• centras |

AC 220V LTE-2071 mini eismo ženklas strobe flash Lemputės pagalbos įspėjamoji lemputė šviesos sirena

Žymos: šviesa, šviesiai violetinės prom dress, šviesos indukcijos, Pigūs šviesos, Aukštos Kokybės šviesiai violetinė prom dress, Kinija šviesos indukcijos Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 10cm (5.91in x 3.94in x 3.94in)

Šviesos šaltinis:lemputės Darbo Įtampa:AC220V Kaitinamosios Lempos Galia:5 W

1. )Prekės yra vežamos iš kinijos. ·Kinija Registruotu laišku Paštu ar Honkongas Registruotu Paštu, Oro Paštu,labiausiai šalyje bus atvyko sklypo in10-25 darbo dienas. ·Kinija express arba Kinijos, EMS ,DHL, "FEDEX", TNTmost šalyje bus atvyko sklypo in7-15 darbo dienų. ·Pristatymo trukmė priklauso nuo ondestination ir kitų veiksnių, ji gali užima to30 darbo dienų. ·Prašome susisiekti su mumis per mėnesį, jei prekės nėra atvyko. 2) Importo muitų, mokesčių ir rinkliavų nėra įtrauktos į prekės kainą, arba siuntimo išlaidas. Šie mokesčiai yra pirkėjo atsakomybė. 3). Visi užsakymai paprastai išsiunčiamas per 2 darbo dienas nuo apmokėjimo gauti išvalytas. 4). Mes tik laivas patvirtino, adresas teikia Smokykla.lt. Prieš jums mokėti, prašome įsitikinkite, kad jūsų adresas Smokykla.lt rungtynes adresas norite mums laivas 5) Prašom patikrinti su savo šalies muitinės tarnyba, siekiant nustatyti, kas šių papildomų išlaidų bus prieš siūlymą/pirkti. 6) Mes išsiųsti tuo adresu, kurį jūs įvedėte per kasos procesas, o ne savo Smokykla.lt pristatymo adresą. Elementai gali būti sujungti į vieną sąskaitą, bet bendras laivybos mokestis bus lygus kiekvieno elemento laivybos ir tvarkymo mokestis. 7) POS Malaizija ir Kinija po eilinio mažas pakelis plius, ji neturi sekimo pranešimą. Jei norite Express (tokių asDHL Fedex, TNT, UPS, DPEX), ePacket, EMS,Kinija paštu oro sklypas arba 139 EKONOMINIŲ priemonių Paketą į laivą savo paketą , Mes pripažins, kad tikrasis viso produkto gamintojo kainos (be Siuntimo mokesčio). ·Jei jūs wantChina Po Oro mailto laivas savo paketą , mes declare7dollars muitinės dokumentą . ·Patarimai: Kai suma prekėms deklaruoti daugiau nei $ 550 jav dolerių, Pls sumokėti 33 jav dolerių muitų mokesčiai. ·Jei jūs turite bet kokius specialius ar papildomus reikalauti, prašome nedvejodami susisiekite su manimi . ·Jei esate nepatenkinti su jūsų užsakymą, jūs galite grąžinimo/keitimo per 14 dienų su visiškai pinigų grąžinimo (išskyrus pristatymas) kaip ilgai, kaip produktai yra originalios formos. ·prašome susisiekti su mumis prieš ship užsakymą atgal, mes jums pasakysime, atgalinį adresą, Po to, kai mes gavome paketą, mes grąžinsime arba mainų jums . ·Grąžinama prekė turi būti pradinės būklės. Mes galime susigrąžinti pinigus be siuntimo išlaidų. ·Klientų pasitenkinimas yra labai svarbus mums ir mūsų atsiliepimų reitingas atspindi tai pasitenkinimas. Jei turite kokių nors klausimų, mūsų Klientų Aptarnavimo darbuotojai kviečiame jus į el. paštą ar skambinkite mums. Mes stengiamės atsakyti į visus klausimus ir išspręsti visas problemas, taip pat greitai, kaip įmanoma. ·Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis prieš siūlymą. Prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą atsiliepimą arba atidaryti bet kokį ginčą dėl Smokykla.lt. Mums rūpi mūsų vertingų klientų, ir visada pasistengsime jums padėti. ·Taigi, jei turite kokių nors problemų, prašome elektroniniu paštu mums iš karto. Geros Sėkmės ir Have a nice pirkinių patirties! Bendraukite ir mes tikimės, kad jums dar kartą!

• Prekės Pavadinimas: DMWD
  • spalva: Raudona, Mėlyna, Žalia, Geltona
  • Elemento Tipas: Indikatoriaus Lemputės

ELEWIND vandeniui indikatorius su led(PM12F-D/B/12V/A) Produkto piešimo: ELEWIND vandeniui indikatorius su led Dalies numeris: PM12F-D/B/12V/A Įdiegti skersmuo: 12mm Forma: Plokščia galva Funkcija: Rodiklis Plutos medžiaga: Juoda žalvario Terminalas: Pin terminalo (2.8*0,5 mm) LED: Mėlyna, ŽALIA,raudona,Geltona,Balta,Oranžinė spalva Reitingų Įtampa: nuo 1,8 V 230V