• centras |

Behokic 10Pairs Natūralus Ekologiškas Bambuko Lazdelės Lygaus Paviršiaus, neslidus Suši Lazdelės, Lazdelėmis, Namų Virtuvė, Stalo reikmenys

Žymos: bambuko lazdelėmis, suši lazdos, suši lazdelės, Pigūs bambuko lazdelėmis, Aukštos Kokybės suši lazdos, Kinija suši lazdelės Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 20cm x 33cm x 8cm (7.87in x 12.99in x 3.15in)

Daugiau Produktų:

Behokic 10 Porų Natūralus Ekologiškas Bambuko Lazdelės Lygaus Paviršiaus, neslidus Suši Lazdelės, Lazdelėmis, Namų Virtuvė, Stalo reikmenys

Informacija:

Jums gali būti suteikta galimybė mėgautis maistu atsipalaidavęs kiekvieną dieną išskirtinį ir praktinių indai , tokie kaip šis klasikinis lazdelės

Natūralaus bambuko medžiagos, paprastas stilius ir vientisos spalvos, skatinti estetinis jausmas, kad jie yra daugiau nei lazdelės, kaip puikus kūrinys

No-slip projektavimas, šilumos izoliacija ir anti-nusiplikymas, todėl jūs vartojate maisto daugiau stabilus, patogus naudoti

Daug kartų poliravimo sukuria nepaprastai lygaus paviršiaus, be jokių atplaišų , todėl saugus tiek vaikams, tiek suaugusiems

Geras pasirinkimas, kaip dovana atidarymo ceremoniją, vestuvių, verslo dovanos, reklamos akcijos, jubiliejų, švenčių, mugių, išmokos darbuotojams

Pastaba:

1. Nedėkite į mikrobangų

2. Neįsigeria skysčio ilgą laiką

Specifikacija:

Medžiaga: bambukas

Ilgis: apie. 24 cm/9.45 colių

Pakuotė:

10 Pora x Lazdelės

Mokėjimo >>

1. Mes priimame Alipay", Vakarų Sąjunga, TT ir visų didelių Kredito Kortelės, per saugų mokėjimo procesorius, sąlyginio DEPONAVIMO.

2. Mokėjimas turi būti atliktas per 5 darbo dienas po užsakymo.

3. Jei negalite kasos iš karto po užsakymo, palaukite kelias minutes ir bandykite dar kartą.

Siuntos >>

1. Kad bus vežamos 4 darbo dienas po visiško mokėjimo operacija.

2. Mes tik laivas patvirtino, kad adresą, įsitikinkite, kad jūsų užsakymas adresas yra tas pats, kaip savo pristatymo adresą.

3. Paslaugų tranzito laikas teikia vežėjas, ir išskiria savaitgaliais ir švenčių dienomis. Tranzito laikas gali skirtis, ypač per atostogų sezoną.

4. , Jei jums nereikia gauti savo krovinį laiku, prašome Susisiekti su Mumis prieš atidarydami ginčų , mes wil patikrinti problemą ir suteikti jums sprendimą per 24 valandas.

Garantija >>

1. 6 mėnesių Gamintojo Garantija dėl nekokybiškų daiktų (išskyrus sugadintų daiktų ir/ar netinkamą jų gavusi).

2. Sugedęs daiktas turi būti grąžinamas per garantinį laikotarpį, Jūs turite mums pasakyti, ką defektus ir pateikti mums savo užsakymo numerio.

Grįžti & Grąžinti >>

1. Jei prekė yra nekokybiška, pirkėjas turi susisiekti su mumis prieš grąžinant produktą.

2. Jei pirkėjas nenorėtų grąžinti elementą, mes bus padaryti visiškai arba iš dalies grąžinimo pagrįstos išsamios situacijos.

Atsiliepimai >>

Mes stengiamės suteikti savo klientams laimingas prekybos patirtį. Prašome Susisiekti su Mumis išspręsti bet kokią problemą, prieš, jūs suteikiate mums neutralų ar neigiamą atsiliepimą, taip, kad mes galime suteikti jums sprendimą kaip galima greičiau.

• Kiekis: Dešimt porų
  • sertifikavimo: CIQ
  • Funkcija: Eco-Friendly
  • Stalo Įrankiai Tipas: Lazdelės
  • Prekės Pavadinimas: Behokic
  • Modelio Numeris: bambuko palillos chinos japonijos pjaustyti lazdelėmis, lazdelių priedai
  • Medžiaga: bambuko

Allex0805
2018-02-17
5/5
Nice chipsticks, some of them are different shade than others. Thicker then I thought. Still like it :)
Emrahkahraman 35
2018-01-03
5/5
Thank you very much!!! Super quality and service!!!
Mgshanti666
2018-02-12
3/5
cup turns without sticks. as a normal extrinsically, nice ощуп on. seller not consorted. отслеживался track no.

Miaoxi Parduoti 5 Porų/ daug Moterų, Kojinių, Šlepetes Mergina Mados Valtis Kojinės Juokinga Saldus Vasaros Pavasario Seklių Burną Kojinės Mergina Viršų Pardavimo Moterų Kojinės Šlepetės Poliesteris Mergina Mados Valtis Kojinės Juokinga Saldus Vasaros Pavasario Seklių Burną Kojinės Mergina Didmeninės Šios kojinės yra 24g Palyginti su paprastų moterų kojinės, šiek tiek storesnis Du kartus nėrinių nėriniai lankas Meilės! Nėriniai
Dimollaure Kiparisų eterinis aliejus odos priežiūrai, švarus oras, kiaušidžių priežiūros Atsipalaiduoti dvasia Aromaterapinis difuzorius augalų eterinis aliejus Dimollaure Kiparisų eterinis aliejus odos priežiūros aliejus Kontrolės švarios poras kiaušidžių priežiūros Atsipalaiduoti dvasią, Aromaterapija augalų aliejus Produkto Veiksmingumas : Kiparisų eterinis aliejus gali būti konvergencijos ir nuraminti odą, reguliuoja naftos sekreciją, sugriežtinti poras, sumažinti nuovargį,
1PC Plieno Liežuvis Žiedai 10 Spalvų Tiesia Štanga, Žiedai, Auskarai Liežuvio Auskarų Kalba Epoksidinės Kamuolys Punk Stiliaus Seksualus, Kūno Papuošalai 1PC Plieno Liežuvis Žiedai 10 Spalvų Tiesia Štanga, Žiedai, Auskarai Liežuvio Auskarų Kalba Epoksidinės Kamuolys Punk Stiliaus Seksualus, Kūno Papuošalai Spalva: 11 Spalvas Spalva: Krištolo,Rožė,Vandens,Mėlyna Cirkonis,AB,Violetinė,Šviesiai Siam,Safyras,Olivīns, Topazas ,Fuksija Dydis:14G 1.6*16+5+5mm Įpakavimas: