• Namų Dekoras |

Charactizing faktai apie sėdi kambaryje, miegamajame papuošti namų puošmena sienų lipdukai

Žymos: sienos lipdukas, sienos lipdukas, fono lipdukas, Pigūs siena lipdukas, Aukštos Kokybės, aplinkosaugos ¾enklelis sienos, Kinija fone lipdukas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 60cm x 8cm x 8cm (23.62in x 3.15in x 3.15in)

Apmokėjimo būdas:Parama Smokykla.lt Deponavimo paslaugas.

Įsitikinkite, kad jūs pateikti teisingą pristatymo adresą ir tel. Visos prekės gali būti vežamos tik pristatymo adresą, kurį jūs nurodėte. Laivybos paslaugos: Kinija Paštu Oro Sklypas(mažiau nei 2 kg) , mes siūlome nemokamas pristatymas! Užtruks apie 10-25 darbo dienų pasiekti , Pateikti sekimo numerį , (bet šiek tiek ilgiau laiko , jums reikia turėti pakankamai kantrybės laukti produktų).

Grąžinimas:jei gavote brokuotą prekę, pirkėjas turi iki 3 dienas nuo gavimo datos iki prašymo grąžinimo arba keitimo nauju.Jei gavote neteisingą prekės, prekės turi būti grąžintas ir nepanaudotas būklės ir turi būti ir jos originalus langelyje ir pakuotės.Mes neturime leisti grąžinamąsias išmokas arba mainų, nes proto. Prašome skaityti visą aprašymą, jeigu, kaip vadovas, prieš jums pasiūlymą. Nors, kiekvienas žingsnis buvo imtasi siekiant užtikrinti, kad mes laivą iš teisingo elemento, bus proga, kai gaunate prekes, kurie skiriasi nuo aprašymas. Tokiu atveju, mes prašome, kad jūs nedelsdami susisiekite su mumis, kad mes galime ištaisyti. Jūsų pasitenkinimas yra svarbus mums ir mes vertiname jūsų verslą. Klientas geri:nedvejodami kreipkitės į mus bet kuriuo metu, prieš ir po pirkimo; mes įsipareigojame savo 100% klientų pasitenkinimo. Mes atgal mūsų įsipareigojimų su puikų aptarnavimą, 100% visiškai pinigų grąžinimo ir klientų pasitenkinimo garantija.Pasiūlymą Su Pasitikėjimu! Pastaba:siekiant užtikrinti, kad gausite savo užsakymą su tax free arba mažesnis mokesčio nuo importo , mes jums pripažinti jį kaip dovaną, su mažesnės vertės ,jei visus importo mokesčius mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė.

We parduotuvės, jūs galite maišyti visų markių , spalvą , dydį ir t.t . Mes turime daugiau ženklų , daugiau modelių , daugiau spalvų sandėlyje. Jei jums patiko produktą , bet jums nebus rasti juos saugome , prašome nesijaudinkite . Nes turiu daug produktų sąrašą juos interneto svetainėje dar . Taigi, jūs galite išsiųsti nuotrauką ar prekės kodą man . Aš duosiu jums mano geriausias paslaugas , mes produktai patenka tiesiai iš kinijos gamyklų. 100% Geros kokybės! Mažiausia Kaina! Sveiki atvykę į Mažmeninės ir Didmeninės! Galite didmeninės juos perparduoti , mes galime pristatymas juos į savo vartotojams tiesiogiai.

1. Pirkėjas: Labas , pardavėjas , visi elementai, jūsų parduotuvėje yra nemokama laivybos, ar ne? Pardavėjas: yes nemokamas pristatymas Kinija Paštu, Oro Paštu. 2. Pirkėjas: Sveiki pardavėjas , aš negavau savo pakete, kas vyksta ? Kodėl negaliu sekti sekimo numerį? Tai yra neteisingas? Pardavėjas: sveiki, draugas, mes išsiųsti paštu , gal jie turi daryti, kai darbo procesas. Ir neturiu įkelti informaciją. 3. Pirkėjas: Sveiki pardavėjas, aš turiu savo paketų, man ji patinka , taip pat kokybė nėra nuostabi , tačiau jis atrodo per mažas man.Ką aš galiu padaryti dabar? Pardavėjas: Ačiū už jūsų paramą. . Mes teikiame grąžinimo politikos. Galima pristatyti prekę grąžinti ( laivybos mokestis nebus grąžinamas) arba "exchange". 4. Pirkėjas: Labas , pardavėjas, Mano paketas buvo įstrigo muitinės, jie nebuvo išleisti jį į mane, aš negaliu gauti jį , Dabar turiu atidaryti ginčų. Pardavėjas : Atsiprašau , visų papildomų mokesčių muitų, yra pirkėjo atsakomybė, viskas, ką mes galime padaryti, tai stengiamės, kad tegul pirkėjas, siekiant išvengti mokesčių , mums bus ženklas, žemos kainos, paketo ir siųsti kaip dovaną.

Klientų Patenkinamas, nedvejodami kreipkitės į mus bet kuriuo metu, prieš ir po pirkimo; mes įsipareigojame savo 100% klientų pasitenkinimo. Mes atgal mūsų įsipareigojimų su puikų aptarnavimą, 100% visiškai pinigų grąžinimo ir klientų pasitenkinimo garantija.Pasiūlymą Su Pasitikėjimu!

• Klasifikacija: Už Sienos
  • Modelis: Plokštumos, Sienos Lipdukas
  • Stilius: Modernus
  • Temos: Augalų