• Laikrodžiai |

Naujas Julius Panele, Moteris Riešo Žiūrėti Retro Mados Valandų Verslo Suknelė Apyrankė Oda Mokyklos Mergina Gimtadienio Dovana 789

Žymos: dovanų verslo, dovana, dovanos, dovanų mergina, Pigūs dovana verslo, Aukštos Kokybės dovanų dovanos, Kinija dovana mergina Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 9cm x 9cm x 8cm (3.54in x 3.54in x 3.15in)

Svarbu Dauguma populiariausi JULIUS laikrodžiai yra nauja versija "J" antra vertus dabar. Tačiau kai kurie aprašymas, nuotraukų dar nėra pakeisti dar. Sena versija ir Nauja redakcija tiek pardavimo. Jei norite nurodyti versija (jei yra), prašome palikti pranešimą. Siuntos 1. Drop Laivyba Mes remti Drop Laivyba, Mes galime siųsti savo, kad jūsų kliento, Prašome palikti savo klientą;s adresą, kai jūsų užsakymą. 2. Pristatymo Laikas DHL/UPS/FedEx: 4-15 dienų ePacket EMS: 7-45 dienų Smokykla.lt Standartinis Pristatymas: 24-60 dienų Kinija Paštu Oro Mail: 15 - 60 dienų Maloniai Pranešimas: dėl Muitų ir orą, arba Apsipirkti Sezonus, pavyzdžiui, Kalėdų, o 11.11 d. Smokykla.lt, laivybos laikas gali atidėti šiek tiek laiko, bet tikrai mes pratęsime pristatymo laikas už jus. prašome būti kantriems laukti šiek tiek daugiau laiko. 3. Custom Muito ar Importo Mokesčių sąrašą, kaina virš nėra įtraukta jokių mokesčių, pirkėjai yra atsakingas už muito ar importo mokesčių savo šalyje. Paprastai jums nereikia mokėti jokių muitų ar mokesčių, kaip mes skelbiame mažesnės vertės sąskaitoje faktūroje. Garantija ir Garantinis 1) 12 mėnesių garantija, pirkti su pasitikėjimu. 2) Jei jums nėra satisied, kai jūs jį gauti ir norite grąžinti, prašome grąžinti ją per 3 dienas pakeitimo, arba pinigų grąžinimo. Atsiliepimų: 1) Jeigu turite klausimų, prašome susisiekti su mumis per Smokykla.lt pranešimai, mes pasistengsime atsakyti jums per 24 valandas. 2) Mes būtume dėkingi, jei galėtumėte susisiekti su mumis prieš paliekant 1-3 žvaigždžių atsiliepimus, mes su malonumu suteikti jums tinkamą sprendimą.

• Byla Storis: 8.8 mm
  • Juostos Ilgis: 20cm
  • Elemento Tipas: Kvarciniai Laikrodžiai
  • Judėjimas: Kvarcas