Aukso Laivapriekio Dizainas Aiškiai Krištolas kalnų krištolas Aplikacijos Apipjaustymas už Kaspinai(5Yards Gausite DHL Nemokamai Shippping)

Žymos: aplikacijos apdaila, kristalų aplikacijos dizainas, aplikacijos dizainas, Pigūs aplikacijos apdaila, Aukštos Kokybės kristalų aplikacijos dizainas, Kinija aplikacijos dizainas Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: kiemas
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)

Didmeninė Urmu Kaina : $13.12/kieme(DHL,EMS Nemokamas Pristatymas) Mininum Tvarka : 5yards Didmeninė Urmu Kaina : $10.40/kieme(DHL,EMS Nemokamas Pristatymas) Mininum Tvarka : 10yards 1) Jei jums reikia didelio kiekio, kuris yra daugiau kaip Mininum Kad , kviečiame atsiųsti mums laišką reikalauti GERIAUSIĄ kainą. 2) Jei akcijų nėra pakankamai jums užsisakyti,prašome nedvejodami atsiųsti mums laišką,mes padėsime jums užsisakyti.Paprastai tai užtruks apie 9-12 dienų procesą; 3) Custom užsakymas priimtas. Prašome siųsti mums Aiškų vaizdą ir Dydį ,tada mes citata jums per 24 valandas; EPS Nemokamas Pristatymas Šalių : Rusijos,Ukrainos. DHL,Aramex Nemokamas Pristatymas Šalių (Ne atokioje Vietovėje ) žr. nuotraukas žemiau :

Prašome perskaityti išsamią informaciją, kaip po prieš pateikdami užsakymą.

Jei jums vieta užsakymus,tai reiškia, kad turite acquiescently sutiko su mūsų užsakymus pranešimas žemiau,ačiū už jūsų bendradarbiavimą.

Turi daug laiko mūsų parduotuvėje.

Kad Skelbimas:

1.Mes priimame urmu užsakymus ir pagaminti pagal užsakymą, užsakymus.Bet kokį tyrimą, prašome nedvejodami susisiekite su mumis,tada mes atsiųsime jums išsamiai citata per 24 valandas.

2.Dydžių arba priemones, visos prekės yra apytiksliai įvertinti žmogaus.Tai iš kontrolės, kad lygiai tą patį elementą kiekvieno užsakymo,bet mes stengsimės daryti viską už jus.

3.Prašome atkreipti dėmesį, kad dėl skirtingų gamybos metu, ten gali būti sightly variantus, spalvas, ir sightly įvairiomis siuvimo ar rankų darbas apie produktus iš gamintojo,tai yra už mūsų kontrolės ir stengsimės daryti kuo geriau.

Pristatymas Notic e:

1 Pristatymo Laiką:

Prašome ne teisėjas pristatymo metu, kaip Smokykla.lt parodė,kad tai nėra teisinga.Paprastai tai užtruks 15-45 dienų pristatymas išsivysčiusiose šalyse-Honkongas Oro Paštu,Kinija Air Mail Paštu arba epacket.Prireiks net 60 dienų pristatymas į kai kurių šalių, kažkada.Tai universalus reiškinys,jei negalite turėti tai,prašome pasirinkti, DHL shipping,tai daugiau greičiau.

2 Išreikšti:

Paprastai mes laivas DHL.Tačiau, jei jūsų adresas yra nuotolinio DHL ir jūs pasirinko DHL shipping,mes galime laivo kitų express bendrovės,pvz., EMS,Fedex,TNT,Aramex arba UPS,prašome pastaba.

3 Incompleted Sekimo Informacija:

Kai jūs matote, nėra stebėjimo informaciją apie Smokykla.lt po to, kai mes laivą iš jūsų užsakymą,prašome nesijaudinkite.Stebėjimo informaciją negali būti rodomi Smokykla.lt, kai mes išsiųsti užsakymą.Paprastai tai užtruks apie 3-10 darbo dienų turi būti įrodyta.Prašome būti daugiau kantriai laukti,kol ji, ačiū už jūsų bendradarbiavimą.

Atsiliepimų & Kontaktai

1, Prašome nedvejodami palikti neigiamą arba neutralų atsiliepimą, jei jaučiatės nepatogiai mūsų serivce ir produktus,prašome susisiekti su mumis ir mes stengiamės išspręsti šią problemą, iš karto už jus.

2 100% Pasitenkinimas Garantuotas,mes visada stengiamės suteikti geriausias paslaugas ir produktų mūsų klientams.Už visus komentarus ir atsiliepimus, prašome susisiekti su mumis.

Garantija Ir Grąžinimas

1 Nekokybiška prekė turi būti grąžinta per 14 dienų nuo pristatymo dienos.

2 Tik brokuotas produktas bus pasiūlyta keistis arba laikyti kredito.

3 Mes pasiliekame teisę atsisakyti bet grįžta mūsų priežasčių.

4 Pirkėjas yra atsakingas už grąžinimas prekių kaina bet kurioje situacijoje .

5 Mes negali būti atsakingi klientui už jokią žalą, nei pinigų suma, kad klientas faktiškai sumokėjo mums.

Katalogas Appliques

Mininum Tvarka : 20pcs;

( Susisiekite su mumis, Dydžio ir Kainos )

Katalogas Aplikacijos Apipjaustymas