• Namų Dekoras |

Sienų dekoras amatų apie moteris lietaus Šiuolaikinio Abstraktaus, Drobė, Aliejus, Tapyba Sienos menas popieriaus Namų Puošybai RZ192

Žymos: paveikslai, sienų tapyba, sienos menas, Pigūs paveikslai, Aukštos Kokybės tapybos sienos, Kinijos sienos meno Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 8cm x 8cm x 40cm (3.15in x 3.15in x 15.75in)

Apie paveikslo Dydis

Size1=9x24 cm x1 gabalus =24x60cmx1pcs

Size2=13 x 31 cm x1 gabalus =32x80cmx1pcs

Size3=16 x39 cm x1 gabalus =40x100cmx1pcs

(Jei reikalingas kitas dydis, Prašome susisiekti su mumis)

Apie Nekilnojamojo Dydis

Size1 = 34x70cmx1pcs

Size2 = 42x90cmx1pcs

Size3 = 50x110cmx1pcs

(Mes suteikiame kiekvienos pusės 5 cm tarpas, klientų papuošti )

Apie rėmo ir Kilimėlis

Ne motina, ne viduje rėmo, ne už kadro

(Jeigu jums reikia įrėminti ,prašome susisiekti su mumis dėl daugiau informacijos)

PASTABA:

Nuotraukos spalvos ir medžiagos, objektas gali būti mažas nuokrypis,apsipirkti internete negali išvengti problemų, ir fotografavimo, apšvietimo ir skirtingų ekrano skiriamosios gebos, mes stengiamės išsiųsti spalvos iki minimumo, taip pat prašome pirkėjui tinkamą gydymą.

Namo Apdaila Mėginys

Apmokėjimas:

* Priimame mokėjimo Smokykla.lt paramos.

* Visas mokėjimas turi būti sumokėtas per 3 dienas po pateikiant užsakymą.

Vežimą:

* Siunta bus sutvarkyta per 2 darbo dienas, kai mokėjimas yra baigtas.

* Dauguma iš mūsų pasiūlymų yra skatinamas nemokamas pristatymas (pasirinktose šalyse) Kinija paštu, oro paštu, kuris trunka apie 25-30 dienų atvykti į paskirties vietą. Jei jums reikia prekių skubiai, galite pasirinkti kitas greičiau pristatymo būdą sąraše. Jums reikia mokėti už pristatymo išlaidas. Bet mes galime jums pasiūlyti nuolaidą produkto.

* Siekiant užtikrinti, kad gausite savo užsakymą su tax free arba mažesnis mokesčio nuo importo, mes jums pareikšti, kad tai yra "dovana", su mažesnės vertės, jei visus importo mokesčius arba mokesčius, yra pirkėjo atsakomybė.

* Jei jums nereikia gauti savo produktą 30days po pristatymo metu, prašome sutartį su mumis kaip įmanoma greičiau

Grįžti:

* Prašome sutartis mums prieš pateikiant užsakymą, o tai gali padėti išvengti gauti elementą esate nepatenkinti.

* Visi iš mūsų pasiūlymų yra paremta 100% pasitenkinimo garantija, jei dėl bet kokios priežasties jūs nesate patenkintas; jūs galite grąžinti prekę mums savo pradinę būklę, grąžinimo ar keitimo. Grąžinimo priimamas per 7 dienas po to, kai jūs elemento gavimas. Pirkėjas atsako už transportavimo išlaidas, patirtas laivybos produktų atgal. Prieš paštu mums atgal prekę, prašome susisiekti su mumis dėl išsamios grįžti & keistis instrukcija.

* Mes grąžinsime visus savo pinigus, išskyrus tuos atvejus, laivybos ir tvarkymo mokesčiai, po to, kai gausime jūsų atgal daiktų. Dėkojame už jūsų apsvarstyti mus.

Atsiliepimai :

* Mūsų sėkmė priklauso nuo jūsų pasitenkinimą. Todėl jūsų teigiamas grįžtamasis ryšys yra labai svarbus mums.

