Gamtos hetian jade QINGYU XinJinag Drakono ženklo vyrų jade pakabukas

Žymos: pakabukas prekės, pakabukas vyrai, pakabukas jade, Pigūs pakabukas prekės, Aukštos Kokybės pakabukas vyrai, Kinija pakabukas jade Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

Jade,

pritraukti savo akis su savo ryškios smaragdo žalia, rožinė, levandų, apelsinų ir rudos spalvos. Kinų, jade yra tie, ištikimybės, grožio, malonės ir grynumas.

Jade tapo naudai ponios ir vaikinai. Jos puikiai kompaktiškumas ir ekstremalus kietumas atstovauti sureness žvalgybos ir teisingumo; vidaus trūkumų, visada rodo save per skaidrumą, skambinti į galvą nuoširdumas; jos vaivorykštės ryškumas yra rojus; jo susižavėjimo medžiagos, gimęs kalnų ir vandens, yra žemės. Naudojamas atskirai, ji yra neįkainojamas skaistumą.

Eilutė sako: "Kai aš galvoti apie išmintingą žmogų, jo nuopelnus, atrodo kaip jade".

Kinų tikėjimai, kad kvėpavimas per jade būtų dovanoti ilgaamžiškumas, ji taip pat saugo savininkas sveikatos, sėkmės ir happyness. Mes, kaip jade, nes ne tik savo grožiu, bet taip pat dar svarbiau, jos kultūra, suprantama ir žmonijai.

Apsvaiginimo gražioje Bangle. Be to, graži spalva, ši apyrankė yra labai lygaus paviršiaus. Jis bus definetely atneš jums laimę!

medžiaga : 青玉( hetian jade / qingyu )

Laivybos Ir Krovinių:

Krovinių: Nemokamas Pristatymas visame pasaulyje , siunčia Kinija Po oro paštu.

Pristatymo laikas apie 7-18 darbo dienos. Kai kuriose šalyje gali vėluoti 1-2 savaites.

Mes laivas prekes per 5 darbo dienas po to, gauti išvalytas mokėjimą.

Dėmesio:

Jei norite, kad prekės, skubiai, galime siųsti jį EMS arba UPS,DHL ir kt. Bet plius kai kurių krovinių .Ar susisiekti su mumis, visų pirma, jei jūs norite pakeisti EMS,UPS,DHL ir kt kurjeris.

Grąžinimo Politika: Jei nesate patenkintas savo pirkiniu, dėl bet kokios priežasties, praneškite mums. Mes operatyviai pakeisti prekę arba grąžinti jums pinigus. It\\'s, kad paprastas! Laivybos ir tvarkymo mokesčiai nėra grąžinami. Krovinių siųsti atgal ir iš naujo atsiųsti turėtų būti sumoka pirkėjas. Dėl jūsų saugumo, prašome apdrausti savo paketą.

Jei produktai turi visus defektus ar vėlavimo, prašome neatidaryti byla arba nėra palikti Neigiamą & Gamtos atsiliepimus, ji gali išspręsti visas problemas .Bet tiesiog pasakykite mums, mes padarysime viską, kad ją išspręsti.

Jei esate patenkintas savo pirkiniu, mes nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite palikti mums teigiamų Atsiliepimų ir keturi 5-žvaigždučių Išsamios Pardavėjo Reitingus (DSR), kurios yra gyvybiškai svarbios augimo mūsų smulkųjį verslą.

Be to, nereikia palieka mums 1, 2, 3 arba 4-žvaigždučių Išsamios Pardavėjo Reitingus, nes jie yra lygus neigiamas grįžtamasis ryšys. Tik 5-Išsami Pardavėjas Reitingai yra sveikintinas.

• Formos\modelis: Round
  • Metalų Tipas: Nėra
  • Stilius: Etninės
  • Šalutinis Akmens: Kiti Natrual medžiaga
  • Rūšis: hetian jade
  • Elemento Tipas: Pakabučiai
  • Pažymos Tipą: CMA
  • Pakabučiai Tipas: Solitaire
  • Pažymėjimo Numeris: X1705
  • Prekės Pavadinimas: TJP
  • Modelio Numeris: 65320.
  • Bauda ar Mados: Bauda
  • Pagrindinis Akmuo: Jade

CaiMao Gamtos 1.01 ct Smaragdas 18KT/750 Balto Aukso ct Visiškai Iškirpti Deimantų Papuošalai Brangakmenio Pakabukas [xlmodel]-[custom]-[9864] [xlmodel]-[custom]-[9864] Prekės CaiMao Papuošalai Pavadinimas Smaragdas Deimantas Aukso Pakabutis (be grandinės) CaiMao Kaina USD 969 Pagrindinis Akmuo 1.01 ct Gamtos Smaragdas Spalva: Žalia / Aiškumo :VS2 Pusėje Akmenys Gamtos Visą Cut Diamond Viso Svoris
YouNoble Nekilnojamojo Natūralių Perlų Karoliai Pakabukas,925 Sidabro Pakabukas su Perlu Dukra Gimtadienio Dovana Balti 9-10mm 45cm grandinės Produkto Pavadinimas YouNoble Nekilnojamojo Natūralių Perlų Karoliai Pakabukas,925 Sidabro Pakabukas su Perlu Dukra Gimtadienio Dovana Balti 9-10mm 45cm grandinės Perlo Formos Ryžių Perlo Formos Perlų Dydis-9-10 mm, Perlų spalva balta/rožinė/violetinė Priedų 925 sterling silver Pearl Klasės AAAAA aukščiausios