• centras |

Žodžiu B Vaikus Elektriniai dantų Šepetėlis Burnos Higienos Giliai išvalyti Automobiliai /princess Vandeniui dantų šepetėlį berniukų ar mergaičių 1 AA baterija

Žymos: elektrinis dantų šepetėlis, vaikai elektrinis dantų šepetėlis, elektriniai dantų šepetėlis burnos, Pigiai elektrinis dantų šepetėlis, Aukštos Kokybės vaikų elektros dantų šepetėlį, Kinija elektriniai dantų šepetėlis burnos Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 35cm x 20cm x 10cm (13.78in x 7.87in x 3.94in)

[xlmodel]-[produktai]-[44775]

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[34972]

1. Prašome įsitikinkite, kad jūsų adresas Smokykla.lt yra suderinta su jūsų pristatymo adresą prieš jums mokėti.

2. Kaip ir kai kurie prancūzų pirkėjų, kuriems nepatinka tai puikus pašto paslaugų sistema, prašome kreiptis į savo vietos pašto tarnyba su sekimo numerį, jei jums nereikia gauti sklypas ilgą laiką.

3. Rusijos pirkėjai , prašome palikti mums savo visą pavadinimas anglų kalba (daugiausia apima 3 žodžiai), kuris yra labai svarbus.

1. Visi produktai yra standartizuotos pakuotės, paprastai mes naudojame plastikinį maišelį supakuoti produktai. tiesiog taip:

2. Mes atidžiai patikrinti jūsų užsakymų paketą, įsitikinkite, kad viskas yra geros būklės, prieš siunčiant jį.

3. Paketai gali būti šiek tiek nukentėjo per ilgą laiką transportu, bet tai neturi jokios įtakos poveikį mūsų produktus.

4. Jei norite, produktai supakuoti, puikiai (pavyzdžiui, dovanos ir t.t.), prašome susisiekti su mumis pirmą, mes galime išsiųsti siuntinį su specialiųjų paketą, kad būtų išvengta žalos, tačiau jums reikia mokėti papildomą mokestį.

Prašome spausti čia norėdami sumokėti krovinių vežimo arba papildomas mokestis. Ačiū!

Mes bus išsiųsti užsakymą 2-5 darbo dienų, ir jis turi beveik 7-40 dienų iš Kinijos į jus.

Kaip žinote, pristatymo laikas priklauso nuo laivybos bendrovės, oro linijos, vartotojo ir vietos post office, todėl mes negalime kontroliuoti, tai tiksliai.

Jei siuntinys neatėjo į tikėtasi, prašome nedvejodami kreipkitės į mus, mes jums sekti jį ir dirbti su jumis.

Jūsų pasitenkinimą ir teigiamas grįžtamasis ryšys yra gana naudingas mums.Prašome palikti teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždžių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas.

Jei turite kokių nors pasiūlymų, su mūsų daiktus ar paslaugas,prašome nedvejodami susisiekite su mumis, pirmą kartą prieš jums palikti neigiamą atsiliepimą.Mes padarysime viską, kad išspręsti visas problemas ir suteikti jums geriausias paslaugas klientams.

[xlmodel]-[produktai]-[44776]

• Tipas: childern elektrinis dantų šepetėlis
  • Funkcija: vaikų dantų priežiūra
  • pelėsiai: DB4510K
  • Kiekis: 1 Gabalas
  • Amžiaus Grupė: Vaikai
  • Amžius: vaikų amžiaus 3
  • Elemento Tipas: elektrinis dantų šepetėlis
  • spalva: raudona rožinė
  • Prekių Kokybės Sertifikavimo: 3C
  • Medžiaga: Plastikiniai
  • Modelio Numeris: DB4510K
  • Prekės Pavadinimas: OralB
  • Dydis: 1 Holder 1 Brush Head +1 Battery

Carl Mark C
2017-11-17
4/5
all super, долговато true!!!
Rastamahov
2017-11-16
4/5
packaging is damaged, новосибирска shipping to 2 weeks.
Miguelerin
2018-01-17
4/5
good quality brush. exactly how in description information is not enough сигналит timer, immediately understand we are far: makes motor timer when triggered "--вжик вжик вжик" is like transmission.
Bertram Valerii
2018-01-10
4/5
громковата slightly. приоткрытой and помятой came in package. and the whole but all. baby like. stop прерывистых three makes cleaning after 2 minutes