2017Latin Kostiumas Sijonas Salsa Tango, Rumba, Cha Cha Sportinių Šokių Sijonas Sexy Nėrinių Etapo Rezultatus Salsa Šokio Kostiumas

Žymos: pramoginių šokių sijonai, kostiumas šokio kostiumai, sijonas šokių salė, Pigūs pramoginių šokių sijonai, Aukštos Kokybės kostiumas šokio kostiumai, Kinija sijonas šokių salė Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 30cm x 20cm x 15cm (11.81in x 7.87in x 5.91in)

S krūtinė 80cm; liemens 60cm ; hip-80cm ;ilgis 80 cm ; pečių ne didesnis kaip 36 cm

M krūtinė 84cm; liemuo 64cm ; hip-82cm ;ilgis 82cm ; peties 37cm

L krūtinė 88cm; liemuo 68cm ; hip-84cm ;ilgis 84cm ; peties 38cm

XL krūtinė 92cm; liemuo 72cm ; hip-86cm ;ilgis 86cm ; peties 39cm

XXL krūtinė 96cm; liemuo 76cm ; hip-88cm ;ilgis 88cm ; peties 40cm

Apie prekės Šokėjo Gyvybingumą, įkūrė beveik 15 metų, kuri buvo pradėta iki šių crazy dizainerių, kurie taip pat mėgsta šokti tiek daug.Iki šiol, mes turime pritraukti labai daug klientų, perkančių mūsų kostiumai jos mados ir seksualus.Prekės yra skirtos Hongkong,made in Shenzhen,Kinija.Mes turime viską, apie šokių. Jūs galite pateikti nuotraukas, arba url. Mes jūsų paslaugoms Apie paslaugos 1. Jei jūs patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis, prašome palikti savo teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždučių, 5 žvaigždučių, už išsamų reitingų jūsų užsakymą. Kai jums parodyti mums screenshot tiek 5 žvaigždžių, mes jums NUOLAIDĄ kitam užsakymui. 2. Jei jums pasidalinti savo prekės nuorodą į savo socialinių TINKLŲ paslaugų arba Facebook, mes jums dovaną ar NUOLAIDĄ kitam užsakymui. 3. Jei jūs neturite patenkinti mūsų porducts, pls susisiekti su mumis prieš išvykdamas neutralus (3 žvaigždučių) arba neigiamas (1-2 žvaigždučių) atsiliepimus. Mes garantuojame, mes 100% slove jokių problemų už jus. 4. Rašykite mums befor palikdami neigiamą atsiliepimą arba atidarant bet kokį ginčą svetainėje. Komunikacijos yra geriausias būdas išspręsti problemas.

• Spalvos: Kaip nuotraukas
  • drabužių medžiaga: daugiau drabužių audinio
  • Prekės Pavadinimas: Šokėjo Gyvybingumą
  • Šokių Stilius: pilvo šokiai /modernus