• centras |

Seksualus moteriškas apatinis trikotažas, kostiumai Erotika sleepwear žvejybos tinklas Užskaitos Artimieji apatiniai kombinezonas atvira tarpkojo fantasia seksualus GA011

Žymos: atidaryti tinklai, seksualus apatinis trikotažas fantasia, seksualus moteriškas apatinis trikotažas, seksualus kostiumai, Pigūs atidaryti tinklai, Aukštos Kokybės seksualus apatinis trikotažas fantasia, Kinija seksualus moteriškas apatinis trikotažas, seksualus kostiumai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 18cm x 12cm x 3cm (7.09in x 4.72in x 1.18in)

Sveikiname ir dėkojame u apsipirkti , Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus el. Paštu. Kiekvienas Elementas Yra Mes Kruopščiai Atrinktų! Jūsų pasitenkinimas yra mūsų siekimas

Aprašymas: Būklė:100% visiškai Naujas Specialios paskirties:Egzotinių Drabužiai ir seksualus apatinis trikotažas Spalvos: raudona ,tamsiai rožinė ,rožinė,violetinė, mėlyna ,juoda , žalia Tik vienas dydis nemokamai dydis ,tinka hip-apie 90-102cm ,liemuo apie 58-80cm ,krūtinė apie 86-100cm. AUKŠTIS: 155~175CM KRŪTINĖ: 30~37INCHES = 77~100CM LIEMUO: 26~30INCHES = 66~80CM KLUBAI: 30~38INCHES = 76~102CM Modelis: Aukštis-170cm, Svoris: 53KG; Krūtinė: 92cm(35inches); Juosmuo: 62cm(25inches); Klubai: 96cm(36inches) Pakuotė: 1 X seksualus drabužiai (paprasta pakuotė) PASTABA: Prašome palyginti išsamiai dydžių tavo, prieš jus pirkti!!! Naudoti panašių drabužių, palyginti su dydžiu.

Pristatymas: Prašome įsitikinti, kad jūsų pristatymo adresas yra teisingas prieš perkant. Pristatymas paprastai trunka nuo 30 iki 60 darbo dienų(rusijos Federacija 90days), o ten bus nedelsiant už tai, ko mes negalime kontroliuoti (pavyzdžiui, blogas oras). Jei tai atsitiks, tiesiog susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo, mes padėsime jums patikrinti ir išspręsti bet kokią problemą. Prašome neatidaryti ginčų, iki to laiko, jei sklypas nėra atvykimą. Gražus bendravimas yra geriausias būdas išspręsti problemas. Ačiū už jūsų paramą ir pasitikėjimą.

• Dydis: One Size
  • Elemento Tipas: Kūno Kostiumas
  • Audinio Tipas: Eglute
  • Prekės Pavadinimas: Candiway
  • Medžiaga: Lino,Šilko,Nailonas,Viskozė,Viskozė
  • Lytis: Moteris
  • Modelio Numeris: GA011
  • Modelio Tipas: Geometrinio

Msilvermist18
2018-01-27
All the best / always happy
Saga Andrey
2017-11-23
Thanks really sexy, fast arrive
Avondaledalhousie
2017-11-20
165 cm height , 60 kg. weight.

Sexy Moteris Aukštos Sumažinti Teddy Leotard Bodysuit Japonijos Thong vientisi maudymosi Kostiumėliai, Erotinis apatinis Trikotažas ClubWear Bodysuit maudymosi Kostiumėliai, FX7 Sexy Moteris Aukštos Sumažinti Teddy Leotard Bodysuit Japonijos Thong vientisi maudymosi Kostiumėliai, Erotinis apatinis Trikotažas ClubWear Bodysuit maudymosi Kostiumėliai, FX7 Dydis Krūtinės Taurė Klubai Juosmens cm į B-C cm į cm į Vienas
Seksualus apatinis Trikotažas Rankovių žvejybos tinklas Chemise Keliaraiščiai Kūno Kojinę naktiniai drabužiai kūno kojinę striptizo subtilus sexy bodystocking Mūsų pažadas Mūsų įmonė tik parduoda aukščiausios kokybės gaminys s Mes teikiame tik geriausia paslaugos e Mes naudojame tik greičiausias logistice Pažadame, konfidencialumo siuntas Manau, mes galime tapti ilgalaikė partnerystė Apie Dydį: Tai yra Vienas Dydis su geros elastingumą,