• Namų Dekoras |

Individualų Futbolo Modelio Siena Lipdukas Vaikams Kambariai "PASIDARYK pats" Vinilo Nuimamas Tikslas Ju Lipdukas Aukštos Kokybės Futbolo Namų Dekoro Freskomis

Žymos: lipdukas, skirtas vaikų kambarys, sienų lipdukai vaikams, sienos lipdukas, Pigūs lipdukas vaikams kambarys, Aukštos Kokybės sienų lipdukai vaikams, Kinijos sienos lipdukas Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 60cm x 5cm x 5cm (23.62in x 1.97in x 1.97in)

945854877810436 Savo Mėgstamą Mėgsta-Sportas Lipdukas Serija JAV dolerių 1.59 /vnt JAV dolerių 1.59 /vnt JAV dolerių 13.40 /set JAV dolerių 1.69 /vnt JAV $ 3.99 /set JAV dolerių 2.59 /vnt JAV $ 2.69 /vnt JAV dolerių 6.64 /vnt JAV dolerių 3.58 /vnt JAV dolerių 2.59 /vnt JAV dolerių 7.97 /vnt JAV dolerių 7.97 /vnt JAV dolerių 7.97 /vnt JAV dolerių, 9.30 /vnt JAV dolerių 7.97 /vnt JAV dolerių, 11.97 /vnt JAV dolerių 13.30 /vnt JAV dolerių 7.97 /gabalas JAV dolerių 13.40 /set JAV dolerių 7.47 /vnt.

Individualų Futbolo Modelio Siena Lipdukas Vaikams Kambariai "PASIDARYK pats" Vinilo Nuimamas Tikslas Ju Lipdukas Aukštos Kokybės Futbolo Dekoro Freskomis

Jei jums reikia lipdukas, bet kitas dydis, nedvejodami susisiekite su mumis, ir mes padarysime lipdukas norite.

Medžiaga: ne toxi aplinkai draugiškų PVC

Prašome siųsti mums SPALVŲ KODĄ reikia per "susisiekti su dabar" arba siųsti pranešimą, kad pardavėjas, kai jūsų užsakymą. Jei jums dont palikti mums žinutę, mes atsiųsime numatytoji spalva (Juoda).

• Specifikacija: Single-piece Package
  • Naudojimas: Atostogų,Namų,vaikų Darželis,Dovanų ir tt
  • Akto Perdavimo Filmai:
  • Medžiaga: Vinilo
  • Pakavimas: Skaidrus OPP
  • Stilius: Modelis sienų lipdukai
  • Temos: Animacinių filmų
  • Garantija: 5 metų
  • Panaudota: Visi sienų lipdukai gali būti naudojami ant daugelio lygaus paviršiaus
  • Klasifikacija: Sienos,Baldai, Lipdukai
  • Modelis: Plokštumos, Sienos Lipdukas
  • Modelio Numeris: KW31604
  • Funkcija: Lentos Lipdukas
  • Prekės Pavadinimas: AWOO
  • spalva: 18 Spalvą galima pasirinkti
  • Scenarijus: Sienos
  • Dydis: S,L

Darkdevilpta
2018-03-29
5/5
Thank you
Ninjaassassin02
2017-11-19
4/5
BUMPER very beautiful. arrived a poco folded But not fault By east since the wrapped and selling well protected. the unique malo Is the Is very small. wholesale Real MEASURES while you give las View the image you do OTHER idea. To though Is very nice looks expensive Price me what It is.
Denambal
2017-11-11
5/5
a View as fit in wall. Is large. selling wholesale thanks By free gift

Mes čempionai Futbolo Kamuolys Vinilo Sienos Lipdukai Asmeninį Pavadinimas Plakato Menas, Sienų Lipdukai Vaikams Kambariai Apdaila SPECIFIKACIJOS Medžiagos:Ne toxi, nekenksmingas aplinkai pvc, Svoris:Apie 300g Dydis : Numatytoji Spalva : Violetinė pagal UŽSAKYMĄ PASLAUGĄ, 1 elementas.Spręsti apdaila. tiktų bet sklandžiai, švarus sienos, plytelės, langai, metalo, drabužinė, plastikiniai 2.Lengva naudoti ir šalinti, 3.Mados dizaino ir aukštos kokybės 4.Patvarus,
Q012 Karšto lietuvių Namų, Kur Alus Yra Sienų Lipdukai Lipdukai Meno Citatos nemokamas pristatymas Modelio Nr.: Q008 Dydis:mažas 57x29cm meidum 57cmx112cm Medžiaga: ne toxi aplinkai draugiškų PVC Savybės: 1. Spręsti apdaila . tiktų bet sklandžiai, švarus sienos , plytelės, langai, metalo,drabužinė, plastikiniai 2. Lengva naudoti ir šalinti 3. Mados dizaino ir aukštos kokybės 4.