• Įrankiai Ir Priedai |

Aukštos Klasės 120g Aliuminio Kosmetikos Jar Konteinerių Varžto Sriegis, 50pcs/daug 120ml skersmens Makiažas Konteinerių Gamykloje Didmeninės

Žymos: jar bakas, makiažas bakas, aliuminio kosmetikos indeliai, Pigūs jar bakas, Aukštos Kokybės makiažas bakas, Kinijos aliuminio kosmetikos indeliai Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 15cm x 15cm x 20cm (5.91in x 5.91in x 7.87in)
  • Įrenginio Tipas: daug (50 vnt/lot)

Sveiki atvykę į mūsų parduotuvėje!

Aukštos Klasės 120g Aliuminio Kosmetikos Jar Konteinerių Varžto Sriegio 50pcs/daug 120ml skersmens Makiažas Konteinerių Gamykloje Didmeninės

Talpa: 120 g

B. Mokėjimo Būdą:

Sąlyginio DEPONAVIMO pagal Internetinė Parduotuvė & T/T Galima.

C. Apie Laivybos:

Visi sklypai bus išsiųsti per Ali Internete Logistikos įskaitant DHL, UPS, TNT, EMS, FEDEX, RINKLIAVOS ir pan., taigi, mes\\\\\\'ll pasirinkti daugiau ekonominės express" paslauga jums, gal tai ir nėra tas pats, su jūsų pasirinkti Express". Mes\\\\\\ \ 't prisiimti jokios atsakomybės apie tai skirtingų express paslaugos! Jei turite bet kokį specialų prašymą, pls susisiekti su mūsų paslaugų Prekybos Vadybininkas ID: cn901648564. Mes\\\\\\'ll stengiamės jums pasiūlyti geriausias naudai, ir atsiųsime jums sekimo numerį nedelsiant.

D. Spalvų Tolerancija:

Mes turime imtis visų photoes pagal save. Ir mūsų fotografas bandė geriausia laikyti produktą\\\\\\ \ 's gamtos spalva. Bet mes vis dar negalime garantuoti 100% pats. Jei negalite priimti bet kokios spalvos tolerancija, pls don\ \ \\\\\ \ 't pirkti! Mes\\\\\\ \ 't prisiimti jokios atsakomybės dėl spalvų tolerancija, nes photoes priežasties!

E. Apie Mus:

Saulėtekio Cospack Ribotas tiekimas įvairių pakuočių pasirinkimas, odos priežiūros ir kosmetikos pramonei, nes 2009, įskaitant Beoriu Siurblys Butelių, Plastikinių Kosmetikos indeliai, Kosmetikos Siurblys Buteliai, Rūko Purškimo Buteliai, Aliuminio buteliai & Stiklainius, indai nagų produktai, ir tt, kurie yra geriausias sprendimas jūsų pakavimo poreikius. Mes taip pat siūlome individualų formų, spalvų dengimo ir apdailos silk-screen & karšto štampavimo & etiketės, siekiant užtikrinti jūsų baigtas pakuotės areunique ir puikus, ir tik priklauso jums! Tai internete akcijų parduotuvė jums pasiūlyti mažas pirkimo patirtį.

F. DUK:

Q: Kas yra jūsų produkto ir technika ?

A: Mes per liejimo ir pūtimo, liejimo, specializuojasi gamybos, pritaikyti įvairių plastikinių butelių, plastiko indai, plastikinė talpykla, plastikiniai vamzdžiai, kosmetikos indelį, kosmetikos konteinerių, kosmetikos pakuotės, rūko purškimo butelis,aliuminio kosmetikos buteliai ir indeliai, maži šešėliai puodą, nagų konteinerių įvairių medžiagų, forma, spalva ir dydis.

Q: Kas yra jūsų produkto taikyti srityse ?

A: Mūsų produktai yra taikomas kosmetikos, odos priežiūros, plaukų, alyva, skystis, kremas, kūno spa ir kt. cosmoprof ir asmens priežiūros pramonės šakose.

Laukių jūsų užklausą!

• Pramoniniam Naudojimui: ASMENINĖ PRIEŽIŪRA
  • Naudoti: Odos Priežiūros Kremas
  • Medžiaga: Aliuminio