• centras |

Senisaihon Kalėdų Princesė Rausva Nėrinių Blackout Užuolaidos Mergina Miegamasis Tiulis Užuolaidų Vestuvių Kambarys vienspalviai voile Uždanga Kambarį

Žymos: blackout užuolaidos mergaitės, rožinė blackout užuolaidos, užuolaidos, Pigūs blackout užuolaidos mergaitės, Aukštos Kokybės rožinės spalvos blackout užuolaidos, Kinija užuolaidos Tiekėjams.

• Pakuotės Dydis: 25cm x 35cm x 20cm (9.84in x 13.78in x 7.87in)

1. Pakuotė:

1 vnt x Užuolaidos ir 1 vnt x Tiulio (dviaukštis)

2.Patarimai:

1.Dydis:W--reiškia, plotis, L--reiškia Ilgio.

2.Ilgis:Nemokamai koreguoti, Max-2.7 metrų

3. Neįtraukta: bakų tvirtinimo/Tassle/granules. jei jums reikia, susisiekite su mumis.

4.Prašome leisti šiek tiek nukrypimas (1-5cm) dėl hemming.

5. Spalvinimas funkcija: dekoratyvinis + pusiau šešėlio

6 . Apdorojimo laikas : 3-5 tvarkymo dienų nuo užsakymo apdaila

7. Jei dydis netinka jūsų langą, susisiekite su mumis!

8. Visi daiktai yra realūs fotografavimo. Tačiau skirtingų monitorių gali sukelti spalvos, šiek tiek skirtis.

9. Uždangos Savybės: Audiniai užuolaidoms, + Tiulio užuolaidos (dviaukštis)

3. Pasirinkti Užuolaidų Stilius:

4. Pasirinkti Uždangos Dydis:

5.Pateikti užsakymo & Mokėti:

Jei norite pakeisti ilgis, palikite pranešimą, bet kokio ilgio, Mažiau nei 270cm , kaina yra tokia pati.

taip pat atliekame Bet kokio dydžio pritaikyti užuolaidas.

6. Pristatymas Aprašymas :

Nes dydis, užuolaidos, užuolaidų masė labai skiriasi.

1.Paketo masė ne didesnė kaip 2 kg ,mes išsiųsti juos ePacket / Smokykla.lt Standartinis Pristatymas / Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu ( 20-28 dienomis )

2.Pakuotės svoris > 2kg ,mes išsiųsti juos DHL/UPS ...express (7 -10 dienų )

3.Rusijos mes išsiųsti juos SPSR / CDEK Rusija Linija

DHL / UPS ... (komercinės kurjerių) gali tekti sumokėti tam tikrą sumą tarifus(Specifinis santykis, pardavėjai turi pasitarti su savo vietos teikiančios įmonės), bet mes užpildys mažiau deklaruota vertė.

1.Kaip skalbti užuolaidų?

Kadangi užuolaidos gali būti išspaustas tranzito, tai bus ne labai sklandžiai, kaip paveikslėlyje.

Po to, kai jūs jį gauti, jūs shoud purškimo šiek tiek vandens ant užuolaidų, tada vietoje pavėsyje džiūti.

Jei turite geležies, bus geriau.

Skalbimo mašina yra, bet mes siūlome sausas valymas. Prašome skalbimo atskirti

iš kitų audinių. Nenaudokite baliklio ir vidutinio geležies 160 laipsnių.

2.Kaip mes pristatyti prekes?

Jei galite pateikti užsakymą, prašome pasirinkti pristatymo būdą ir mokėti už užsakymą įskaitant

pristatymas nemokamai. Mes atsiųsime elementus per 7 dienas, kai jūsų mokėjimo pabaigos.

• Kad daugiau nei $150.00,laivas EMS arba DHL.

• Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas.

Šie mokesčiai yra pirkėjų atsakomybę.

3.Ar ne gauti prekes arba tam tikrų problemų?

Susisiekite su mumis dalinis /pilnas grąžinti po patvirtina, kad problema kita.

4.Atsiliepimų.

• Jei esate nepatenkinti prekes galite užsisakyti, prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą grįžtamąjį ryšį.

Galime dirbti kartu, siekiant išspręsti bet kokius ginčus.

• Prašome palikti teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždžių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas.

5.Susisiekti Su Mumis.

Jūs galite susisiekti su mumis elektroniniu palikti pranešimą dėl Smokykla.lt arba rašykite mums, mes pasistengsime atsakyti elektroninio pašto per 24 valandas.

Mums bus malonu atsakyti į visus klausimus, kurie jums gali turėti, prašome nedvejodami kreipkitės į mus.

• Apdorojimo Reikmenys Kaina: Įtrauktas
  • Tipas: Bendrieji Klostyti
  • Stilius: Korėjiečių
  • Formatas: Kopėčių Diržas