• Namų Dekoras |

Akvarelė Triušis Abstrakčiai Gyvūnų Drobės Tapybos Skandinavijos Meno Minimalistinio Sienos Nuotrauka Plakatas ir Spausdinimo Šiuolaikinio Namų Dekoro

Žymos: plakatai ir spausdina, nuotraukos plakatai, šiuolaikinio namų dekoro, Pigūs plakatai ir spausdina, Aukštos Kokybės nuotraukų plakatai, Kinijos šiuolaikinio namų dekoro Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 7cm x 7cm (7.87in x 2.76in x 2.76in)

Spausdinti Tapybos Dydis:

1inch= 2,54 cm

Arba kitas dydis, Prašome susisiekti su mumis, mes citata jums kainos

Iš Viso Drobė Dydis:

Mes dažų papildomai 5 cm iš kiekvienos pusės, iš kiekvienos grupės, dėl frameing , pavyzdžiui, tapybos dydis 40x60cm , bendras drobė dydis yra : (5+40+5) x (5+60+5) = 50x70cm

Medžiagos :

atsparus vandeniui polyster canvs ir pigmentinio rašalo

Apdorojimo laikas :

1 2 dienų po to, kai jūs patvirtinti mokėjimą

Priminti mūsų klientams apie tai, kas>>> 1.Dėl įvairių apšvietimo efektai tarp kompiuterių monitoriams,mobiliųjų telefonų, spalva objektai yra šiek tiek skiriasi nuo "rodyti paveikslėlius" parduotuvėje. 2.Tai puikios kokybės nuotraukas drobė yra be rėmo, laikykite žemyn, laivybos išlaidų, tačiau šis dydis yra įprastų nuotraukų rėmo dydis ir jūs galite gauti pasirengusi rėmas lengvai. 3.Kiekviena drobė, tapyba, 5 cm papildoma balta briauna 4 pusių ( kaip Nuotraukoje Nėra, 1 laida ) , tai ištemptas po to, kai gavote drobės, paveikslai, jei turite kitų poreikius, prašome susisiekti su mumis. 4.Tai neįrėminti tapybos supakuoti į Vamzdelį. Būkite atsargūs, kai jūs išpakuokite paketas su peiliu, neleisk ašmenys nulio drobės. Jei yra dažų kvapas naujų tapybos, kad yra normalu.Ir kvapas yra ne žalos žmogaus kūno , lengva naudoti. 5. Užsakymai bus išsiųsti per 1-2 darbo dienų, jei sandėlyje; bus išsiųsti per 3-5 darbo dienų, jei sandelyje. 6.Jei jums reikia kito dydžio, susisiekite su mumis! Taip pat priimame užsakymą aliejaus tapybai ir sienų dekoras Drobė, Tapyba .

Mes Palikti Papildomų 5cm Balta briauna rengiant tapybos, kaip ( No. 1 ) paveikslų paroda , pavyzdžiui, jūs perkate tapybos dydis : 50x70cm , iš Viso Dydžio drobė gavote yra : (5+50+5) x (5+70+5) = 60x80cm . Jeigu jūs norite užsisakyti papildomų 5cm spalva veidrodis krašto ( N0.2 ) Piectre Rodo , prašome ją palikti mums žinutę .

Visi drobės spausdina Kainos yra už unstretched arba be rėmo , bet mes pasiūlėme papildomus 5 cm iš kiekvienos pusės frameing ,

kaip pirmiau vaizdus ,gavę atspausdinta drobė , Ji yra lengvai galite paklausti kai darbuotojas į rėmą jums .Jei

įrėmintas ,šalia tapybos, bus atrodo taip .Nes jei mes įrėminti čia , laivybos kaina bus labai brangus. Jei

jums reikia įrėminti drobė spausdina ir gali sau leisti didelės skino pristatymas,prašome pranešti mums ,mes džiaugiamės, kad citata jums

laivybos kaina .

Mes esame Gamintojas drobė spausdina ir Aliejaus Tapybai Yiwu Miestas ,Zhejiang Provincija ,Kinija . Mūsų Gamykloje apima plotas 3500 kvadratinių metrų , turime 8 nustato Skaitmeninio Spausdinimo Mašinos ir 53 menininkų . Mes turime 8 metų Tarptautinio verslo Nuo 2008 metų , Mes galime laivas Oro ir Jūros Konteinerių ,Jei jūs turite planą, pirkti daugiau , prašome susisiekti su mumis , mes atsiųsime mūsų naujausias katalogai ir geriausios kainos .

Galite Mokėti Kreditine Kortele arba kitiems Privatiems Banko Kortelę per Alipay Tiesiogiai , Jūs taip pat gali sumokėti per Western Union, Paypal, arba T/T Banko pavedimu, Pinigų, Prašome leiskite mums žinoti, jei turite kokių nors klausimų . Ačiū .

-Visi užsakymai bus išsiųsti per 3-5 darbo dienas po jūsų mokėjimas patvirtino,Jei kai kurie Modeliai turime Sandėlyje , Ji gali laivas per vieną dieną ,Jūsų užsakymai bus išsiųsti per Pašto Registruotu Oro Paštu, EMS, Epacket, DHL, "FedEx" ir UPS.

-Paprastai laivybos laikas bus užtrukti apie 7-30 darbo dienų. Tai priklauso nuo paskirties ir kitų veiksnių, jei jums nereikia gauti jūsų sklype per mėnesį, nedelsdami susisiekite su mumis. Mūsų kaina neapima visų importo mokesčių, ir jūs esate atsakingi už muitus.

-Visos mūsų prekės bus išsiųstos nurodytu adresu siūlomas pirkėjams, prašome patvirtinkite savo adreso atidžiai prieš mokėjimą. Taip pat galite palikti mums pranešimą keisti adresą kol mes laivą iš savo sklypo. Kai ją išvežti, jis negali būti pakeistas, bet daugiau.

-Stebėti internete prieinama. Sekimo numerį ir interneto svetainėje bus siūloma kai daiktai gabenami.

Prašome įsitikinkite, kad pasirinkote tinkamą Dydį ir Spalvas prieš savo patvirtinti mokėjimą.

Mes Grąžinsime jums, jei grįšite jis elementus per 7 dienas nuo gavimo jūsų dėl kokios nors priežasties. Tačiau pirkėjas turėtų įsitikinti, kad prekės grąžinami jų Originalus Sąlygas. Jei daiktai yra sugadinti arba prarasti, jei jie yra grąžinami, pirkėjas atsako už tokią žalą ar nuostolius, ir mes ne grąžinti visą sumą, Jeigu tai atsitiko , pirkėjas turi taikyti Ieškinio su logistikos kompanija padengti išlaidas, žalą ar nuostolius .

Prašome palikti Atsiliepimus su 5 Žvaigždėmis, jei jūs patenkinti mūsų daiktų ir paslaugų, Jūsų teigiamas grįžtamasis ryšys yra labai naudingi kitiems pirkėjams ir jav .

• Medžiaga: Drobė
  • Technics: Purškiamojo Dažymo
  • Pakavimas: Valcavimo Vamzdis Šiaurės Tapybos Skandinavijos Meno Minimalistinio Sienos Nuotrauka
  • Forma: Vieną