WN Nemokamas pristatymas Royal dekoratyvinis modelio vintage modelis aikštėje rankogalių segtukai prancūzijos marškinėliai, rankovės

Žymos: rankovės krepšys, rankovės gamintojai, rankovės užtrauktuku, Pigūs rankovės krepšys, Aukštos Kokybės rankovės gamintojai, Kinija rankovės, užtrauktuku Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Pora
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 8cm (3.94in x 3.94in x 3.15in)

Pastaba:

1.Dėl spalvų šviesos problema, gali būti nuokrypis, prašome suprasti !

2.Ne lauke.

Apmokėjimo Paramos Mokėjimo Parama: sąlyginio Deponavimo, "Western Union", TT, PayPal, WebMoney, moneybookers, kredito korteles. Mokėjimo klausimais: Kai jūs nežinote, kaip mokėti, ar mokėti kyla problemų, apsilankykite: ht tp://help.Smokykla.lt/payment_faq.htm

Pristatymas

Turime 1-5 dienas organizuoti vežimą , kai esate pagal bendrosios išmokos yra baigtas. Jungtinės amerikos valstijos yra siųsti ePacket , Kitų šalių ir regionų, per visus Kinija Paštu, Oro Paštu, arba kiti siuntimo būdai. Oro paštu iš Kinijos. Esant normalioms aplinkybėms, pasiekti dauguma šalių turi 15-25 darbo dienas,pristatymo laikas priklauso nuo paskirties ir kitų veiksnių ,Ji gali užtrukti iki 30-45 darbo dienų,nes, atsižvelgiant į skirtingose Muitų politikos kiekvienos šalies ir regiono . Jei sugeneruotas tarifai ir importo muitus , pirkėjas padengia mokėjimo.Atsiprašome, mes nepristatyti adresai nebus vežamos .Jei grįžti adresas klaida sukelia prekes turime mokestis už pristatymas.

Jei nesate patenkintas mūsų gaminių ir paslaugų, prašome susisiekti su mumis prieš neigiamų atsiliepimų, mes stengsimės išspręsti problemą, kol būsite patenkinti. Geras bendravimas yra visada geriausias būdas išspręsti problemą. Jei jus tenkina mūsų produktus ir paslaugas prašome palikti mums, 5-žvaigždučių pagirti, jūsų pripažinimas mums, tai yra labai svarbu.

Dydis Aprašymas

Mūsų gaminiai yra seka, kodavimas, dauguma drabužių ir lankstus, prašome kreiptis į aukščiau matmenys, prieš jums pirkti, drabužių dydžiai gali skirtis, tačiau tai yra normalu klaida asortimentą. Jei turite abejonių, klausimų, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba prieš perkant.

Spalva Problemas

Nes ekrano ir apšvietimo spalva, gali būti nedidelis nuokrypis,gaminio spalva natūra teikiama pirmenybė, nuotraukos nuoroda tik.

Produkto Aprašymas

Aprašymas pabrėžė, seksualus apatinis trikotažas yra Sudėtį skirtingų tipų audiniams, kai mes paprastai etiketėje produkto aprašymas yra pagrindinė sudedamoji dalis; Skalbimo: Rankų plovimo vandens temperatūra iki 40 laipsnių, nėra skalbimo mašinų, pakabinti sausas, uždrausta balinimas, uždrausti aukštos temperatūros lyginimas; Jei eilutės ir kitos pagalbinės gamybos proceso metu nebuvo rankena gera, mes pasistengsime to išvengti, bet kartais neaptinka produktus, klientai gali būti pašalinti žirklėmis.

DUK: klausimas: Kaip aš galiu mokėti už mano pirkti? A: Mes priimame šiuos mokėjimo būdus: "PayPal"; kreditinės kortelės; moneybookers; T/T; western union. Q: Kiek tai kainuos, kad laivas į savo šalį? A: Paketas mažiau nei 2 KG bus išsiųstas Kinija Paštu oro paštu, kuris yra nemokamas pristatymas į wholeworld. Q: ar Yra koks nors sekimo Numerį mano prekę? A: Taip, mes laivas kas kad ten Sekimo Numerį, ir jūs galite peržiūrėti siunta staus atitinkamoje interneto svetainėje. Q: Ar šis produktas ateiti su mažmeninės pakuotės? A: Mes turime paskelbė pakavimo išsamiai aprašo kiekvieno produkto, prašome patikrinti jį, ačiū! Q: aš esu perpardavinėtojas, norėčiau pirkti daug vienetų, savo daiktą, kokia didmeninė kaina? A: Labas,ačiū už jūsų užklausą, jei norite pirkti didelio kiekio, prašome siųsti laišką į mus, mes suteikiame jums geriausią kainos,ačiū!

• Medžiaga: Crystal
  • Rankogalių segtukai arba tie Įrašai Tipas: rankogalių segtukai
  • Metalų Tipas: Nerūdijančio Plieno
  • Prekės Pavadinimas: TUBAGE
  • Bauda ar Mados: Mados
  • Lytis: Unisex
  • Modelio Numeris: WN-1-1014
  • Stilius: Klasikinis
  • Elemento Tipas: Kaklaraištis Įrašus & Rankogalių Segtukai
  • Formos\modelis: Aikštė
  • Rankogalių Segtukai Tipas: rankogalių segtukai

Peaphasea Maetan
2018-01-02
5/5
very good items good seller
Ultraslan Bozkurt 89
2018-03-06
5/5
Delivered within 1 week and exactly as described and as they look. Definitely look forward to dealing with again.

5pairs Klasikinis Aikštėje Free Masons rankogalių segtukai Mova, Mygtukai, Masonai, Masinu Žalia Emalį Manžetai Nuorodą Ba Br Mados Amatų Dovanos tai yra gamybos užsakymai, pls maloniai pratęsti 10 dienų mums organizuoti gamybą. ačiū! Mes taip pat priimame pritaikytą užsakymus, sveiki atvykę į laišką mums su savo reikalavimus ir karton. pakuotėje vienetų Pak. Dideliais kiekiais didmeninė, pls nedvejodami mus rasite nuolaida :) --Šiltas patarimai: 1. Kadangi skirtingų
Mens Vestuvių Naujumo Rankogalių Segtukai Išgalvotas Snaigės Kristalų Ir Švariu Skudurėliu 170545 Mens Vestuvių Naujumo rankogalių segtukai Išgalvotas Snaigės Kristalų ir Švariu Skudurėliu 170545 Prekės Specifikacija 1 colis = 2,54 CM, 1 colis = 25.4 MM Mūsų Dalis #: 170545 Matavimus : 13,5 MM X 13.5 MM Medžiaga : Žalvaris, Nerūdijantis Plienas, Rodis Padengtą Sąrašas Yra: visiškai NAUJA, 1 X 170545 (Pora) Ateina