• Vyriški Laikrodžiai |

Skatinimas!Nemokamas pristatymas!Silikono gumos juosta,juoda danga lydinio atveju,skeletas leidyklos rinkimas,kvarcas judėjimas,mados vyras laikrodžiai

Žymos: byla mados, atveju pristatymas, žiūrėti f, Pigūs atveju mados, Aukštos Kokybės atveju pristatymas, Kinija žiūrėti f Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 5cm x 6cm (7.87in x 1.97in x 2.36in)

Prekės Specifiką

Elemento Tipas :Silikono kvarciniai laikrodžiai

Kilmės vieta :Kinija (Žemyninė)

Dial lange Medžiagos Tipas :Stiklas

Judėjimas :Kvarcas

Lytis :Vyras

Būklė: Naujas, be žymės

Surinkite Rodymas :Analoginis

Band Medžiaga :Silikonas/gumos

Byla Medžiaga :Alloy

Byla forma :Apvali

Juostos plotis :24mm

Juostos ilgis :21cm

Surinkite Dialmeter :50mm Produkto Aprašymas: Laivybos Politika :

Paprastai,Mes išsiųsti per Singapūras paštu arba e-pack svoris po 2 KG ir, jei jūsų užsakymas virš 2KG bus naudoti EMS/DHL/TNT siųsti.prašome leisti 10-22days pasiekti, ir kai kurios šalys gali užtrukti dar ilgiau.Prašome susisiekti su mumis, jei jūs negavote prekes laiku.

Siekiant užtikrinti, kad gausite savo užsakymą su tax free ar mažesnis mokesčių importuojant, mes jums deklaruoti prekes, kaip "dovana", su mažesnės vertės, jei visus importo mokesčius arba mokesčius atsirasti yra pirkėjo mokestis

Mokėjimo Rekvizitai:

Saugos mokėjimo: Sąlyginio mokėjimo paslaugų

Grąžinimo Politika:

1. Sugedę elementai gali būti keičiamasi per 7 dienas, bet nėra asmens žala. Pristatymas daiktų atgal mums yra pirkėjas savo lėšomis.Jei sugedęs visiškai yra mūsų kaltės, mes mokės pristatymas.Kai kuriose šalyse, laivybos mokestis yra labai brangus ir tam tikrą laiką, kad mums neverta mokėti išsiųsti juos atgal.Prašome susisiekti su mumis pirmą, jei norite siųsti juos atgal į jav.

2. Jei pakaitalus nėra, grąžinamoji išmoka bus jums.

Atsiliepimai:

Jūsų patenkinamas yra pagrindinis mūsų verslo sėkmės.Jeigu esate patenkinti produktus ,prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų ,jei turite kokių nors problemų, ar ne patenkintas juos ,prašome nedvejodami kreipkitės į mus, prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą ,mes reakcija su jumis per 24 valandas ir išspręsti problemą .

Apie mus:

Mes šeimai priklausanti verslo užsiimti gamybos/didmeninė ir mažmeninė.Mūsų šeima gali gaminti granules ir mados laikrodžiai už mūsų pačių gamykloje.Prašome susisiekti su mumis dėl gamyklos kaina, jeigu jūs esate didmenininkas.

Prašome nedvejodami susisiekite su mumis, jei turite kokių nors klausimų, ir mes atsakysime jums per 24 valandas darbo dienomis (nuo pirmadienio iki penktadienio).

Mūsų darbo laikas:8:30 RYTO iki 8:30 PM ( Kinija HK laikas) 12:30 iki 12:30 PM ( GTM laikas)

• Sąlyga: Naujoji be žymės
  • Lytis: Vyrai
  • Stilius: Mada & Atsitiktinis