• centras |

Elektrinis virdulys 304 nerūdijančio plieno, poilsio namų virtuvė automatic power - off

Žymos: Elektrinis Virdulys, elektrinis virdulys, elektrinis virdulys iš nerūdijančio, Pigiai elektrinis virdulys, Aukštos Kokybės elektrinis virdulys, Kinija elektrinis virdulys nerūdijančio Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 25cm x 25cm (11.81in x 9.84in x 9.84in)

[xlmodel]-[foto]-[0000] Nuotraukos Sąrašą

[xlmodel]-[custom]-[43160] Sveiki su jumis kitą kartą

Dear friend, Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą atsiliepimą arba atidarant bet kokį ginčą . Jei produktai turi kokių nors problemų, prašome susisiekti su mumis, mes išspręsti problemą jums nedelsiant. jei yra patenkintas, prašome pateikti visą penkių žvaigždučių atsiliepimų. thank you so much už jūsų paramą ir kviečiame atvykti į mūsų parduotuvę, bet kuriuo metu. Daug gerų kūrinių yra skirtas jums. ^_^ have a nice day, ačiū !!

Pristatymas 1), Kai jūs pateikiate užsakymą, prašome pasirinkti pristatymo būdą . Mes atsiųsime elementus per 2-7days, kai mokėjimas yra visiškai patikrintas.

2) Mes negarantuojame, pristatymo laikas, dėl visų tarptautinių siuntų ( Kinija Paštu Oro Sklypas), nes skirtumas muitinės kliringo kartus, atskiromis šalimis, kurie gali turėti įtakos, kaip greitai jūsų produktas yra tikrinami. 3) siekiant užtikrinti, kad gausite elementus su mažai Muitinio Įforminimo Mokestį, mes bus deklaruoti daiktus, kaip mažesnės vertės , Bet importo mokesčiai ar mokesčių mokesčiai bus jūsų pusėje. Prašome atkreipti dėmesį.

Dydžių & Spalvų 1) Dėl rankinis matavimas . Dydžiai yra pagrįsti konkrečiais matavimus išsamias specifikacijas. Prašome patikrinti, specifikacijas, prieš pateikdami užsakymą. Paprastai leidžiamas skirtumai dydis yra maždaug 0.5 colių (0.5-1 cm ) matavimas. 2) skiriasi spalva, gali būti dėl kitų priežasčių, pavyzdžiui, spalvų atspindys paveikslėlyje , apšvietimo, fono ir t.t. gal fizinį produktai yra šiek tiek skiriasi . Gauto produkto spalva turi viršenybę . dėkojame už jūsų supratimą !!

Pakuotės svoris, nes kiekvieną kartą naudojant įvairių pakavimo medžiagų. Taip pakuotės svoris gali ir svorio produkto puslapį, parašyti įvairių. Kas su svorio pagal faktiškai gautas. Turi viršenybę .

• Stilius: Elektrinis Virdulys
  • Šildymo Būdas: Underpan Šildymas
  • Patekimo į rinką laikas: Mar-14
  • Galia (W): 1500W
  • produkto kodas: tangwu
  • Automatinis uždaromasis: No
  • Įtampa (V): 220v
  • JR: 49.9
  • šilumos: No
  • Korpuso Medžiaga: Nerūdijančio Plieno
  • Funkcija: 360 Laipsnių Sukimosi Bazės
  • sertifikavimo: EMS
  • Prekės Pavadinimas: tangwu
  • Šildymo Greitis: 4-6 minutes
  • Masto Ženklas: Inwall Ženklas
  • Talpa: 2L
  • Maitinimo Šaltinis: 220V/50Hz
  • Modelio Numeris: tangwu
  • Medžiaga: Nerūdijančio Plieno

CUKYI vandenį, tiekti elektros virdulys Automatinis siurbimo Temperatūros reguliavimas Parodyti temperatūros vandens šildymo 3mins vandenį tiekiančios elektrinis virdulys Automatinis siurbimo virdulys Temperatūros reguliavimas Parodyti temperatūros vandens šildymo 3mins Mokėjimo mes priimame Kredito kortelės ,TT perlaidų, Western Union , MoneyGram ir kiti mokėjimo būdai.Jei turite sunkumų atlikdama mokėjimą ,prašome susisiekti su mumis
12V 300ml Nerūdijančio Plieno, Automobilių Elektros Virduliai Automobilių Puodelio Espresso Kavos virimo aparatas Pieno Puodą, Vanduo Šildomas Puodelis Termosas Virduliai Mašina 12V 300ml Nerūdijančio Plieno, Automobilių Elektros Virduliai Automobilių Puodelio Espresso Kavos virimo aparatas Pieno Puodą, Vanduo Šildomas Puodelis Termosas Virduliai Mašina Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę, Mielas drauge, sveiki atvykę į mūsų Parduotuvėje, Prašome perskaityti šią žinią prieš perkant. Ačiū!
Elektrinis virdulys Visiškai automatinis nuoviras Kinų medicinos puodą keramikos virimo vaistažolių medikas [xlmodel]-[foto]-[0000] Nuotraukos Sąrašą [xlmodel]-[custom]-[43160] Sveiki su jumis kitą kartą Dear friend, Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą atsiliepimą arba atidarant bet kokį ginčą . Jei produktai turi kokių nors problemų, prašome susisiekti su mumis, mes išspręsti problemą jums nedelsiant.