• centras |

Black Butler Ciel Phantomhive raudona cosplay kostiumų costom padarė

Žymos: black butler ciel, cosplay kostiumas, Ciel Phantomhive, Pigūs black butler ciel, Aukštos Kokybės cosplay kostiumas, Kinija ciel phantomhive Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Sveiki atvykę į mano parduotuvę ^^

Black Butler Ciel Phantomhive raudona cosplay kostiumų costom padarė

Gal mes išsiųsti jį iš 7-10days po jus, kad, ačiū už supratimą... Dėmesio:tai yra duomenų, plytelių vaizdas,todėl gali būti 2-4cm klaida,ją atsižvelgti, kai užsakymą, jei jums tai. Prašome susisiekti su mumis galite dydį (Ūgis, svoris, krūtinės, liemens, klubų, pečių,) Jei jums reikia Pritaikyti. . . . .

Savybės : Būklė :visiškai Naujas Punktas Apima : marškinėliai+bowknot+kailis+kelnės+hat+eyesmask Medžiaga : polyeste

Pastaba :

1. Kai jums mokėti už daiktą, prašome atkreipti dėmesį, telefono numerį, todėl, kad rašyti gali susisiekti su jumis tiesiogiai. 2. Jei turite kokių nors problemų, skundų, patarti, prašome palikti mums pranešimą.

Mes pasistengsime atsakyti kiekvieną pranešimą ir išspręsti jūsų problemą, darbo metu (išskyrus atostogas) kaip greitai, kaip įmanoma, prašome nesijaudinkite. Mokėjimas : priimame mokėjimus visų didelių kredito kortelių. Nedelsiant mokėjimas yra būtinas. Apmokėjimas turi būti gautas per 24 valandas nuo pirkimo, arba sandoris gali būti atšauktas. Pristatymas :

Prekės bus išsiųstos per 1 darbo dieną, kai Mokėjimas yra išvalytas. Dauguma mūsų kroviniai yra per China Post oro paštu (Nemokamas Pristatymas): apie 20-35 dienų

taip pat galime laivas per prašymu. Iki Express (EMS/FEDEX/DHL): apie 5-7 darbo dienų daugelyje šalių, pirkėjas reikia pridėti, laivybos mokestis papildomų Tačiau, mes negali garantuoti tikslaus pristatymo metu, dėl užsakymą/post office, kuris yra iš mūsų kontrolės.

Prašome suprasti

Kai kurios šalys gali imti jums muito mokesčius, jei reikšmė yra didelė. Mes ne mokėti už visus muito mokesčius. Paprastai, mes išsiųsti jį kaip Dovaną ir rašyti mažesnės vertės ant pakuotės. Atsiliepimai : Jei turite kokių nors problemų ar neaiškumų, bet su jūsų užsakymą arba produktus, prašome mums pranešimą ir suteikti mums galimybę padėti jums prieš jums palikti visus atsiliepimus. nes Teigiamas yra mūsų gyvenimas,dėka jūsų supratimo^^ -Mes manome, kad gali duoti teigiamų rezultatų, bet padėtį ir dirbti, uždirbti savo pagirti.

• Lytis: Unisex
  • Elemento Tipas: Rinkiniai
  • Medžiaga: Poliesteris
  • Modelio Numeris: FGFGR
  • Dydis: S, M, L, One Size
  • Specialios Paskirties: Kostiumai
  • Simbolių: Kita
  • Sudedamosios dalys: Į viršų

Kisstyle Mados Legenda Herojai: Takai Šalto Plieno Rean Schwarzer Vienodus Drabužius, Cosplay Kostiumų,Individualų Priimtas Apie MUS: Tai COS Profesionalus Tiekėjas.Mes siūlome didmeninė ir mažmeninė visame pasaulyje. Jeigu jūs esate didmenininkas,galite pabandyti susisiekti su mumis jei jums reikia daugiau. Jei esate pardavėjas,galite pabandyti susisiekti su mumis dėl daugiau siuntimo informaciją. Jei esate suinteresuotas pirkėjas,galite pabandyti
Mokytojas Jade Žalia Su Juoda Apdaila Seksualus Latekso Suknelė Su Diržai Visas Zip Ne Atgal Gumos Suknelė Bodycon Playsuit LYQ-0062 Klientai, Kurie Peržiūrėjo Šį Elementą, Taip Pat Peržiūrėjo Aprašymas 1. Su Visa zip ne atgal 2. Su juoda apdaila 3. Su ilgomis rankovėmis 4. Su diržai 5. Pagaminti iš 100% natūralaus latekso 6. Storis: 0,4 mm Dydžių lentelė 1. Dydis Moterų 2.
Karinio jūrų laivyno jūreivis stiliaus rompers berniuko vaikščioti vienas gabalas bodysuit su skrybėlę karinio jūrų laivyno kostiumas kūdikių jumpsuit baby vienas gabalas drabužių Objektų: karinio jūrų Laivyno jūreivis stiliaus rompers berniuko vaikščioti vienas gabalas bodysuit su skrybėlę karinio jūrų laivyno kostiumas kūdikių jumpsuit baby vienas gabalas drabužių Audinys: 100% medvilnė spalva: Balta / Juoda Dydis informacija: Dydis S =Baby Dydis 80CM,Pečių kvailas ilgis 53CM, Peties iki