• Namų Dekoras |

MOMO Tapybos Blackout Vaikai Užuolaidos Roller Atspalvių Žaliuzes Užrakto Šiluminė Izoliacija Audinio Pasirinktinis Dydis,PRB set637-640

Žymos: Ritinio Atspalvių, langą atspalvių, atspalvis žaliuzės, Pigūs roller atspalvių, Aukštos Kokybės langą atspalvių, Kinija atspalvį žaliuzės Tiekėjų.

• Pakuotės Dydis: 120cm x 7cm x 7cm (47.24in x 2.76in x 2.76in)

Dear Klientas

Jei jūs nežinote, kaip pasirinkti užuolaidų dydžio, prašome susisiekti su mumis ir . (Mes atsakome per 24 valandas)

W=Plotis L=Ilgis / Aukštis

Mount Tipas ir Matavimo

1. Viduje Mount

Jei jūsų lango rėmo gylis yra mažesnis nei 7cm (2.75 Colio), prašome pasirinkti Už Kalno.

1 žingsnis Roller Atspalvį (Užuolaidų) plotis=Langą, Plotis-1 cm

Step2 Roller Atspalvį (Užuolaidų) Aukštis=Lango Aukštis

2. Ne Mount

Už montuojamas atspalvis turėtų būti užsakytos su tikslia plotis, plotas, kurį nori padengti.

1 žingsnis Roller Atspalvį (Užuolaidų) Plotis=Langą Plotis+ 15 cm (6 colių)

Step2 Roller Atspalvį (Užuolaidų) Aukštis=Lango Aukštis + 20cm (7.8 colių)

Aprašymas apie Mūsų Produktus

1. APRAŠYMAS : Meno spausdinimo blackout roller atspalvį, blokuoti 90% šviesos ir 100% UV spindulių , Šešėliai, veido meno spausdinimo atspalvį atgal yra šviesiai pilka vientisos spalvos.

2. PAGAMINTAS pagal UŽSAKYMĄ :Mes priimame pasirinktinis dydis ir pasirinktinis vaizdo . Parduodame standartinio dydžio ritininių atspalvį, taip pat galime custom plotis ir ilgis, kad tiktų jūsų "windows".

Maksimalus plotis yra 96inch(244cm).

BET dėl to pristatymo apribojimo, maksimalus plotis, kad Rusija yra 140cm. Jei jums reikia daugiau nei 140cm, mes galime padaryti, 2 vnt. ar daugiau už jus.

Grandinės gali būti įrengtas ant kiekvieno lango pusėje.

IR MES PRIIMTI UŽSAKYMĄ VAIZDAS, mes galime atspausdinti vaizdą, atspalvį, nuotrauka turi būti ne mažiau 3000x3000pixel.

3. KAIP pagal UŽSAKYMĄ :Jei jūsų atspalvis yra standartinio dydžio, galite užsisakyti iš mūsų dydis sąrašą, jei jūs negalite rasti savo dydžio, dydis sąrašą, prašome leiskite mums žinoti, jūsų lango dydį ir kaip jūs norite įdiegti atspalvį tada mes atsiųsime jums kaina ir nuorodą į užsakymą.

4. Savybės novatoriškas trigubo pynimo audinys , aukštos kokybės ir ranka paliesti, minkštos, energijos taupymo ir triukšmo mažinimas, tačiau jis nėra atsparus vandeniui.

5. Spalvos gali šiek tiek skirtis, ir mes ne pateikti PO BOX adresas.

Taip yra Išsamiai Nuotrauką Kiekvieno Modelio

PRB 637

PRB 638

PRB 639

PRB 640

Langų Tipas ir Mount Tipas

Prašome, pasirinkite mount tipas pagal jūsų langų tipas.

Audinio Plotis Voleliu ir Šešėliai (Uždanga) Plotis

Kai gausite paketą patvirtinti produkto dydį, atkreipkite dėmesį į audinio plotis yra ne ritininių užuolaidų plotis, audinys yra apie 3cm (1.2 colių) mažiau, nes montavimo aparatūros kiekvienoje pusėje užtrukti apie 3cm ploto. Ritinio užuolaidų plotis yra viso ritinio plotis, įskaitant aparatūrą, o ne audinio plotis.

Siuntos & Grąžinimo Politika

Vežimas

Mes atsiųsime produktas per 5-10 dienų, kai mokėjimas yra baigtas. Mes visada naudojame UPS/Fedex/DHL/TNT/Rusija Express-SPSR.

Grąžinimo Politika

Jei nesate patenkinti prekes galite užsisakyti, prašome susisiekti su mumis prieš paliekant neigiamą atsiliepimą arba atidaryti ginčų. Galime dirbti kartu, siekiant išspręsti visas problemas.

Jokių problemų, jusdirectly.

Jūsų atsiliepimai yra labai svarbus mums. Prašome palikti teigiamą atsiliepimą ir 5 žvaigždžių, jei jūs patenkinti mūsų prekes ir paslaugas.

• Modelio Numeris: PRB set637-640
  • Medžiaga: Audinys
  • Prekės Pavadinimas: MOMO
  • Tipas: Ritinio Atspalvių