• centras |

200 Poros Kelio Suspaudimo Puskojinės Vyrams Suspaudimo Puskojinės Vyrams Anti-Nuovargio Kojinės Kraujo Apytaką Patogus

Žymos: vyrai glaudinimo kojinės, suspaudimo puskojinės vyrams, kojinės vyrams, Pigūs mens glaudinimo kojinės, Aukštos Kokybės glaudinimo kojinės vyrams, Kinija kojinės vyrams Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 40cm x 50cm x 40cm (15.75in x 19.69in x 15.75in)
  • Įrenginio Tipas: daug (200 Poros/lot)

Žanras :Stebuklas Kojinės,Lieknėjimą, kojinės,medicinos glaudinimo kojinės

Elemento tipas :Vyrų Kojinės,Puskojinės,Suspaudimo Puskojinės

Techniniai duomenys :

1.Mašina galima skalbti

2.Gerina kraujotaką

3.Sumažina skausmą ir patinimą

Stebuklas Kojinių Savybės:

Mašina galima skalbti

Gerina kraujotaką

Sumažina skausmą ir patinimą

Galima rinktis iš 2 dydžių: S/M ir L/XL

Mažina išsiplėtusių kojų venų

Kaip plonos ir diskretiškos, kaip kelnių kojinės

Dydis S/M - Moterys: 6 - 9.5 Vyrų ir 5 - 9.5

Dydis L/XL - Moterys: 10 - 13.5 Vyrų ir 10 - 12.5

Mokėjimo FANCYTECK

Sąlyginio deponavimo yra mūsų pageidautina mokėjimo būdą ,mes taip pat priimame įvairių mokėjimų, kaip nurodyta toliau:

Jei yra kokios nors problemos dėl apmokėjimo, Prašome nedvejodami kreipkitės į mus. Pristatymas FANCYTECK

1.Pristatymas bus surengtas per 7 dienas nuo užpildytos mokėjimo. Visos prekės gali būti vežamos tik pristatymo adresą, kurį jūs nurodėte. Siekiant užtikrinti, kad jūs galite gauti prekes laiku, prašome įsitikinkite, kad jūsų adresas yra teisinga, ir būti jūsų mobilephone numerį.

2.Mes siūlome daug metodas siuntą,pvz.: Kinija Paštu Registruotu Oro Paštu, ePacket, Singapūras Paštu, nyderlandų Pašto, PostNL, Aramex, rusijos Orą. Mes jums pasirinkti labiau tinkamą ir greitesnis būdas jums .

3.Galime pasiūlyti bet kokį pristatymo būdą, ką nori.Mes greitas pristatymas metodas taip: DHL, EMS, "Fedex", UPS, Rusija Express

Grįžti & Grąžinti FANCYTECK

1. Jei esate nepatenkinti mūsų prekes galite prašyti grąžinti, arba grąžinti pinigus per 7 dienas po to, kai gavote prekes.

2. Jei prekes gavote ne tas pats su aprašyme arba turite kokybės problema prašome pasiūlyti įrodymų .Mes jums dar vienas naujas prekes jūsų kitą, kad arba mes galime suteikti jums pakankamai grąžinti pinigus.

3. Jeigu jūs norite grąžinti prekes atgal, tiesiog, nes jūs asmeninės priežasties, tada reikia mokėti krovinių.

4. Prašome nesiųsti atgal sau be susisiekite su mumis. Pranešimo FANCYTECK

Jūsų prekes paprastai žemos kainos deklaracija dėl eksporto .Pavyzdžiui, $1-$20 arba nemokamai mėginio/dovana, paprastai negali sukelti tarifų.

Į prekių kainą nėra įskaitant tarifų. Jei kai kuriose šalyse, muitinės, reikia imtis tarifų, tada reikia mokėti. Labai ačiū!

Holiday&savaitgalį nėra includeed darbo dienų. Tiesiog nuoroda tik. Atsiliepimų apie FANCYTECK

Mes nuoširdžiai tikimės, kad esate patenkinti punktas, prašome pateikti mums teigiamų atsiliepimų ir 5 žvaigždučių.

Jei turite kokių nors klausimų, vėliau, maloniai prašome informuoti mus, mes stengiamės padėti jums ją išspręsti.

• Prekės Pavadinimas: Fancyteck
  • Aukštas: Įgula
  • Elemento Tipas: Kojinių
  • Lytis: Vyrai
  • Modelio Numeris: HEBE0533
  • : kojinės vyrams
  • Medžiaga: Spandex,Medvilnė,Poliesteris
  • tipas 1: Kojinės vyriškos lyties,vyriškos kojinės
  • Funkcija: Kojinės,Suspaudimo Puskojinės
  • pardavimo taškų: lieknėjimo kojinės kvėpuojantis
  • Dydis: S/M L/XL
  • Storis: Standartas
  • Kojinių Tipas: Atsitiktinis

Olga May 35
2018-01-17
good quality, fast shipping
Juicewha
2018-01-17
good quality, fast shipping

[EIOISAPRA]Pavasarį, Vasarą, Naujas Produktas, Kojinės Vyrams Slaptas Silikono Dryžuotas Laivo Kojinės Komfortą Atsitiktinis Ne neleidžiančioms slysti Minkštas Meias Pastaba: 1. Prašome leisti 1-2CM skiriasi dėl manualmeasurement. 2. Realios spalvos gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos dėl daugelio veiksnių, tokių kaip kompiuterio ekrano rezoliuciją, ekrano ryškumas, kontrastas ir kt. Tikiuosi supratimo. Have a nice prekybos dieną!
Rockbottom Dydis 41-47 vyriškos Kojinės Britų Stiliaus Citrinos, Vyšnių, Ananasų Vaisių Ilgai Medvilnės laimingam Tendencija Vyrų Kojinės Didelis Dydis Rusijos klientams ,prašome užrašyti savo vardą ir pavardę . jei jums nėra vardą ir pavardę ,jūs negalite gauti savo paketą jūsų šalyje. Medvilnės kojinės didelis dydis :41-47 6 spalvas galima pasirinkti. 1, mes priimame paypal ir visų didelių kredito kortelėmis saugumo mokėjimo procesorius
5 Poros/daug Vyrų Kojinės Vasaros Bambuko Pluošto neslidus Nematomas Valtis Kojinės Vyriškos Mados Kieta Spalva Juoda Dezodorantas Kojinių Sox Meias Pavadinimas Vyrų Kojinių Medžiagos, Bambuko Pluošto,Spandex,Poliesteris Spalva Juoda,Pilka,Balta,Šviesiai Pilka,Tamsiai Pilka Stiliaus Mados,Atsitiktinis,Brandus Lyčių, Vyrų,Vyrų,Berniukų Funkciją, Non-slip,Kvėpuojantis,Absort Prakaito Pakuotėje 5 Poros (siuntos), 5 Poros/daug Vyrų Kojinės Vasaros Bambuko Pluošto neslidus