• centras |

Seksualus apatinis trikotažas Trumpikės Vyrams Minkštos Medvilnės Kelnės, Šortai Bumbulas Dėklas Seksualus Gėlių Spausdinti Homme Seksualus Jockstrap Vyrų Trumpai Bikini

Žymos: bikini trumpas, vyrai medvilnės trumpas, trumpikės vyrams, Pigūs bikini trumpas, Aukštos Kokybės vyrai medvilnės trumpas, Kinija trumpikės vyrams Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 18cm x 15cm x 5cm (7.09in x 5.91in x 1.97in)

Medžiaga: 95% Medvilnė,+5% Spandex

Tipas:Seksualios Trumpikės Vyrams

Spalva:Juoda,balta,Raudona,Violetinė

Dydis:S M L XL

Proga:Apatiniai/Naktiniai Drabužiai

Sezonas:Visi

Neto Svoris:0.06 KG

Pakuotė:1* Seksualios Trumpikės Vyrams

Dydžių lentelė: Butas Matavimo Vienetas:CM,1 colis=2,54 cm

Pls galima 1-2CM paklaida dėl skirtingų matavimo metodas

Dydžių Matavimas(coliai) S:22.8-26.7inch M:24.4-28.3inch L:L:26-30inch XL:27.5-31.5 colio

Laivybos visame pasaulyje, išskyrus GOA/FPO. Dauguma mūsų pasiūlymai yra siunčiami su Nemokamas pristatymas (pasirinktose šalyse) Kinija paštu. Mes tik laivas patvirtino, kad adresas, jūsų, kad adresas turi sutapti su jūsų pristatymo adresą. Pristatymo laikas priklauso nuo paskirties ir kitų veiksnių, paprastai tai gali užtrukti maždaug 30 darbo dienų. Jei negavote savo sklypo ir per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis, mes jums sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas! Mes priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT. Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO. Jei elementas yra pažeistas transportavimo metu ar negali būti naudojamas įprastai, prašome susisiekti su mumis ir mums atsiųsti realias nuotraukas daiktų,ir mes grąžinsime jums pinigus, arba vėl, be jokio papildomo mokesčio. Sugedę elementai turi būti pranešta per 7 dienas nuo gaunate.ir grąžinti ją į originalios pakuotės, jei įmanoma. Jūs turite pateikti mums laivybos sekimo numerį ir konkrečias priežastis grįžti. Jei mes negavote prekės per 60 dienų po transportavimo,tai reiškia, kad jūs mesti grįžti keitimo ar grąžinimo. Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! Jūsų teigiamus atsiliepimus ir 5 žvaigždžių, bus labai dėkingi, jei jūs patenkinti mūsų produktų ar paslaugų. Prašome suteikti mums galimybę padėti išspręsti problemą, prieš jums palikti bet kokį neutralų ar neigiamą grįžtamąjį ryšį, ar atviras ginčas dėl teritorijos. Kviečiame susisiekti su mumis elektroniniu paštu arba Trademanager jei turite kokių klausimų ar poreikių. Visus pranešimus arba El. laiškus bus atsakyta per 24 valandas (neįtraukiama atostogų ar savaitgalio dienas). Mes priimame lašas laivybos ar pasiūlyti didmenines. Mes galime pasiūlyti nemokamų nuotraukos, be jokių watermark jei turite e-parduotuvė. Sveiki didmeninė.

• Modelio Tipas: Gėlių
  • Modelio Numeris: MZF2
  • Prekės Pavadinimas: yufeida
  • Apatinės Kelnės & Boksininkai: Apatinės kelnės
  • Dydis: S, M, L, XL
  • Lytis: Vyrai
  • Medžiaga: Spandex,Medvilnė

Alinaira1979
2017-10-20
5/5
Good design and colors, comfortable to wear. Store's shipment process is also good.
Ruben Ortizcc
2017-11-09
5/5

YUFEIDA Vyrų Seksualus, Atviras Užpakalis Apatiniai Nailonas Kvėpuojantis Karšto Apatinės Kelnaitės Skrynios Cilindro Penio Mova Erotiniai Apatiniai Medžiaga:13% Spandex+87% Poliamidas Tipas:Seksualus vyriškos Trumpikės Spalva:Kaip matyti iš paveikslėlio Dydis:S M L XL Proga:Naktiniai Drabužiai/ Apatiniai Sezonas:Visi Neto Svoris:0.06 KG Pakuotė:1*Sexy vyriškos Trumpikės Butas Matavimo Vienetas:CM,1 colis=2,54 cm Pls