• centras |

Q1085 Dviračių Butelio Laikiklį Šviesos liuminescencinės butelis narve kalnų dviračių butelis narve aukštos kokybės puodelio laikiklis dviračių

Žymos: Dviračių Butelis Turėtojas, dviračių butelis narve, butelis narve, Pigūs dviračių butelis turėtojas, Aukštos Kokybės dviračių butelis narve, Kinija butelis narve Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 9cm x 9cm x 9cm (3.54in x 3.54in x 3.54in)

Pavadinimas: šviesos virdulys stovi. Medžiaga :PC aplinkos apsaugos medžiagų (polikarbonato) Svoris: 30 g Dydis: ilgai 14cm*8cm. Spalva: pilka, mėlyna, geltona. Naudojimas: road bike, kalnas, kryžius - kelių transporto priemonės, kurių virdulys stovo. Dėmesio: 1. Gali būti, kad šiek tiek skiriasi spalva, nes kompiuterio ekrano parametrai ir nuotrauka šviesos, fizinė prekė gali skirtis nuo nuotraukos, tai yra gana normalus,tikiuosi, jūs galite suprasti. 2. Skirtumas matavimo metodą, bus 1-3cm tolerancijos dydis (1cm=0.39 colių).Ačiū už supratimą! 3. Visi produktai mūsų parduotuvėje nėra baterijos (baterijos negali būti siunčiamas paštu) , prašome nusipirkti ją sau. 4. Prašome atidžiai perskaityti informaciją, produkto aprašymas, ir patarimų, jei jūs nesuprantate, ar turite bet kokius tyrimus apie produktus, prašome nedvejodami susisiekite su mumis, mes stengiamės atsakyti į jūsų klausimus, padės jums užsakymą! didmeninės: Visų daiktų sandėlyje, mes galime padaryti, didmeninė prekyba, daugiau nei 10 vnt jums gali suteikti didmeninę kainą, prašome susisiekite su mumis dėl didmeninių kainų. Jei norite parduoti savo produktų, mes galime išsiųsti šiuos produktus tiesiogiai savo klientams, kaip ilgai, kaip jūs patvirtinate adresas yra teisingas! mes ne rodo, bet mūsų parduotuvėje informacijos ir kainų nurodymo pakuotėje. Siekiant mažiau nei 5 USD, nr. sekimo numerį suteikti, kad daugiau nei 5 USD mes suteiksime sekimo numerį Kinija paštu. Jei norite, kad jūsų produktas yra logistikos sekimo numerį, bet jūs perkate mažiau nei $ 5, galite pridėti $ 1. Prašome susisiekti su mumis pakeisti kainą iki mokėjimo. pristatymo laikas Pasibaigus mokėjimo sėkmingai, Mes išsiųsti prekes jums kuo greičiau. Po pristatymo, sklypai, turės saugumo patikrą Kinijos muitinės ir logistikos informacijos atnaujinimas paprastai trunka nuo 5 iki 10 dienų, būkite kantrūs. Tai užtruks apie 10-45 darbo dienų, daugumai šalių ir regionų, tačiau tai bus skirtingi kiekvienoje šalyje, ir ji bus atidėtas dėl nepalankių oro sąlygų, tokių kaip force majeure atveju. Jei pirkėjas negauna prekių, kol apsaugos laikotarpis, prašome susisiekti su mumis, mes išplėsti apsaugos laikotarpį, kol gausite sklypų. Būkite kantrūs, jūsų laukia sklypų. Mes kantriai laukti! Prašome perskaityti patarimus atidžiai prieš jums užsakymą. Jei turite kokių nors problemų, prašome susisiekti su mumis pirmą, prašome neatidaryti ginčą, ačiū! Mes padarysime viską, kad padėtų jums po gauti savo e-mail, kaip ten mes gyventi į kitą laiko juostą, ji turės keletą valandų laiko skirtumas, todėl būkite kantrūs pakankamai. Mes teikiame skirtingus pristatymo būdus savo variantą, prašome pasirinkti pagal jūsų poreikį, ačiū! Supratimas ir pasitikėjimas yra pagrindas bendradarbiavimą. Dėka ir have a nice day. Atsiliepimus, Jei jūs patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis, prašome palikti savo teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždučių komentarus. Priešingu atveju, prašome susisiekti su mumis prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą. Mes garantuojame, mes stengiamės padėti išspręsti problemą. Dėkojame, kad lankotės mūsų parduotuvėje, mes suteikti jums su nuoširdžiausią paslauga, sėkmės ir ačiū!

• Modelio Numeris: Q1085
  • Svoris (g): Mažiau nei 75g

Automobilio Buferio Lip Priekiniai Reflektoriai Pusėje Sijonas Kūno Rinkinys, Galinis Bamperis Tuning Tūra, 3M Aukštos Kokybės Juosta Lūpų Nissan Laurel C35 Priekiniai Kreiptuvas | Šoninė Šluostė | Galiniai Kit | Lenktynėms Paieška Nulio Įrodymas | Matinė Juoda Spalva | Tūra, 3M Juosta | Aukštos Kokybės | Factory Outlet ----Medžiaga: EPMD ---- Ilgis: 2,5 M/Roll ---- Plotis: 5 CM ----Universaliam Naudojimui ----Labai Minkštas ----Lengva
2017 Naujas Vasaros Kostiumas Mergaitėms mados Suknelė Vaikų Vakaro Drabužiai Vaikams Šifono gėlių Suknelės Baby Girl Šalis Suknelė 2017 Naujas Vasaros Kostiumas Mergaitėms mados Suknelė Vaikų Vakaro Drabužiai Vaikams Šifono gėlių Suknelės Baby Girl Šalis Suknelė PASTABA:Gerbiami klientai, nes dydis turi skirtingas apibrėžimas iš šalies, apskrities, prašome apsvarstyti ne tik dydis,bet matavimo duomenis. dėl to yra Rankinis matavimas, dydis gal turi 2-3