• centras |

Mados Šuo Lesyklos Dubuo Nerūdijančio Plieno, Paprastas Vieną Burną Šuns Dubenėlyje Aukštos Klasės neleidžiančioms slysti Dubenėlį Mažų Šunų Naminių Reikmenys(sidabrinė)

Žymos: šuns dubenėlyje, šuo finansuojančiojo dubuo, finansuojantysis dubenys, Pigūs šuns dubenėlyje, Aukštos Kokybės šunų ir finansuojančiojo dubuo, Kinija finansuojančiojo dubenys Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)

gaminio dydis

Dydis

atidaryti Skersmuo (cm)

Baseino Skersmuo (cm)

didelis(cm)

XS

11.5

13.5

L

XL

XXL

Mes priimtas, sąlyginio Deponavimo,Alipay,Vakarų Unionand pan.

Mokėjimas turi būti atliktas per 3 dienų nuo užsakymo.

Prašome cotact su mumis elektroniniu paštu, kai atliekant mokėjimą, jei turite bet kokį specialų prašymą(spalva).

Mūsų kainos nėra jokių klientų muitų ar mokesčių

Pristatymas Metodas:

Visi daiktai bus išsiųsti per 1-5 darbo dienų nuo išvalytas mokėjimą (išskyrus Savaitgalius ir Švenčių dienas)

Mes paprastai laivas elementų kinijos Oro paštu,HongKong post, EMS, UPS, DHL ir kt. ir jums sekimo numerį.

Pašarų atgal ir Klientų aptarnavimo paslaugas:

Jūsų atsiliepimai yra tikrai svarbu mums,Prašome užtrukti keletą sekundžių palikti didžiosios atsiliepimus, jei jūs patenkinti mūsų produktu ar paslauga,Mes vertiname jūsų teigiamus atsiliepimus.

Prašome susisiekti su mumis, jei esate nepatenkinti mūsų paslaugomis,Mes stengiamės išspręsti problemą

• Medžiaga: Nerūdijančio Plieno
  • Tipas: Šunys
  • Prekės Pavadinimas: gagyive