• Eksterjero Dalys |

Žymos: bezel, lr, lr 4, Pigūs bezel, Aukštos Kokybės lr, Kinijos lr 4 Tiekėjams.

• Pakuotės Dydis: 17cm x 19cm x 10cm (6.69in x 7.48in x 3.94in)

Prekės aprašymas:

priešrūkinio žibinto dangtelis / priešrūkinis žibintas dangtis

automobilių priešrūkinio žibinto dangtelis / auto rūko žibintų dangtis

auto lempos gaubtas / auto lempos gaubtas

automobilių priešrūkinis žibintas bezel / automobilių priešrūkinis žibintas bezel

teisė priešrūkinis žibintas bezel / dešinys priešrūkinis žibintas bezel

teisė priešrūkinis žibintas bezel / teisė priešrūkinio žibinto dangtelis

teisė rūko lempos gaubtas / teisė rūko žibinto gaubtas

Discovery 4 automobilių rūko žibinto gaubtas

Dalies Nr.:

LR015462

Programos:

Discovery 4, 2010 m. -

Daugiau informacijos:

LR015462 nauji aukštos kokybės tinkamą automobilį priešrūkinis žibintas bezel už LR Discovery 4 2010-- auto rūko žibintų padengti populiariausi atsarginių dalių tiekimas --- Kvalifikuoti tiekėjas auto atsarginės dalys Žemės Range Rover transporto priemonių atsarginių dalių rinkoje Kinijoje.

OE Ref. Aprašymas Paraiškos Pakavimo Sandėlyje

LR015462

rūko la mp danga / priešrūkinis žibintas dangtis

auto lempos gaubtas / auto lempos gaubtas

teisė priešrūkinis žibintas bezel / dešinys priešrūkinis žibintas bezel

teisė priešrūkinis žibintas bezel / teisė priešrūkinio žibinto dangtelis

teisė rūko lempos gaubtas / teisė rūko žibinto gaubtas

automobilių priešrūkinio žibinto dangtelis / auto rūko žibintų dangtis

Range Rover priešrūkinis žibintas dangtis

Discovery 4, 2010 m. -

1. Neutralus Pakavimo

2. Prekės pakuotės su RALUX logotipas

3. Individualų pakavimo 50

Daugiau išsamios nuotraukų n ew aukštos kokybės tinkamą automobilį priešrūkinis žibintas bezel už LR Discovery 4 2010-- auto rūko žibintų padengti populiariausi atsarginių dalių tiekimas OE NE. LR015462 yra parodyta, kaip nurodyta toliau:

Produkto kategorija tai naujas aukštos kokybės tinkamą automobilį priešrūkinis žibintas bezel už LR Discovery 4 2010 - auto rūko žibintų padengti populiariausi atsarginių dalių tiekimas OE NE. LR015462 :

Rasite šį elementą produktų kategorijai, dėl Smokykla.lt puslapyje, kaip nurodyta toliau.

Automobilių Ir Motociklų > Atsarginės Dalys > Lempos Gaubtai

Jei manote, kad yra ir kita kategorija apibūdinti šį elementą daugiau tinkamai, prašome pranešti mums ir mes jį keisti tik pagal jūsų profesionalių patarimų. Ačiū!

Jei norite pirkti visas dalis, aukščiau sąrašą, ir negali rasti susijęs nuorodą, prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Mes atsiųsime jums nuorodą tiesiai į leiskite jums, kad lengvai.

Bet savo vertingų pasiūlymų bus labai dėkingi!

Pakavimas Ir Pristatymas

PAKUOTĖ:

1 . Neutralus Pakavimo be jokių paaiškinimai, išskyrus atvejus, OE NE.

2. Pakavimo su Šanchajaus Yinglu registruotas prekės ženklas logotipas: RALUX 3. individualų pakavimo su kitų prekių ženklas, kaip ir klientų poreikius. LAIVYBOS IR PRISTATYMO:

1. Apskaičiuoti jūsų laivybos kaina pagal šalis / regionas ir kiekis. Jums bus pamatyti Numatomą Pristatymo Laiką.

2. C hoose, logistikos ar siuntų kaip norite pamatyti visų krovinių į savo šalį.

Mūsų Paslaugų Kaina:

Nepriklausoma investicijų bagetai, puikus kanalas tiekimo ir didelių išlaidų kontrolė leistų išlaikyti savo privalumų, tiek kokybę ir kainą.

Paslaugos:

"Orientuota į klientų", yra mūsų paslauga, šūkis. Nuolat gerinti kliento vertė yra mūsų paslaugos tikslas.

Mes visada stengiamės teikti greitas ir patogus aptarnavimas.

Garantija:

Mes garantuojame, 12 mėnesius nuo išsiuntimo dienos.

Įmonės Informacija

Šanchajus Yinglu Auto Dalys Co., Ltd.

Specializuojasi antrinėje auto dalys, skirtos Sausumos Range Rover transporto priemonių. Peržiūrėti nekilnojamojo nuotraukos, kaip toliau su mumis daugiau......

Mūsų Privalumai:

> Mes esame kvalifikuotas partneris, Įgaliotas Žemės Range Rover Prekiautojai UK dabar.

> Esame profesionalus tiekėjas Auto Dalys visiems Žemės Range Rover transporto priemonės ir tik skirta LR.

> Didelio stiprumo bandymų garantuoti stabilių rezultatų.

> Mes turime mūsų pačių gamintojas, kuris yra kvalifikuotas tiekėjas radiatorių automobilių gamintojų, tokių kaip VW.

> Pajėgumą, sukurti ir išbandyti naujus produktus, pagal specialius poreikius.

> Mes investuojame liejimo daugiau nei 200 rūšių mūsų produktus ir 5-10 naujus produktus gali būti baigtas parduoti kiekvieną mėnesį.

> Mes turime 4000 m 2 sandėlis kojinę su profesionaliais sandėliavimo valdymo sistemos.

DUK

1. Q: Kas yra jūsų Mažiausias Užsakymo Kiekis (MOQ) ?

A: Tik 1 vnt arba 1 pora gali pradėti nutartį šioje parduotuvėje.

2. Q: Kada bus jums pristatyti prekes po to, kai aš užsisakyti internetu?

A: Mes pristatysime prekes, kai jūsų mokėjimas patvirtino Smokykla.lt. Tai yra u sually per 3 darbo dienas . Dauguma karšto parduodamų daiktų yra išlaikyti sandėlyje visus metus.

3. Q: Kas yra Pristatymo Laiką?

• Modelio Pavadinimas: LR015462
  • Elemento Aukštis: 8cm
  • Prekės Svoris: 0.1KG
  • Pozicija: teisė, gruntuotas