• centras |

1PC Nerūdijančio Plieno GRILIS Žnyplės Virtuvė, Salotos, Vaisiai Tong Virimo Maisto Žnyplės Grotelės Įrašą, Apkabos, Serviravimo Indų Barbekiu Įrankių J0856

Žymos: barbekiu įrankių, grilis žnyplės, nerūdijančio plieno grilis žnyplės, Pigūs barbekiu įrankių, Aukštos Kokybės grilis žnyplės, Kinija nerūdijančio plieno grilis žnyplės Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 25cm x 20cm x 15cm (9.84in x 7.87in x 5.91in)

Prekės Aprašymas:

Straipsnio pavadinimas : Maisto Įrašą

Medžiaga : FDA 304 Nerūdijančio Plieno

Spalva : sidabrinė

Dydis : 7.5x3.8x22cm

Vieneto svoris : apie 75g/vnt

Pastaba: 1.Dėl skirtumo tarp skirtingų monitorių, nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą. Ačiū!

2.Mes tik laivas patvirtino, kad adresai, savo užsakymą adresas turi sutapti laivybos savo adresą;jei jūs galite pakeisti savo adresą,pls pasakykite mums, kai jūs jį užsisakyti.Dėkojame už jūsų remia.

3.Rusijos svečiai turi standartizuoti adreso informacija pls pridėti jūsų vardas, pavardė, kuris yra įtrauktas mano vardą,pavardę.,tėvo vardas. Dėkojame už jūsų remia.

Atsiliepimai:

1) Kaip jūsų atsiliepimai yra tikrai svarbu mums, prašome užtrukti keletą minučių palikti teigiamą atsiliepimą, jei jūs patenkinti mūsų produktus ir paslaugas. Taip pat mes tą patį padarys jums artimiausiu metu. Ačiū!

2) Prašome nedvejodami kreipkitės į mus, prieš palikdami neigiamą arba neutralų atsiliepimą. Mes stengiamės, kad jūsų problemą galima išspręsti ir patenkinti savo poreikį.

Grąžinimas:

1) Mes garantuojame, kad visas prekes mes parduodame. Mes siūlome pilną grąžinti ar išsiųsti prekes, jei mes išsiuntėme jums elektroniniu klaida, ar negavau jūsų prekių ar sugadintas tranzito metu.

2) Kas grąžinimas turėtų būti pagrįstas įrodymais.

Susisiekite su mumis:

1) Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į mus TradeManager (nario ID: kn 1510686253 ) arba paliekant pranešimus.

2) Mes nuoširdžiai tikimės, kad jūs galite rasti, kas jums patinka čia ir susidraugauti su jumis. Dėkojame už jūsų paramą! Have a nice day!

Pristatymas:

1) Mes laivas visus mūsų daiktus visame pasaulyje Kinija paštu, oro paštu , EMS,arba DHL.

2) Laivybos Kinija paštu, oro paštu(svoris yra iki 2 KG )yra nemokamai, dažniausiai trunka 10-30 dienų atvykti. Pristatymas per EMS ,DHL (didelis užsakymą arba svoris yra daugiau kaip 2 kg), bus imamas laivybos mokestis. Tai trunka 5-7days atvykti. Tai gali užtrukti ilgiau dėl vėlavimo muitinės formalumų ar švenčių dienomis, arba oras problema.

3) Jūsų prekės bus siunčiamos iš po svetainė patikrinti mokėjimo per 24 valandas. Į rankas data yra 5-7 darbo dienas.

4) Mes bus išsiųsta jums sekimo numerį, kai mes po savo daiktą, Prašome patikrinti jį ir išlaikyti ryšį su savo vietos biure.

Apmokėjimas:

1) Visi mokėjimo yra apsaugotas sąlyginio Deponavimo, ir visą savo apmokėjimas turi būti gautas per 3 dienas.

2) Mokėjimo yra išleista tik po to, kai jūs patvirtinti pristatymas.

• Medžiaga: Metalo
  • Funkcija: Lengvai Valomi,Non-Stick,Šilumos Varža
  • Tipas: Įrankiai
  • Rinkinio Numeris: 2
  • Prekės Pavadinimas: LONGMING NAMUOSE
  • Modelio Numeris: jJ0856
  • Apdailos: Chromuotas
  • Įrankio Tipas: Žnyplės
  • Numeris: 2-3
  • Metalo Tipas: Nerūdijančio Plieno

Nailono blizgučiai vienetų stiliaus sintetinės odos audinys PVC dirbtiniais odos, tekstilės audinio 27 spalvos maišelis, dekoratyvinės Į bet kokį klausimą, jūs nesuprantate, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba bet kuriuo metu, arba pridėti mūsų, Kas App: +86 13570218759 ar WeChat: DDZ120919785 Galite gauti daugiau informacijos apie kainos nuolaida, Ir informacija apie gaminį.
Z&W 075D 3/4 Colio Moterų Vamzdžių Srieginių Auto Inline Purkštuvų Vožtuvas DC12V Produkto Aprašymas Z&W 075D 3/4 in-line automatinė purkštuvų vožtuvas. Šis gyvenamasis lengvųjų ir komercinės klasės Linijos vožtuvas pakeičia Lietus Paukščių ,Medžiotojas ir Toro kita drėkinimo vožtuvų įrengti po žeme su 3/4 moterų sriegiu įleidimo ir išleidimo. Naudoti su bet 12 volt DC laistymo laikmatis/valdytojas.
Naujas Nidec V40S12BUB5-07A21 DC 12V 0.55 4 40X40X28mm Serverio Aikštėje ventiliatorius Gamintojas : NIDEC Modelio Numeris: V40S12BUB5-07A21 Įtampa : DC 12V Srovė : A 0.55 Švino: 4-wire 4-pin jungtis 40mm Dydis: 40x40x28mm Prekės Būklė: NAUJAS Garantija: 3 Mėnesių Garantija Pristatymas: Aprašymas padarė ne rašyti naujus, ventiliatorius, paprastai devyniasdešimt