6pcs stiklo buteliukas su lašintuvu bžūp, skaidraus stiklo lašintuvu 30 ml butelis

Žymos: 30 ml, bžūp butelis, butelio stiklo užkratas, Pigūs 30 ml, Aukštos Kokybės bžūp butelis, Kinija butelio stiklo užkratas Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (6 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 1cm x 1cm x 20cm (0.39in x 0.39in x 7.87in)

100vnt didmeninė stiklo buteliuko lašintuvu bžūp, skaidrus stiklas 30 ml akių užkratas butelis, 1 uncija užkratas butelių veido A. Gaminio Aprašymas ir Nuotraukos Rodymas:

Kosmetikos Buteliuką su lašintuvu viršuje gali būti naudojama sudėtyje yra eterinio aliejaus, esmė ir kvepalai, ir kt. Specialių nuotėkio prevencijos dizainas ir patraukli išvaizda įgijo tiek daug klientų patinka.

Prekės Nr.: KZD04-30ml

Sudėtinės dalys: Stiklinis butelis + Blizga sidabru, metalizuotu petį + Užkratas Bžūp

Dydis: 45mm x 88mm (Skersmuo x Aukštis)

B. Mokėjimo Būdas:

Sąlyginio Deponavimo & T/T

C. Laivybos Online & Atsakomybės, Patvirtinantį :

Mūsų parduotuvėje bus laivą iš sklypų, kuriuos Smokykla.lt Internete Logistikos įskaitant DHL, TNT, EMS, FEDEX, RINKLIAVOS ir kitos specialiosios express Logisitic paslaugos ir kt. Mes jau parodė tikrąjį svorį ir dydį, ir mes jums pasirinkti daugiau ekonominės express "paslauga jums, gal tai ir nėra tas pats, su jūsų pasirinkti Express". Mes negalime prisiimti jokios atsakomybės apie tai skirtingų express paslaugos! Daugiau informacijos ir specialų prašymą, pls susisiekti su mumis internete trademanager. Mes stengiamės jums pasiūlyti greitas ir efektyvus aptarnavimas. D. Spalvų Tolerancija & Atsakomybės, Patvirtinantį :

Mūsų parduotuvėje yra rodomi visi photoes, kurių ėmėsi mūsų fotografas, ir mes bandėme viską, kad išlaikyti itin aktualus ir gamtos produkto išvaizdą. Bet mes vis dar negalime garantuoti 100% pats. Jeigu jūs negalėjote priimti bet kokios spalvos tolerancija, pls atsargiai pirkti! Mes negalime prisiimti jokios atsakomybės dėl spalvų tolerancija, nes photoes priežasties! E. Apie Mus & Pastovaus/Didelis/Vartotojo Užsakymus, Tiekiantis:

Mes siekiame įvairių mados, grožio produktais, įskaitant Kosmetikos Konteineriai, Beoriu Siurblys buteliai, Rūko Purškimo Kvepalų buteliukai, Mažus Plastikinius indelius ir t.t tuščias kosmetikos pakuotės Mažmeninė ir Didmeninė prekyba , visi produktai bus išlaikyti nuolat tiekti. Žinoma, bet koks pasiekti MOQ užsakymas bus surengta masinė gamyba, pagal individualų prašymą. Apdailos silk-screen printing ir karšto štampavimo yra. Jei turite kokių klausimų ar naujas dizainas prašymą, pls nedvejodami susisiekite su manimi.

• Modelio Numeris: KZD04-30ml
  • Medžiaga: Stiklas
  • Elemento Tipas: Daugkartiniai Buteliai
  • Apdorojimo individualų: Taip