• centras |

Funssor Skersmuo 180mm raundo aukšto grūdintojo stiklo plokštės, 3mm, Storis, "PASIDARYK pats" Delta 3D Spausdintuvas

Žymos: 3d spausdintuvas, plokštė stiklo storis, veidrodinis stiklas, Pigūs 3d spausdintuvas, Aukštos Kokybės lakštinis stiklas storis, Kinija plokštės stiklo Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 15cm x 8cm (7.87in x 5.91in x 3.15in)

Mes tikimės, kad tolesnis malonus verslo santykius. Jeigu turite kokių nors quetion ar reikia ką nors, pls susisiekti su mumis, mes padarysime viską, kad jūs patenkinti.

Nemokamas Pristatymas visame pasaulyje , siunčia Kinija Po oro paštu.

Pristatymo laikas apie 20 -30 darbo dienų. Kai kuriose šalyje gali vėluoti 1-2 savaites.

Mes laivas prekes per 2 dienos po gauti išvalytas mokėjimą.

Dėmesio:

Jei nori gauti produktą, skubiai, mes taip pat gali siųsti jį EMS arba UPS,DHL ir kt. Jums reikia sumokėti tam tikrą krovinių daugiau . Ar susisiekti su mumis pirmą, jei norite pakeisti EMS,UPS,DHL ir kt.

Jei esate nepatenkinti su jūsų pirkimo,dėl bet kokios priežasties,praneškite mums.Mes operatyviai pakeisti prekę arba jums vėl grąžinti,tai paprasta. Laivybos ir tvarkymo mokesčiai nėra grąžinami. Krovinių siųsti atgal ir iš naujo atsiųsti turėtų būti sumoka pirkėjas. Dėl jūsų saugumo, prašome apdrausti savo paketą.

Jei produktai turi visus defektus ar vėlavimo, prašome neatidaryti byla arba nėra palikti Neigiamą & Gamtos atsiliepimus, ji gali išspręsti visas problemas .Bet tiesiog pasakykite mums, mes padarysime viską, kad ją išspręsti.

Jei esate patenkintas savo pirkiniu, mes nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite palikti mums teigiamų Atsiliepimų ir keturi 5-žvaigždučių Išsamios Pardavėjo Reitingus (DSR), kurios yra gyvybiškai svarbios augimo mūsų smulkųjį verslą.

Mes priimame mokėjimus per Smokykla.lt TIK. Jei neturite Smokykla.lt sąskaitą, prašome registruoti vieną sau (http://Smokykla.lt). Apmokėjimas turi būti gautas per 5 dienas po aukcionai baigėsi. Prašome būti tikri, kad jums yra ketinančių pirkti arba mokėti per minėtą laikotarpį iki pasiūlymų. Nemokamos ginčas bus paduota Smokykla.lt ne mokėtinos pasiūlymų.

PRAŠOME palieka mums 1, 2, 3 arba 4-žvaigždučių Išsamios Pardavėjo Reitingus, nes jie yra lygus neigiamas grįžtamasis ryšys. Tik 5-Išsami Pardavėjas Reitingai yra sveikintinas.

• Elemento Tipas: Šilumos Popieriaus
  • Prekės Pavadinimas: Funssor
  • Modelio Numeris: 180MM stiklo plokštė

Nerūdijančio plieno vieno galvos šildytuvo vamzdis kasetės šildytuvas keramikos Reprap 3d spausdintuvas Prusa Mende 6mmx20mm ilgis 1000mm 1pcs Tipas : Nerūdijančio plieno vieno galvos šildymo vamzdžiai Tabletės Branduolys : Ceraminc Įtampa : 12V , 24V Galia : 30W , 40W , 50W Skersmuo : 6mm Ilgis : 20mm Laido ilgis : 1000mm Pakuotės turinys : 1pcs Pristatymas Laivas prie JAV:7-15 dienų Laivo į kitas šalis:15-35days