• Karoliukai & Juvelyrika Priėmimo |

(30pcs/daug), Kad tilptų 12mm prancūzijos rankogalių segtukai Apvalūs Ruošiniai, Varis Medžiagos, rankogalių segtukai Bazės Antikvariniai Bronzos rankogalių segtukai Dėklas-C1691

Žymos: cufflink ruošiniai, antikvariniai bronzos, rankogalių segtukai bazės, Pigūs cufflink ruošiniai, Aukštos Kokybės antikvariniai bronzos, Kinija rankogalių segtukai bazėje Tiekėjams.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
  • Įrenginio Tipas: daug (30 vnt/lot)

Prekė: Metalo Cufflink Ruošiniai su Apvalios Bezel, Vario Rankogalių Nuorodą Dėklas Bazės

Kiekis: 30PCS

Bezel dia: 12 mm

Medžiaga: Žalvaris

Švino Nemokamai Ir Nikelio Nemokamai

Produkto nuotraukos:

Sertifikatas: Mūsų privalumai: 1. Didelių akcijų greitas pristatymas žemesnę kainą. 2. Aukštos kokybės su mažesnėmis kainą. 3. Imties tvarka & mažesniais kiekiais, yra gerai. 4, Patikima kokybė garantuota. Paslaugos 100% Pasitenkinimo Garantija: 1) Užtikrinti, kad jos kokybė (Puikūs merchandiser ir kokybės inspektorius Tikrinti prekes iki pristatymo) 2)100% kokybės ir pasitenkinimo garantija. 3) Išspręsti jūsų problemą per 48hours. 4) Jūsų atsiliepimai padės mums puikiai mūsų paslaugų. 5) Siunčia naują stilių seniems klientams. 6) Jūsų sastisfication yra mūsų laimė! Tiesiog rašykite man, jei esate ne laimingas su bet mano produktai, Mes viską išspręsti visų problemų už jus. 7) 100% Grąžinimo 100% Kredito 100% Pakeitimo 100% Keistis. Atsiliepimai ir Ginčų: Turėtų jums rasti ką nors, kad jūs nelaimingi, prašome maloniai susisiekite su manimi, prieš paliekant neigiamas/neutralus atsiliepimus ar darbo ginčą. Mes išspręsti problemą jums draugiškas ir greitai. Susisiekite su mumis bus geriausias būdas išspręsti problemą. Mes vertiname jūsų pirkinių patirties, mes visada bando padaryti geriau. Jei jus tenkina mūsų sandoris, mes nuoširdžiai kviečiame jus palikti teigiamą atsiliepimą. Dėkojame už supratimą ir bendradarbiavimą.

• Medžiaga: Žalvaris
  • Padas dia: 12 mm
  • spalva: antikvariniai bronzos
  • Papuošalai Išvados Tipas: Sagė Bazės
  • Modelio Numeris: C1691
  • Elemento Aukštis: 1.5cm
  • Elemento Plotis: 1.2cm
  • Elemento Tipas: cufflink ruošiniai
  • Elemento Ilgio: 0cm
  • Prekės Skersmuo: 1.2cm
  • Formos: Round
  • Produkto Savybės: Švino nemokamai ir Nikelio nemokamai
  • Metalų Tipas: Vario
  • Prekės Svoris: 75g

Vrbreef Claw
2017-10-31
5/5
seller shipped product quickly in good packaging. order arrived in good time to Canada. I will order from this seller again.

OlingArt 10mm 10VNT Mišrios spalvos Medvilnės Satino Kutas sidabro cap Karoliai, Auskarai Kutai "PASIDARYK pats" Juvelyrikos Priėmimo rankinėje Pakabučiai NAUJAS Medžiaga: Mados kutas už auskaru & karoliai Dydis Maždaug :0.4 CM dia Ilgis : Apie :1cm 1 colis = 2,54 cm Spalva 10 spalvų Kiekis SH01~SH010 10vnt: 10vnt/daug SH00 10vnt MIX:10 rūšių spalvų derinys, kiekviena spalva, kiekvienas Dalies Nr. LSYH10-10 Skelbimas: Tos
20PCS tibeto sidabro spalva, 1-8holes nuorodą jungtis EF2282 Apie Laivybos PASTABA: 1)Pastaba: (, prašome perskaityti prieš užsakymą), kai jūs pasirinkite Kinija Po Eilinio Mažas Pakelis, Plius mažas nurodymų( pavedimų kainos ),atkreipkite dėmesį, kad siuntimo metu. tai trunka apie 25-45working dienų.Jei jūs negalite laukti, kol jį patiance,prašome pasirinkti kiti siuntimo būdai. 1)