• centras |

Nailono Vaikų Mokyklos Krepšiai Palengvinti Naštą Vaikams Laisvalaikio Kuprinė Mokyklos Maišeliai Paauglių Berniukų, Mergaičių Kuprinės mochila

Žymos: Mokyklos Krepšiai, vaikai mokyklos krepšiai, mokyklos krepšiai, Pigūs mokyklos krepšiai, Aukštos Kokybės vaikų mokyklos krepšiai, Kinija mokyklos maišelių Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 30cm x 5cm (7.87in x 11.81in x 1.97in)

Vežimą: * Produktai bus pristatomi per 2-3 darbo dienas po apmokėjimo * Paprastai tai trunka 15-25 dienų pristatymas, priklausomai nuo jūsų vietovėje. Tai gali trukti ilgiau ir per atostogų sezono metu ir Piko metu * Jei jums reikia Greitai, Greitis, Ems/FedEx/DHL/UPS/TNT, taip pat yra papildomų laivybos kaina. Pristatymo laikas apie 4-7 dienas, priklausomai nuo jūsų vietovėje * priimame Lašas laivybos. Lašas laivybos informacijos, pvz., adresą ir gavėjo turėtų būti parašyta, kad jūs turite pateikti ne mano parduotuvėje *Mokesčių. Mes bus paskelbti visi produktai, kaip Dovana arba pavyzdys su mažos vertės taip, kaip išvengti Mokesčių, iškėlė iš Muitinės. Jei netikėtų mokesčių (retai atsitinka) yra kaltinamas savo vietos muitinės, jis yra pirkėjo atsakomybė valdyti. Mišrios kad Yra mano parduotuvėje, galite pasirinkti keletą skirtingų produktų, ir įdėti juos į Krepšelį. Kartais galite gauti nuolaidą, kai bendra vertė yra iki tam tikro dydžio. Mokėjimo ir Saugos galite mokėti visa, MasterCard, Banko pavedimu, Western Union " ir kt. Mes priimame tik SĄLYGINIO mokėjimo per Smokykla.lt, kuri yra saugi, kad pirkėjo ir pardavėjo. Mokėjimas bus išleista tik tiekėjui patvirtinę patenkinamas gavimo jūsų užsakymą. Atsiliepimų Jūsų 5star teigiami atsiliepimai yra labai vertinama.Jei turite bet kokių klausimų ar nepatenkinama po to, kai gauti produktai,pls nedvejodami kreipkitės į mus, mes visada bus aktyvus bendravimas sprendimas. Mes neprisiimame jokių neigiamų atsiliepimų.

• Elemento Tipas: Mokyklos Krepšiai
  • Elemento Ilgio: 30cm
  • Prekės Pavadinimas: ZIRANYU
  • Modelio Tipas: Pledas