• centras |

Vigreux Distiliavimo Kolona, Distiliavimo Kolona, Sąnarių 24/29, Ilgis 200mm (lab) stiklo gaminiai)

Žymos: laboratoriniai stikliniai indai, vigreux stulpelio, stiklo lab, Pigūs laboratoriniai stikliniai indai, Aukštos Kokybės vigreux stulpelio, Kinija stiklo lab Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 19cm x 18cm (7.87in x 7.48in x 7.09in)

Vigreux Distiliavimo Kolona,24/29 bendras,200mm

Borosilikatinio 3.3 Stiklo & Sandėlyje

(Pls pastaba:mes tik siūlome nemokamas pristatymas derinamas kad pirmiau USD120, todėl pls patikrinti jūsų pirkinių krepšelį mano parduotuvėje yra virš USD120)

1, Veiksmingą kolonėlės ilgis: 200 mm,

2, Medžiagos: boro silikatinio stiklo, 3.3,

3, Jungtys dydis: abu yra 24/29

4, ASTM E438 klasės Standartas

Specialių gebėjimų, bendras dydis, ir pagal užsakymą pagaminti yra available upon request.

Mes taip pat teikti visų rūšių borosilikatinio laboratoriniai stikliniai indai, daugiau informacijos, apsilankykite bendrovės interneto svetainėje Pekino Getty Laboratoriniai stikliniai Indai Co.,Ltd.

Klientų pastaba, prašome perskaityti prieš jums pirkti

Apmokėjimas:

Apmokėjimas turi būti gautas per 3 dienas nuo aukciono pabaigos data.

Pristatymas:

Mes tik laivas Smokykla.lt patvirtinti adresą. Prašome suderinti savo adresą su Smokykla.lt, prieš jums padaryti mokėjimo.

Mes laivas visame pasaulyje! Pirkėjai yra atsakingas už muito mokesčių. Prašome palikite savo telefono numerį užpildykite tarptautinės laivybos ženklo paskirtis.

Mes naudojame standartinę EMS,USPS,UPS,FEDEX,DHL shipping. Greitesnis pristatymas yra available upon request. Papildomų laivybos mokestis bus taikomas.

Visi produktai bus vežamos iš po 48 val. (išskyrus šeštadienį, sekmadienį ir Švenčių dienas).

Sujungti laivyba yra prieinama.

Trūksta smulkintų:

Mes imtis atsakingos už pažeistų elementų siuntimo metu. Klientai galės nemokamai pakeisti, ir nemokamas pristatymas.

Prašome susisiekti su mumis iš karto, jei visas pažeistas elementai yra nustatyta, o atidarius pakuotę.

Grąžinimo politika:

Pinigų grąžinimo garantija. Jei esate nepatenkintas prekės, prašome siųsti juos atgal per 7 dienas originalioje pakuotėje ir būklės,

ir jums bus gauti visą kompensaciją mažiau laivybos. Prašome negrįžta produktų be mūsų sutikimo.

Susisiekite su mumis:

Jei turite kokių nors klausimų, prašome susisiekti su mumis per Alibaba Trademanager arba mūsų bendrovė

Svetainė: Pekino Getty Laboratoriniai Stikliniai Indai Co.,Ltd.

• Kilmės vieta : Kinija (Žemyninė)
  • Klasifikacija: Kolbą
  • Prekės Pavadinimas: HEQI Stiklo

Dfgdfgdfgdfg84
2018-02-18
Good quality
Eliark Gomes
2018-02-11
quality range, two days delay in almost all our shipping custom

500ml Siauros Kaklo Borosilikatinio Stiklo, Kūgio formos Erlenmejerio Kolba Chemijos Laboratorija Medžiaga:boro silikatinio stiklo Tipas:Siaura Kaklo Erlenmejerio Kolbą Talpa:500ml Aukštis x Dugno Skersmuo x Burną skersmuo:183x108x36mm Kiekvieno pasiūlymą, 1 VNT! Mes taip pat turime kitos stiklo.Prašome nedvejodami kreipkitės į mus!
30CM,stiklinė Lazdelė,Maišyklė Maišyklės,Diametras 8mm,5 Vnt./Daug,abu galai yra apvalios Ilgio Strypas yra 300MM,5VNT/Daug,Abu galai yra apvalios,OT=8MM Būti pagaminti iš G3.3 boro silikatinio stiklo. Tai boro silikatinio stiklo, su mažai linijinio plėtimosi koeficientas yra idealus pasirinkimas fabricating laboratoriniai stikliniai indai. Jei norite, bet kita specifikacija prašome susisiekti su
10vnt Ni-Cr Lydinio, 1mm, 2mm 3mm, 4mm 5mm Dia Inoculating Linijos Lab Mikrobiologija, Audinių Kultūra Aprašymas: * Laboratoriniai suleistas linijos, Ni-Cr lydinio, medžiagos, kokybė, stabilus ir patikimi. * Dėl gamybos ir ribas, pjovimo proceso, produkto dydis gali turėti šiek tiek nukrypimas. * Labai patvarus ir kietas produktas, be pernelyg sunkus ir nuobodus naudoti Specifikacija: Produkto Pavadinimas:Inoculating