• Telefonas Bags & Atvejais |

MaiYaCa Gražus Sodas, Raudonos Rožės, Gėlės iPhone 6 6s Plastiko TPU Case For iPhone X 7 8 Plius 6 6s 5 5s SE Galinį Dangtelį Coque

Žymos: case for iphone, "iphone", iphone 6, Pigus case for iphone, Aukštos Kokybės "iphone", Kinija iphone 6 Tiekėjai.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 6cm x 2cm (5.91in x 2.36in x 0.79in)

Sveiki atvykę į Mūsų Telefono dėklas Parduotuvėje! MaiYaCa Spausdinti Minkšta Guma Padengti "Apple iPhone" X 8 7 6 6S Plius 5 5S SE Kieto Plastiko Telefono Atvejais Laivyba: Mes atsiųsime jums Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis Pliusas, nes mažai pelno ir ji jokiu stebėjimo informaciją savo šalies,tik Kinijoje . Prašome palaukti kantriai(Pristatymo Laiką: 39-60 Dienų) Arba galite mokėti papildomų pinigų gali pakeisti Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu ir ePacket , kurį galite stebėti jį visą. Prašome nedvejodami palikti neigiamą atsiliepimą, arba ginčą, susisiekite su mumis, mes bus liūdna! Mūsų Advandages: 1. Mes paramos OEM, siųsti savo mėgstamą paveikslą, mes spausdinti savo raštas dėl jūsų atveju! Kiekis nėra ribotas! 2. Mes paramos mišrios kad, nesvarbu, modeliai ir modelių, kiekis pasiekia 10vnt, mes suteiksime jums 10% nuolaida ! Mėgaukitės apsipirkti mūsų parduotuvėje! 3. Mes paramos didmeniniams iš Ebay, Etsy, ir kt. Iki 1pcs. Daugiau kiekį, daugiau taikomos nuolaidos ! 4. Visais atvejais su tiksliai iškirpti ir nekilnojamojo tapyba, puikiai tinka savo telefono ir lengva įdiegti, pašalinti! Geras ieškote ir rankų jausmas! Dovana už save, draugus, gimines! 5. Dėmesio: Dėl skirtingų monitorių, spalva bus šiek tiek kitoks, kaip jūs manote! Apie Pakuotė: Mes naudojame kraft popieriaus pakuočių, per burbulo plėvelės, slapta, apsaugoti, jūsų atveju nuo kritimo, dulkių, šokas! Taip bus parodyti savo paketą. Apie MUS:

Mūsų Pakuotė:

• Retail Pakuotė: Taip
  • SkidPackage: Burbulas filmas + Kraft popieriaus pakuočių
  • Dydis: 15cm*6cm*2cm
  • dizainas: Abstraktus,Citatos & Pranešimus,Mielas,Gyvūnų,Egzotiška,Geometrinis,Derliaus,Raštuotas
  • Tipas: Įrengtas Atveju
  • Nemokamas pristatymas : Taip
  • Didmeninė ir Sumaišyti Užsakymo: Parama
  • Funkcija: Case For iPhone 6 6S Plius 7 8 Plus X 5 5S SE
  • Savybės: Mobiliojo Telefono Bags & Atvejais
  • Medžiaga: Minkštos TPU edge+Kietajame KOMPIUTERIO atgal
  • Suderinamos Prekės: "Apple ""iphone".
  • spalva: įvairių spalvų, kaip paveikslų paroda
  • Suderinamo "iPhone" Modelis: iPhone 6s,iPhone 6 Plus", "iPhone 5s", "iPhone 8,iPhone 6, "iPhone" 8 Plius", "iPhone " 7", "iPhone 6s plus", "iPhone 5", "iPhone" X "iPhone" SE, "iPhone" 7 Plius
  • Modelio Tipas: Mobiliojo Telefono Įrengtas Padengti Shell
  • Prekės Pavadinimas: MaiYaCa