• Interjero Priedai |

ABAIWAI Už "Mazda CX-3 CX3. m. 2016 m. 2017 m. 2018 m Vairas Apdaila Padengti Interjero Juostelės ABS Chrome" Automobilis-Optikos Reikmenys

Žymos: Interjero Juostelės, chromo juostelės apdaila, Interjero Priedai, Pigios interjero juostelės, Aukštos Kokybės chromo juostelės apdaila, Kinija interjero aksesuarų Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Dydis: 40cm x 18cm x 5cm (15.75in x 7.09in x 1.97in)

Sveiki atvykę! Dėkojame už jūsų apsilankymą. Mūsų Parduotuvėje visų Automobilių gamintojo produktai yra prieinami. Prašome patikrinti, mūsų parduotuvėje(). Ir t jis spalvos gal turi kai kurių skirtumas dėl nuotrauką paėmė skirtingų šviesos. Jei jums rūpi spalvų ir bet quetions, prašome susisiekti su mumis,mes pasistengsime atsakyti jums kuo greičiau. Turite Laimingas pirkinių patirties mūsų parduotuvėje.

Produkto Aprašymas:

Ypatybė: Puikus Apdailos ir Apsaugos Pagamintos iš kokybiško Nerūdijančio Plieno, 2 vnt/komplektas (automobilių 3M lipnios komplekte) Lengva įdiegti

Susiję Straipsniai

Straipsniai, Nuotraukos&Išsamiai

Apie MUS

Abaiwai Auto Dalių Bendrovė, orientuota į gamybos ir pardavimų auto dalys, auto priedai gerinant dizaino atnaujinimai, kad mūsų automobiliai daugiau gražus ir patvarus. Jei jūs esate asmuo, automobilių, jūs žinosite, kas yra būtinas dalykas jūsų automobilį. Pagrindiniai produktai įtraukti įvairių modelių klasikinių prekės ženklo Interjero Aksesuarų ir Eksterjero aksesuarus, ir taip, pavyzdžiui: akceleratoriaus pedalo, durų rankenos, pagalvės, siuvimo, raktų dėklai, šviesos antakius, ir t.t.

Shippment

1. VISAME PASAULYJE LAIVYBOS. (Išskyrus tuos atvejus, kai kuriose šalyse ir APO/FPO) 2. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo. 3. Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas TURI SUTAPTI su jūsų pristatymo adresą. 4. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik. 5. PASLAUGŲ TRANZITO LAIKAS teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną. 6. Jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas! 7. Dėl pristatymo laikas priklauso nuo trečiosios dalies, prašome nedvejodami cotnact mumis, jei turite kokių nors rūpesčių. 8.Paprastai, mes išsiųsti paketą, per China Post " Oro Paštu .Pristatymo laikas kaip toliau Express (EMS/DHL/FEDEX/TNT/UPS), prašome susisiekti su mumis.

1. Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo tos dienos, kai ji buvo gauta. Jei ši prekė yra jūsų turimą daugiau nei 7 dienos, yra laikoma, naudojama ir MES NE PROBLEMA JUMS GRĄŽINTI pinigus AR PAKEISTI. IŠIMČIŲ NĖRA! Laivybos išlaidos yra padengti abu pardavėjo ir pirkėjo pusėje. 2. Visos grąžinamos prekės TURI BŪTI originalioje pakuotėje ir turėsite PATEIKTI mums laivybos sekimo numerį, konkrečios priežasties grįžti, ir jūsų go#. 3. Mes grąžinsime VISĄ SAVO LAIMĖJUSIO PASIŪLYMO SUMĄ, gavęs prekę į savo pradinę būklę ir pakuotes, visi komponentai ir priedai įtraukti, PO TIEK Pirkėjas ir Pardavėjas atšaukti operaciją iš Smokykla.lt. ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti. 4. Mes padengti visas siuntimo išlaidas, jei prekė (- s) (yra) nėra geros kokybės. Mes išlaikyti aukštą meistriškumą ir siekti 100% klientų pasitenkinimo! Atsiliepimai yra labai svarbus. Mes prašome, kad jūs su mumis iš karto PRIEŠ, jūs suteikiate mums Ne teigiamų atsiliepimų, kad galėtume tinkamai spręsti savo problemas. Neįmanoma spręsti problemų, jei mes nežinome apie juos! Mes suteiksime Posttive Atsiliepimus patvirtinę pristatymo. Jei jus tenkina prekė gavote, mes labai vertiname, kad jūs paliekate mums Postitive Atsiliepimus ir 5 Žvaigždučių . DĖKOJAME UŽ JŪSŲ PARAMĄ!

• Išorės Bandymų, Sertifikavimo: ISO9001
  • Elemento Aukštis: 1cm
  • Elemento Plotis: 10cm
  • Elemento Tipas:
  • Metų: 2015-2017 2018
  • Elemento Ilgio: 30cm
  • Modelio Pavadinimas: vairo apdaila
  • Taikytinos Modeliai:
  • Kiekis: 2 vnt/komplektas
  • Prekės Svoris: 0.2kg
  • Medžiagos Tipas: abs chrome"
  • Prekės Pavadinimas: ABAIWAI