• Telefonas Bags & Atvejais |

HTC One X 9 X9 X9U 5.5" Krokodilo Modelis Sunku KOMPIUTERIS+PU Odos Paviršiaus Galinį Dangtelį Sunku Telefono dėklas HTC One X9 X9U 5.5"

Žymos: byla htc, telefonas atvejų, case for htc one, Pigūs atveju htc, Aukštos Kokybės telefonas atvejų, Kinijos atveju, htc Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 17cm x 12cm x 5cm (6.69in x 4.72in x 1.97in)

Sunku Telefono dėklas PC & PU Galinį Dangtelį Telefono dėklas HTC One X9 X9U

Produkto pavadinimas: Krokodilas modelio KOMPIUTERIS+PU Sunku Telefono dėklas HTC One X9 X9U

Medžiaga: kietas KOMPIUTERIO viduje + PU Paviršiumi

Spalva: Juoda, pilka, mėlyna, raudona, rožė, geltona, žalia, ruda

Modelis: HTC Vienas X9 X9U 5.5 colių

Pakuotė:

1pcs Krokodilo modelis Pc & Pu galinį dangtelį atveju

Q: aš galiu pasitikėti nuotraukas paskelbtas?

Visos nuotraukos yra 100% pradžių ėmėsi mūsų fotografai. mes garantuojame elementai, kuriuos gausite bus toks pat, kaip aprašyta. Bet somethimes, pakuotės gali būti keičiami be išankstinio įspėjimo. Tačiau, spalvos gali šiek tiek skirtis dėl skirtumų tarp kompiuterio monitorių nustatymo ir plika akių spalva skiriasi.

Q: Ką aš galiu padaryti, jei gausiu neveikia siuntinių?

A: Mes pakuotės elementą storu burbulas putų maišelį arba į putplasčio dėžutę, siekiant išvengti žalos. Tačiau kartais dėl siuntų tarnybos indiscreet rankena, sklypas gali būti padalintas. Būkite budrūs bet neveikia siuntinių ir atmesti prisijungti, jei kai gausite jį.

Q: Ką aš galiu padaryti, jei aš jaučiuosi nepatenkintas prekę?

A: Mes esame garantuoti 100%, neatitinkančių paslaugų savo ir 100 dienų garantija. Taigi, ar verta nerimauti, kai jūs manote, nepatenkintas prekės gausite, mes visada esame atsakingi ir kantrūs, jūsų problemos.

Mes taip pat tikimės, kad jums gali būti kantriems ir palaikyti ryšį su mumis, kad išspręsti visas problemas. Prašome palikite mums neigiamų atsiliepimų, be komunikacijų.

Q: Kaip jūs galite su mumis susisiekti ?

A: Jūs galite paprastas siųsti mums žinutę, arba kalbėti su mumis per TradeManager. Mes reaguoti į kiekvieną jūsų klausimą per 24 valandas, jei ne iš karto! Kai jūs padarysite užsakymą, yra žinutė, baras, jūs leiskite mums žinoti, jūsų užklausa apie spalvą ir nieko daugiau, mes susidoroti su savo tvarka, kaip ir ką pasakyti.

Q: Kaip apie sąskaitos faktūros ir mokesčių?

A: Tam, kad jums mokėti mažiau, arba nėra muito, mes bus paskelbti mažiau kaip 4$ kiekvieno mobiliojo telefono dėklas, 6$ už kitą didesni paketą. Jei jūsų šalies nėra tai leidžia arba turite kitų prašymus, pls leiskite mums žinoti iš anksto. Jums gali būti taikomi importo muitai, mokesčiai, arba, muitinės rinkliavos, kurios gali būti taikomos jūsų vietos valdžia. Jūs atsakote už bet kokius papildomus mokesčius už muitinės formalumų atlikimo.

Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Savo užsakymą adresas Turi Sutapti su jūsų pristatymo adresą.

Jei turite ne gavau jūsų siunta per 40-60 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti. Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas!

Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas.

Nuoroda pristatymo laiką.

• Dydis: 5.5"
  • Suderinamos Prekės: HTC
  • Savybės: Krokodilo modelis sunku, pc & pu soft galinį dangtelį atveju