntrack.sellerstool.com/"

Mokėjimo Būdas

Mes priimame tik kredito kortele,Banko pavedimu ,Western Union ir sąlyginio Deponavimo

Pirkėjas Garantija

Mes, yra malonus ir sąžiningas pardavėjas, jūsų bendras pasitenkinimas visada yra mūsų geriausi linkėjimai. jei turite kokių nors problemų su mūsų daiktų, prašome susisiekti su mumis, pirmiausia, prieš išvažiuojant bet neutralią/neigiamą grįžtamąjį ryšį, ar darbo ginčų mums , mes manome, kad mūsų nuoširdus paslauga padės išspręsti šią problemą commendably.

Grąžinimo Politika

Visus elementus, bus patikrintas ir kupini geros būklės, prieš pristatymas. prašome grąžinti prekę per 14 dienų po gavimo, jei esate ne laimingas su jūsų pirkti. Visas pelnas turėtų būti originalioje sąlygų, prašome susisiekti su mumis pirmą grįžimo adresą ir instrukcijos.

Labai ačiū už jūsų rūpintis ir remti.O(∩_∩)O

• Prekės Pavadinimas: LNRRABC
  • Medžiaga: Medvilnė,Poliesteris
  • Dydis: L, XL, XXL, XXXL
  • Modelio Numeris: Underwears
  • Apatinės Kelnės & Boksininkai: Kelnaites
  • Modelio Tipas: Gyvūnų
  • Lytis: Vyrai

Aukštos kokybės Medvilnės Boksininkas Mens Kelnės Softy Sexy kelnaites Su Spausdinta Naują Atvykimo Prekės ženklo Apatinius Kelnaitės Aukštos kokybės Medvilnės Boksininkas Mens Kelnės Softy Sexy kelnaites Su Spausdinta Naują Atvykimo Prekės ženklo Apatinius Kelnaitės 1. Produkto pavadinimas: mens boksininkas 2. Medžiaga: Medvilnė, Spandex 3. Dydis: M/L/XL/ (Dydis konversiją: 1cm = 0.394 cm. Visų dydžių kotiruojamos yra Azija dydžių.