• Įrankiai |

Dophee 35mm greitapjovio Plieno Rotaciniai Įrankiai, diskinio Pjūklo Ašmenys Pjovimo w/ Įtvarų ABS Medienos Pjovimo Pjovimo nutraukė Rato Diskas

Žymos: rotacinis įrankis diskinis pjūklas, rotacinis įrankis, pjovimo diskai plieno, Pigūs rotacinis įrankis diskinis pjūklas, Aukštos Kokybės rotacinis įrankis, Kinija pjovimo diskai plieno Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 17cm x 12cm x 5cm (6.69in x 4.72in x 1.97in)
  • Įrenginio Tipas: Krepšys

USD 0.94 /maišas USD 7.44 /maišas USD 2.65 /maišelis

35mm greitapjovio Plieno Rotaciniai Įrankiai, diskinio Pjūklo Ašmenys Pjovimo w/ Įtvarų ABS Medienos, Plastiko Pjovimo Pjovimo nutraukė Rato Diskas

Savybės

100% brand new.

Puikiai tinka pjovimo, pjovimo ir skulptūra kietųjų medžiagų.

Sukurta siekiant būti ilgalaikis ir nepraranda savo formos arba nutraukti, tai užtikrina sklandų, baudos sumažinimo.

Idealiai tinka dirbant su kietos medžiagos, .Taip pat veikia ant marmuro, betono, plytų, porceliano, keramikos, kietos epoksidinės ir minkštos ir kietos medienos.

Medžiaga: HSS greitapjovio Plieno.

Skersmuo: 35mm/1.38".

Vidinės Skylės: 6.35 mm/0.25".

Storis: 0.8 mm/0.03".

Jungiamųjų strypų diametras: 3.175 mm/0.13".

Paketų Sąrašo: 35mm HSS pjauti Kostiumai X 1set (1PC pjauti + 1PC Lazdele )

Pastaba: NĖ viena Mažmeninė Langelį. Supakuota Saugiai Burbulas Maišelį.

Laivybos Politika

Mes Laivas visame Pasaulyje.

Mes laivas alipay patvirtino adresu. Prašome įsitikinkite, kad jūsų adresas alipay yra suderinta su jūsų pristatymo adresą prieš jums mokėti.

Prekės bus siunčiamas Oro paštu, per 24-48 verslo valandas po išvalytas mokėjimą (išskyrus savaitgalį ir švenčių).

Atvykimo laikas (apytikslis):

* Jav/Jungtinė Karalystė/Australija/Kanada:14-21 darbo dienos(18-29 dienomis).

* Vokietija/Prancūzija/Ispanija/Rytų Europa:18-25 darbo dienomis(24-35 dienų).

* Kitos šalys:25-35 darbo dienomis(35-49 dienų).

Laivybos laikas yra tik numatomos ir nėra garantuotas. Jei nėra gauti elementą po 60 dienų , prašome susisiekti su mumis dėl išspręsti.

Už urmu perka svoris virš 2kg, mes galime pasiūlyti IŠREIKŠTI taip, kaip nurodyta toliau:

EMS paprastai trunka 7-10 darbo dienų atvykti.

DHL, UPS, FedEx, TNT paprastai trunka 5-8 darbo dienas atvykti.

Mokėjimo Būdas

Mes priimame Alipay. Visų didelių kredito kortelėmis per saugių atsiskaitymų procesorius sąlyginio DEPONAVIMO. Geriausias būdas yra tiesioginis " interneto mokėjimo, jūs galite pasirinkti patys. Jei norite, kad kiti mokėjimo terminais, prašome leiskite mums žinoti prieš užsakymą.

Apmokėjimas turi būti gautas per 7 darbo dienas, nuo pateikiant užsakymą, arba kad bus negaliojantys arba atšauktas sistema.

Jei jūs turite pirko kelis daiktus iš manęs, jūs galite siųsti man vieną mokėjimą už visus elementus, o ne mokėti už juos atskirai. Kai paspausite Mokėti Dabar " mygtuką, sistema automatiškai nustato, ar yra kitų daiktų, kuriuos įsigijote iš mūsų, ir bus sujungti juos savo komentarą.

Grąžinimo Politika

Visi sandoriai yra laikomas galutiniu.

Jei prekes gavote yra sugedęs ar sugadintas ilgai tranzito, prašome susisiekti su mumis laisvai. Mes suteiksime jums patenkinamą sprendimą artimiausiu metu.

Jei kitos priežasties, jūs norite išsiųsti jį atgal į mus, jūs būsite atsakingas grąžinimo, laivybos mokestis ir mes išsiųsime pakeitimo gavusi grąžinama prekė.

Mes palikti TEIGIAMĄ ATSILIEPIMĄ gavimo jūsų visiškai išvalytas mokėjimą. Prašome susisiekti su mumis, jei esate nepatenkinti su item, gavus jį.

Jeigu esate nepatenkintas dėl kitų priežasčių, prašome neturi būti greitai išvykti MAŽAI DSR (MAŽIAU nei PENKIŲ ŽVAIGŽDUČIŲ) arba Neutralią/Neigiamą Grįžtamąjį ryšį. Tiesiog susisiekite su mumis dėl išspręsti bet kuriuo metu. Mes bandysime viską, kad suteikti jums geriausias sprendimas artimiausiu metu. Prašome būti tikri, kad ir su mumis.

Rimtas Pirkėjas Tik! Prašome užsakymą tik tada, jei jūs sutinkate su visomis sąlygomis.

Susisiekite Su Mumis

El. paštas/Smokykla.lt pranešimas yra prioritetas mūsų klientų aptarnavimo..

Jei jūs negaunate atsakymo per 1-2 darbo dienas, prašome patikrinti Mano Žinutes, jei jūsų el. pašto paslaugos teikėjas yra pernelyg agresyvus spam filtras blokuoja Smokykla.lt laiškus. Prašome parašyti mums dar KARTĄ.

• Tipas: pjovimo įrankis
  • Modelio Numeris: rotacinė pjovimo įrankis
  • Prekės Pavadinimas: dophee
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Medienos apdirbimo