• centras |

Kisstyle Mada Yra Kad Triušiai? Sharo Kirima Suknelė COS Drabužių Cosplay Kostiumų,Individualų Priimtas

Žymos: cosplay kostiumas, cos drabužiai, kostiumas kostiumas, Pigūs cosplay kostiumas, Aukštos Kokybės cos drabužiai, Kinija kostiumas kostiumas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 35cm x 25cm x 8cm (13.78in x 9.84in x 3.15in)

Apie MUS: Tai COS Profesionalus Tiekėjas.Mes siūlome didmeninė ir mažmeninė visame pasaulyje. Jeigu jūs esate didmenininkas,galite pabandyti susisiekti su mumis jei jums reikia daugiau. Jei esate pardavėjas,galite pabandyti susisiekti su mumis dėl daugiau siuntimo informaciją. Jei esate suinteresuotas pirkėjas,galite pabandyti susisiekti su mumis dėl daugiau prašymą.

Kai pritaikyti(suaugusiųjų ir Vaikų) reikia: Jei Mūsų S ize Diagramos NEGALI prilygti jums gerai,ple ase consi der individualų dydį. PRITAIKYTI: jūs galite atsiųsti mums savo dydžio duomenų,įskaitant ūgį,svorį,pečių,krūtinės,juosmens,klubų.kt . Pritaikyti Žmogui/Moterų/Vaikų bus ne problema!

Jei jums reikia Individualų Dydį kostiumu,veiksmus:

1 Pasirinkite bet kokio dydžio pateikdami užsakymą.(Jei jūsų dydis yra crazy big,pabandykite susisiekti su mumis prieš perkant prašom!)

2 dydį, Išmatuokite savo duomenis ir padaryti dėmesį jūsų užsakymą.

Pažymėti: Jei jūsų dydis yra labai labai didelis stilių,bandykite susisiekti su mumis prieš jūsų užsakymą.Ačiū.

• Rankovės Ilgis: Pilnas
  • Audinio Tipas: Tvilas