• Moterų Batai |

Cuculus Mados Moterų Balta Drobė Batai Trumpas, Žemas Viršų Atsitiktinis Butas Studentų Batų Nėrinių Kietas Drobės Moterų slaugytoja Batai 435

Žymos: slaugytoja batai, moteriški slaugos batai, studentų batai, Pigūs slaugytoja batai, Aukštos Kokybės moteriški slaugos batai, Kinijos studentų batai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 27cm x 10cm x 11cm (10.63in x 3.94in x 4.33in)

----- SVEIKI! - - - - -

24.5 cm

25.0 cm

25,5 cm

KAIP PAMATUOTI PĖDOS ILGĮ :

TOKIĄ SITUACIJĄ PASIRINKTI DIDESNIO DYDŽIO(+1) :

Skelbimas: Gerbiami Draugu, prašome pasirinkti tinkamą dydį pagal jūsų Pėdos Ilgis (Kulno Iki Kojų), jei jūs nežinote savo dydžio, prašome nedvejodami susisiekite su mumis, ačiū

MODELIS RODO

PIRKINIŲ PRANEŠIMAS : 1. Kaip pateikti Užsakymą Pasirinkite produktą----Įtraukti į krepšelį----užsakymą----Kainos patikslinimas(jei necesary)----Įrengtas----Mokėjimo tikrinimo 2. Patvirtinti Adresą, Su Pilnas Pavadinimas, Visi produktai bus galima išbandyti griežtai prieš pristatymas. Gerbiami vertingas klientas, prašome įsitikinkite, kad jūsų adresas Smokykla.lt yra suderinta su jūsų pristatymo adresą prieš jums mokėti. Espeically Rusijos Pirkėjai, prašome palikti mums savo vardą ir pavardę, o tai yra labai svarbu. 3. 72 Valandų Greitas Pristatymas Mes garantuojame, kad laivas per 72 valandas nuo apmokėjimo patvirtinimo (išskyrus Atostogas).Jei yra kokių nors netikėtų aplinkybių (pavyzdžiui, jei pavedimas gali ne laivas per 72 valandas), mes susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau, ir stebės, kad ship užsakymą greičiau. 4. Kinija Paštu, Epacket, DHL Mes laivas visame pasaulyje Kinijos Oro Paštu, E-paketinio,Smokykla.lt Standartas, DHL ir t.t. Mes unabl kontroliuoti pristatymo metu, nes ji yra tvarkomi Trečiųjų šalių paslaugos,bet jeigu sklypas ne atvyksta per numatomą laikotarpį, prašome susisiekti su mumis, mes padėsime jums sekti jį ir suteikti jums patenkinti atsakymą. 5. Atsiliepimus, Jei jūs patenkinti mūsų produktų ir paslaugų, prašome palikti mums visus 5 žvaigždučių atsiliepimų. Jis mums yra labai svarbus, nereikia atidaryti ginčo ar palikti neigiamą atsiliepimą nepasitarę su mumis. Esame sąžiningi pardavėjas, mes jums tarnaus iki savo pasitenkinimą. PRAŠOME PATEIKTI MUMS 5 ŽVAIGŽDUTĖS, JEI PATENKINTAS ! Tikslumas produkto aprašymas Bendravimas su pardavėju Laivybos laikas Prašome susisiekti su mumis pirmą kartą, jei nėra įvykdytos, mes siūlome geriausią aptarnavimą, kol būsite patenkinti!

• Prekės Pavadinimas: CUCULUS SATURATUS

Whiteboy3 D
2018-03-14
5/5