• centras |

Žymos: rankenėlę spinta, stalčių rankenos, spinta rankenos, Pigūs rankenėlę spinta, Aukštos Kokybės stalčių rankenos, Kinija spinta rankenos Tiekėjų.

• Įrenginio Tipas: daug (10 vnt/lot)
  • Pakuotės Dydis: 8cm x 7cm x 6cm (3.15in x 2.76in x 2.36in)

Kiti Stalčių Rankenos Vaikams

10vnt Minkštos Gumos Animacinių filmų gyvūnų Spintelės Stalčiaus Rankena, Spinta Rankena Baldai, Spinta Odininkas Išsitraukia Vaikams vaikų Darželio Patalpose Savybės: visiškai naujas ir aukštos kokybės minkštos gumos rankenėlės. Patvarus,naudingas,lengva įdiegti Vieno prievado rankenėlę ,mes visi pateikti vieną varžtą liko Puikus stalčius , spinta ,spintos ,durys ir kt. Saugus ir mielas vaikams.

• Prekės Pavadinimas: JEETOOH
  • Modelio Numeris: JC-CRT18-2
  • Pikis-eilės Specifikacijos: Vieną Skylę
  • Naudojimas:
  • "PASIDARYK pats" ir Reikmenys: Medienos apdirbimo
  • Stilius: Amerikos
  • Medžiaga: Guma
  • Tipas: Baldai Rankena & Rankenėlę

28mm virtuvės spintelių rankenėles modernių paprasta stalčiaus Išsitraukia sidabro-cinko lydinio spintoje, odininkas staliukas furnitureknobs išsitraukia Prekės Nr.: JS86B Medžiaga: Aukštos kokybės cinko lydinys Apdaila: blizgus sidabro Dydis: Skersmuo:28mm aukštis:28 mm Varžtai:M4*22mm*1pcs su 1pcs rankena produkto rodyti: Produktų pakavimo Apie mus : Mūsų įmonė buvo įkurta 2008 m., daugiausia dėmesio
Keramikos Knobs / Virtuvės Spintelių Rankenėles, Odininkas Stalčių Rankenos Balti Crackle Antikvariniai Bronzos Baldai Durų Furnitūrą Porceliano Keramikos Knobs / Virtuvės Spintelių Rankenėles, Odininkas Stalčių Rankenos Išsitraukia Rankenos Balti Crackle Antikvariniai Bronzos Baldai Durų Furnitūrą Porceliano Medžiagos: Keramika + Cinko Lydinys Spalva: balta ir antikvariniai bronzos Matavimas: Dia: 1 1/2 (35 mm). Dia iš basment: