Beibehang Užsakymą tapetai 3d freska abstrakčiai eglutė 3d ratą gyvenamojo kambario, miegamojo, viešbučio, TV, sienos tapetai papel de parede 3d

Žymos: papel de parede 3d, papel de parede, de parede, Pigūs papel de parede 3d, Aukštos Kokybės papel de parede, Kinija de parede Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Įrenginio Tipas: Kvadratinis Metras

Pirkėjai turi skaityti: Sienos tapetai kaina: $ / kvadratiniame metre. Ne ritinius. 1 S quare metrų = 1pcs. 2 S quare metrų = 2vnt. 3 S quare metrų = 3pcs ... Plotis x Aukštis = m = užsakymo kiekis Pastaba: būkite atsargūs, 1M2 tvarka. Dėl labai mažo dydžio, 6 Medžiaga: Flash sidabro medžiaga (numatytasis medžiaga) / HD neaustinių popierius / Oda modelis / neaustinės popierius. / durpių tekstūros/3d paramos Poveikis savybės:-trijų dimensijų jausmas stiprus. Blizgus paviršius. šilkinis paviršius. Aukštos kokybės. Medžiagos Savybės: Lengva valyti Anti-static, geras oro pralaidumas.. vandeniui. Anti - drėgmės. Anti-miltligė Imtis Pastebėjo: Tai savotiška nestandartinių sienų apmušalų. Mes turime gaminti pagal jūsų tikslią dydis (Plotis ir aukštis). Turite gerai žinoti visas detales prieš perkant produktus. Tam, kad jūs galėtumėte gauti tai, ko norite.

Prašome pateikti užsakymo žr. toliau skaičiavimo metodas: pavyzdžiui, Jūsų sienos aukštis-2,5 m, plotis-3 metrai. Prašome pridėti papildomų 0.05 m į abi aukštis ir plotis, kai jums apskaičiuoti . Plotas: (2.5+0.05)m * (3+0.05)m=7.77 Kvadratinių metrų . Jums reikia įsigyti 8 kvadratinių metrų, Kai jums padaryti užsakymą.

Prašome parašyti savo mėgstamą medžiagos ir kruopštus sieną dydis žemiau užsakymą arba palikite man žinutę į kartą. Po to mes jūsų patvirtino, dydį ir medžiagą, Mes pasirūpinsime, gamybos ir pristatymo kuo greičiau

. Jeigu dar nesate teikia mums jūsų duomenys pasirinktinis dydis ir medžiaga, žemiau užsakymo per 24 valandas, mes duotų Atsitiktiniai numatytasis medžiaga "Flash" sidabrinė medžiaga " ir toliau numatytąjį dydį.

Interneto svetainės kaina yra tik už 1 kvadratinį metrą. Bet kokio dydžio freska tapetai yra visai modelis. Individualizuotos fono paveikslėliai yra sudaryta iš daugelio dalių. Tai ne visai tapetai. Jis bus supjaustytas į daugybę gabalėlių, siekiant, kad ji galėtų patenkinti tarptautinės laivybos. Prašome apsvarstyti ir prieš perkant, Ačiū!

Nėra jokių klijų ar pasta, milteliai atgal Tapetai, Tai nėra lipnios tapetai. Prašome paruošti klijai arba įklijuokite milteliai prieš parašėte tapetai.

Mes nesame atsakingi už bet kokius importo priskirtą pareigą, bet paprastai mes galėtume paskelbti mažesnė vertė, siekiant padėti jums mokėti mažiau, arba net nebus apmokestinami. Rusijos draugai, Prašome pateikti mums jūsų vardas, pavardė; Brizilian draugu, prašome pateikti mums jūsų CPF numerį. Ačiū

16 numatytasis dydis yra : 1 kvadratinį metrą = 140cm(Plotis) x 70.5 cm(H) (4'2" x 2 "3"), ft 2 kvadratinį metrą = 200cm(Plotis) x 100cm(H) (6'5" x 3 "2") ft 3 kvadratinį metrą = 208cm(W) x 146cm(H) (6'8" x 4'8") ft 4 kvadratinį metrą = 250cm(W) x 160cm H) (8'2" x 5'3") pėdų 5 kvadratiniame metre = 280cm(W) x 180cm H) (9'2" x 5'11") pėdų, 6 kv. m = 300cm(W) x 200cm(H) (9'10" x 6'7") ft 7 kvadratinių metrų = 330 cm(W) x 210cm(H) (10'10" x 6'11") ft 8 kvadratinių metrų = 360cm(W) x 230cm(H) (11'10" x 7'6") pėdų 9 kvadratinių metrų = 380cm(W) x 240cm H) (12'5" x 7'10") ft 10 kvadratinių metrų = 400cm(W) x 250cm(H) (13'1" x 8'2"), ft 11 kvadratinį metrą = 420cm(W) x 260cm(H) (13'9" x 8'6") ft 12 kvadratinių metrų = 440cm(W) x 270cm(H) (14'5" x 8 "10") ft 13 kvadratinių metrų = 460cm(W) x 280cm(H) (15'1" x 9'2") ft 14 kvadratinių metrų = 480cm(W) x 290cm(H) (15'9" x 9'6") pėdų 15 kvadratinių metrų = 500cm(W) x 300cm H) (16'5" x 9'10") pėdų 16 kvadratinių metrų = 500cm(W) x 320cm(H) (16'5" x 10'6") ft

Jei jums reikia 5 kvadratinių metrų freska foną, pasirinkite "kiekis 5" čia. Tuo tarpu markas jūsų duomenys sienos, plotis ir aukštis žemiau tvarka.

Produkto Aprašymas

Produkto Aprašymas Medžiaga: Šilkas audiniu Apie pakavimo Nuotrauką parodyti : Parengti reikiamus įrankius: Klijai,Teptukas,Volelis,Grandiklis,Valdovas,Peilis,rankšluosčių/Kempinės Švarios sienos ir įsitikinkite, kad jūsų sienos švarus ir lygus. Ir teptukų, klijų ant sienos pirmiausia. Patikrinkite dydį, fono paveikslėlį ir rungtynės modelis. Pagal plotis kiekvienos grupės, tapetų,pažymėkite vertikalią liniją ant sienos. Teptuku klijais ant nugaros, iš kiekvienos grupės, tapetų ir ženklas, kad į juos. Įklijuokite jį ant sienos ir naudoti peiliu išpjauti perteklius dalis ir naudoti rankšluostį išvalyti klijus perkrautas. Kai įklijuodami antrosios grupės, būti atsargūs, kad atitiktų modelio tapetai. Ir dėl artimųjų sutapimo dalis, naudoti liniuote ir peiliu sumažinti perteklių dalis ir nulupkite juos išjungti. Naudoti peiliu išpjauti perteklius dalis aplink lizdą. Naudoti grandiklis, kad tapetai butas. Tada naudokite rankšluosčiu ar kempine nuvalykite klijų perkrautas. ( Uždaryti durų ir lango neleiskite jam sudrėkti natūraliai. )

• Naudojimas: Komercija,Pramogos,Administravimas,Namų
  • Naudoti: gyvenamasis kambarys