* Jei esate patenkinti mūsų daiktų, nedelskite ir mums duoti teigiamų atsiliepimų.

* Jei turite kokių nors klausimų ar rūpesčių, prieš ar po jūsų pirkinius, prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamų, neutralių atsiliepimų. Mes negailėti pastangų siekiant ją išspręsti.

* Ačiū už paramą mums, ir mes nuolat dėl siūlančių geriausias paslaugas ir jums produktas. Mes esame įsipareigoję savo 100% pasitenkinimo!

• originalus: No
  • Rėmas: No
  • Dydis (Coliai): 9x24 Colių, 13x31 Colių, Colių 16x39
  • Technics: Purškiamojo Dažymo
  • Pakabinti: Gyvenamojo Kambario, Miegamojo, Biuro Kavinės, Viešbučiai
  • Namų Dekoro: sienos meno amatų už kambarį
  • Medžiaga: Drobė
  • Vidutinis: Aliejus
  • Tema: Šiuolaikinio Abstraktaus Naftos Tapyba Ant Drobės
  • Promoiton: Nemokamas Pristatymas,Parduoda,Didmeninė Prekyba,Pigus Ir Gražus Naftos Paveikslai
  • Paramos Bazės: Drobė
  • sienos dekoro: Sienos nuotraukas, už kambarį
  • Formos: stačiakampis
  • Aliejus, dažymo medžiagos: Stora Drobė, aukštos kokybės aliejus arba Akrilo spalvos
  • Stilius: Europa
  • Dalykai: Paveikslas, Tapyba
  • sienos menas naftos tapyba: namo apdaila aliejus pianting
  • Modelio Numeris: a192
  • Apie Tipas: sienos meno atspaudai ant drobės
  • Kaligrafijos ir tapybos tipas: Drobė, Tapyba
  • Tipas: Drobė Spaudiniai
  • Apie Pakuotę: Roll vamzdis
  • Rėmelio režimu: Neįrėminti
  • Forma: Vieną
  • Namo apdaila: sienos nuotrauka naftos tapyba

Šiaurės Hummingbird Drobės Paveikslai Geometrinis Trikampiai Pilka Plakatų Spausdinimo Gyvūnų Modernios Sienos Menas Nuotraukas, Namų Dekoro Neįrėminti Pastaba: 1, spalva gali šiek tiek skirtis, nes kompiuterio ekrano nustatymas. 2, dydis yra matuojamas rankiniu būdu. Tolerancija yra 0,2 cm.
Klasikinio Skaitmeninis HD Spausdinti natiurmortas Vaisių Aliejus, Tapyba ant Drobės, Nuotraukos Virtuvės Sienos Meno Plakatas Namų Sofos Cuadro Apdaila Klasikinio Skaitmeninis HD Spausdinti natiurmortas Vaisių Aliejus, Tapyba ant Drobės, Nuotraukos Virtuvės Sienos Meno Plakatas Namų Sofos Cuadro Apdaila Tipas Drobės Spaudiniai Temų Dar gyvenime Kadro režimu Neįrėminti Medžiaga, Drobė Klasikinio Stiliaus Rėmeliai Nėra Vidutinio Vandeniui atsparus Rašalas Paramos Bazę
3 Skydelis Modernus Abstrakčių Gėlių Tapybos Ant Drobės Sienos Meno Cuadros Gėlės Nuotrauką Namų Dekoro Kambarį Be Rėmelio pradėti pabaiga Kuponas Nuolaidų kuponą spustelėkite() Medžiagos: Drobė Spausdinti su Lino/Medvilnės Aukštos kokybės Medžiagos . Kokybės reitingas AAA+ Aukštos kokybės cn1518608191qszb Klientų Aptarnavimo, Mes galime užsakymą bet kokio dydžio jums, ir mes galime padaryti užsakymą drobė spausdinama