• centras |

Vynas, Raudonas Daugiafunkcis Dual-vadovauja Profesionalus NAUJI Medicininių Klinikinių Klasikinis Gydytojo Stetoskopas

Žymos: stetoskopas, stetoskopas medicinos, stetoskopas profesinės, Pigūs stetoskopas, Aukštos Kokybės stetoskopas medicinos, Kinija stetoskopas profesinės Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: Nustatyti
  • Pakuotės Dydis: 25cm x 20cm x 10cm (9.84in x 7.87in x 3.94in)

Specifikacija: Prekės pavadinimas: Dual-head stetoskopas Taikymo: Arm Kraujo Spaudimas stetoskopas Savybės: Medicinos Medžiagos ir Priedai Vadovas: Dual-head Tinka: Kraujo Spaudimo Monitorius su Stetoskopas Medžiaga: Aliuminio lydinys + PVC Bendras ilgis: Apytiksl.75cm Galva didelis skersmuo apie 45mm, vadovas mažas skersmuo 30mm. Išsamiau: Didelių Plokščių Galvos Skersmuo = 45mm. Suaugusiųjų diagnozė Mažas Butas Galvos Skersmuo = 30mm, vaikams auskultavimas Didelio Varpo formos Galvos Skersmuo = 33mm Vidutinio Varpo formos Galvos Skersmuo = 27mm Kūdikių Varpo formos Galvos Skersmuo = 20mm Funkcija: 1 Aukštos kokybės, patvarus, Cinko lydinys galvos, stiprus atsparumas korozijai. 2 Visa vario ausų kabinti, aukštos kokybės medžiagos, gera garso kokybė. 3 Y-tube konstrukcija, daugiau mokslo ir tiksliau. 4 5 būdas kabrioleto dizainas: didelė diafragma, maža diafragma, suaugusiųjų dydis bell, vidutinio dydžio varpas, kūdikių dydžio varpai. 5 Reguliuojamas Ausų kabinti su patogiai silikono eartip. Funkcijos: 1 Klausytis vaisiaus širdies garsai, širdies ritmą. 2 Klausytis virškinimo trakto judrumą. 3 Klausytis garso plaučius. 4 Klausytis širdies ritmas, kraujagyslių triukšmo. 5 Didelių varpo formos galva, gali auscultate. 6 Vidutinio varpo formos galva siaura sritis, pvz., šonkaulių ir kitų siauras pozicijas. 7 Maži varpo formos galva, kūdikis mažas garso kokybė, vaikų šurmuliuos jautri. Kaip naudoti: universalus stetoskopas su didelių ir mažų vienodo dydžio klausytis blokas, sumontuotas ant dvigubo vadovauja būgno gali savo ruožtu, yra labai sudėtingas anti-kamieno vožtuvo Otava 1. Pirma, binaural ausinę į ausies. 2. Švelniai paglostyti perkelti diafragma, jūs galite išgirsti garsą, kuris gali nustatyti, stetoskopas yra budėjimo 3 narė. Jei jūs negirdite garso vibracijas diafragmos vertus kulka, bus klausytis galvos iki 180 °, išgirsite spragtelėjimą, nurodant pozicija, nukreipta į priešingą pusę 4. Tada, ranką paglostyti pleistras, ir jūs turite išgirsti garsą vibracija, o tai reiškia, kad stetoskopas parengtas stendas 5. Tada galite naudoti stetoskopas tikrinamas pacientas. 6. Veikimo būdo pereiti prie klausytis krūtinės, kai tas pats galvos Mes turime Raudonos , juodos , raudonos, rožinės, geltonos, Pilkos ir t.t. Jūs galite palikti mums žinutę, jeigu turite bet kokios spalvos reikalavimo. Paketas apima: Stetoskopas * 1pc atsarginės dalys, pakavimo(3bells, 2 rezonatoriai ir 2 poros eartips) Nuotraukos:

• Funkcija: Ankstyva Diagnozė, nešiojamas, tvirtas
  • TINKA: Kraujo Spaudimo Monitorius su Stetoskopas
  • Poveikis: Kaulų Priežiūra
  • Modelio Numeris: SU-HHSTTZQ
  • Elemento Tipas: Petnešos & Palaiko
  • Medžiaga: Kompozicinės Medžiagos
  • vadovas: Dual-head
  • Prekės pavadinimas : Dukart būgninės dual galvos stetoskopas
  • Lytis: Suaugusiųjų, vaikas